Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Sabansko ponasanje u hax-u

Ići dole 
+19
Djordjevic Czv
garbajosa
MaxTribina
Anderson Silva
Alex Kenji
Моћни Миш!
Django
Fabregas
zlotvor
j0vanda
noob
ДивљинаСРБ
Grobar
Decay
Bamboocha
BlekKobaz
oho
Kimi
Zli Gli
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 12:33

Zli Gli ::
Za tog Arimaxa nisam cuo ali deluje kao jako interesantan mladic. :D
[img]Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Airx[/img] Samo zato sto smo ga dobili 3:0... mig
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 13:02

Ma sad znam ko je, sinoc sam igrao u sobi gde i on pa je malo prso :D Meni je isto pomenuo kevu ali ja rekao ovima da ga ostave i ne kikuju, a onda je na kraju, kad je admin rekao da ce da ugasi sobu, napisao "e kad vec idemo, onda vam svima ***** ma*er u *****". Hahahahaha, kakav idiot! :D



Edited by Kimi

Moglo je to i ovako da se napise mig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Guest
Gost
avatar



Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 14 Apr 2011, 01:55

Zli Gli ::
"vidi ga ovaj zli, on bi da udje u reprezentaciju a nema pojma"

Jedan smajli na kraju i meni ovo zvuci kao klasicna sala.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 14 Apr 2011, 05:03

Druze, nije bila samo ta jedna recenica i nije bilo smajlija ali presli smo preko toga, davno bilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySre 27 Apr 2011, 03:26

Evo jednog primera idiotskog ponasanja na haxu, tokom igranja sinoc kod mene u sobi.
Igrali smo mi sa foruma i nekoliko sa strane, nikakvih problema nije bilo (retko ih i bude) dok nije dosao "gospodin moj idol" tj. hypnotic.
Necu puno trositi reci o doticnom posto vecina vas zna o kakvom se pacijentu radi. Lik je banovan naravno s razlogom, to mogu da potvrde ljudi odavde koji su bili, a nesto kasnije mi pusta i pm na forum na koji sam se lepo nasmejao:

"Je li majmune, koji ti problem imas sa tim kad te neko kara na terenu, pa ne mozes da izdrzis i izbacujes iz sobe?
Jel to zato sto nisi imao dovoljno podrske kad si bio mladji ili sto si imao nekog ko te jebao u necemu non-stop, pa si nabacio komplekse i ispao takav mali debil...?
Aj sad nazad na teren da vezbas psiholosku stabilnost kad neko dominira nad tobom..."

Nista mu nisam odgovaro nemam ni nameru, posto s takvima ni nema price, samo da mu porucim ovom prilikom: paljba...
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySre 27 Apr 2011, 03:41

paljba :D ja mislio samo ja koristim taj izraz :v
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 01:30

hypnotice,ako mislis da seres na forumu...pali
ponasas se kao najveci kreten
PS:Jovanda je za tebe Bog u haxu,zato cuti
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 05:17

j0vanda ::
Evo jednog primera idiotskog ponasanja na haxu, tokom igranja sinoc kod mene u sobi.
Igrali smo mi sa foruma i nekoliko sa strane, nikakvih problema nije bilo (retko ih i bude) dok nije dosao "gospodin moj idol" tj. hypnotic.
Necu puno trositi reci o doticnom posto vecina vas zna o kakvom se pacijentu radi. Lik je banovan naravno s razlogom, to mogu da potvrde ljudi odavde koji su bili, a nesto kasnije mi pusta i pm na forum na koji sam se lepo nasmejao:

"Je li majmune, koji ti problem imas sa tim kad te neko kara na terenu, pa ne mozes da izdrzis i izbacujes iz sobe?
Jel to zato sto nisi imao dovoljno podrske kad si bio mladji ili sto si imao nekog ko te jebao u necemu non-stop, pa si nabacio komplekse i ispao takav mali debil...?
Aj sad nazad na teren da vezbas psiholosku stabilnost kad neko dominira nad tobom..."

