Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Vreme je za promene ?

Ići dole 
+11
Cleverson
garbajosa
Karabaja
Zli Gli
AlessandroDP
MessifromSerbia
BlekKobaz
banos