Nista mu nisam odgovaro nemam ni nameru, posto s takvima ni nema price, samo da mu porucim ovom prilikom: paljba...

Hypnotic je najjaci majke mi , on kad igra samo vredja i ponizava druge saigrace cim pogrese malo , ali malcice :D , nesto u fazonu ne radis ono sto sam ti rekao jebem li ti lebac krvavi LOL
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 08:14

evo novi slučaj šabanskog ponašanja, prvi na prvenstvenim mečevima... Jajare - Pivopije je meč a član je Fabrizio Ravaneli (ili tako nešto), član Jajara, dečko koji je očigledno nov i sve to je meni jasno, ali mi nije jasno da se čoveku ne može objasniti da ne kuca u toku meča, ni naš tim, ni njegov tim... niko nije uspeo da mu objasni da ne mora svaku sitnicu da komentariše i da 100 puta pita zašto takav sastav njegovog tima igra... nije baš ravan hypnoticu, al kao opomena za budućnost mislim da mi je dužnost da ovo napišem
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 08:45

Decko jos nije nas clan, doso je na probu. Jbg stvar se otrgla kontroli banovan je iz sobe i gotovo.Ako je bilo nekih problema ja se izvinjavam u ime klana Jajare.
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 08:53

haahahahhaha sta sve neces videti i cuti kad igraju jajare :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 09:30

ok zlotvore, zahvaljujem, nije problem u ekipi nego u pojedincima... i ja se izvanjavam za ono što sam reko fabregasu još jednom, situacija je bila takva, prvi put da sam se baš iznervirao od kad igram Hax pa sam i izgubio kontrolu, al nadam se da neće više biti takvih situacija
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 10:17

Ma ljudi,nekima jednostavno ne mozete da skrenete paznju na ono sto rade,a sto ne bi trebalo.
BlekKobaz u redu je majstore,ne moras da mi se izvinjavas,zato sto smo mozda i mi progresili zato sto smo ga pustili .

Diviljina ,ajde jos jednom pomeni nas klan u negativnom kontekstu,nece ti pomoci ni 100 Kimija ni Toresa .. LOL
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 10:26

Sto se tice hypnotica, ja bi' bas voleo da covek moze da igra i cuti, ili makar da nauci da na normalan nacin sugerise saigracima sta misli da ne valja... ali kad cujem ove price o dominaciji, nemoci i slicna preseravanja, pomislim da nije bas sam u glavi. Steta, posto je dobar igrac.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyPet 29 Apr 2011, 06:43

Vidim da svi imate negativno iskustvo sa hypnoticom, ja par puta igrao snjim i protiv njega i uopste nisam video da se nesto posebno nervira i kenja. Bas sinoc kod mene u sobi igrao on. Prvo protiv njega a onda sa njim. Stvarno cepa nenormalno i tek ponesto kaze za igru. A mozda zato sto je celo vece dobijao :). Uglavnom super igrac e sad zasto malo luduje neznam :) . Mozda ga neko nagazi :laugh:
Nazad na vrh Ići dole
Bamboocha
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 63

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyPet 29 Apr 2011, 10:44

ma hypno je kralj :DDDDDDD
Zlotvor cekaj da mu dodje neki njambic da igra sa njim ili da pocne da gubi pa ces da vidis :D
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySub 30 Apr 2011, 02:36

Ovoj temi moze da se doda i fuzz! Ponasanje mu je kao gore pomenutom, samo sto neigra ko hypnotic...
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySub 30 Apr 2011, 02:44

Najveće šabansko ponašanje ove igre sam osetio zadnjih dana u kasnim satima u sobi Nemanja Vidić (c) 2v2,ili kako već gde on i njegov ortak Chicarito,neverovatno ponižavaju nove igrače,tj. sve koji izgube od njih.
Tačno sam uzeo da snimam u par navrata koliko je jadno bilo; pre svakog meča psovanje majke suparničkom timu,a u slučaju da pobede kickuju nove igrače sa porukom ''Ćaoo zdravo majmune'',onako gledam i neverujem,dok nisu i meni odradili istu stvar kada sam slučajno izgubio 1/5 mečeva,i onda sam morao postaviti isto ovde.
Ne znam kakva ste vi iskustva imali sa njima,ali kod mene imaju medalju za ''stoka duo''.
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySub 30 Apr 2011, 04:18

Iznenadjujuce mi je ovo sto pisete za Razjarenog Bika. Skoro cetiri meseca igram Haxball, Bika i Atilu (Bic Boziji) sam prve "upoznao" u igri. Ne prepoznajem ga u vasim negativnim opisima, Bik je totalna suprotnost... U njegovoj sobi (serveru), gde sam ucio da igram ovu igru, uvek raspolozen za sprdnju, korektan prema ostalima, ispostovace svakog gosta, igraca u njegovoj sobi, bas lik sa kojim mozes da ubijes slobodno vreme... Koliko sam gotivio (gotivim i dalje) Bika i njegovu sobu dokazuje to sto uvek kada resi da je ugasi, obavezno mi napise kada ce je ponovo napraviti kako bih se ja aktivirao i usao... A ako su svi slotovi popunjeni, drkam REFRESH/JOIN dok se slot ne uprazni... Naravno, jedan od glavnih razloga sto sam u skorije vreme odlucio da igram za ekipu u kojoj je on kapiten.

A to za Hypnotic-a i njega poznajem dugo, samo misljenje koje imam o njemu kao osobi je totalno drugacije od misljenja koje imam o Biku.

Toliko!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySub 30 Apr 2011, 07:54

Ne pisemo mi za Bika nego ja, pojedinac. To se nije desilo u njegovoj sobi nego nekoj drugoj i recimo da se covek mozda bio malo zaneo, nista vise. Osim te zajebancije, nikad nikakvih problema sa covekom nisam imao, ni pre ni posle toga...

Ta prica je odavno zavrsena, idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 13:17

blabla ..


Poslednji izmenio Fabregas dana Čet 14 Jul 2011, 04:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 22:22

Brate fabregas... upravo si i ti ispao saban nad sabanima -.-
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyNed 01 Maj 2011, 23:27

Ma brate,akd je on meni mogao ono da napisem,nek sam i ispao,necu da dozvolim da mi sere nesto... :)
Uzivaj :D
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptySre 18 Maj 2011, 09:42

Imam ja jos jedan primer za gore navedeno ponasanje. Krivo mi sto nisam snimao, ali dobro. Naime, radi se o novom clanu foruma(nisam hteo ranije, da ne bude da pricam iza ledja) @KuzmaN, decko se ponasa kao da mu je IQ 20. Kao prvo, nije neki igrac, nije ni los, ali nista posebno, prosek. Takodje sam video u par navrata da nekog psuje, naziva retardiranim, a onda sam i ja dosao na red, posle ko zna koliko ljudi. Igrali smo u sobi 2vs2, meni zapao on, nakon moje greske za 1 gol, decko(dete) je poceo da se izivljava, psuje kevu, etc...Nula od coveka, bilde.
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
Anderson Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Anderson Silva


Posts : 20

Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 EmptyPon 29 Avg 2011, 23:20

Ulazim danas u sobu kod "Sundjer Bob Kockalone-a" i cim sam usao docekuje me "evo ga siptar", "banuj siptara", "cg seljacina" itd, i nakon 20-ak sekundi sam banovan. Ne treba ni spominjati da nikakve veze sa siptarima ili Albanijom nemam, da sam rodjen u Bg-u, da sam veliki patriota, da sam popio batine od policije kada su bili mitinzi u Podgorici protiv nezavisnosti Kosova itd.

Al na kraju, nije ni bitno sve to...Volio bih da mogu da se nadjem sa Sundjer Bob Kockaloneom i sa njemu slicnim, makar na 5 minuta da im objasnim neke stvari, ali isto tako kapiram da su neki momci jaki samo za tastaturom. Puno pozdrava njima, i pomilovace vas Bog da se nikad ne sretnemo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sabansko ponasanje u hax-u   Sabansko ponasanje u hax-u - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sabansko ponasanje u hax-u
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: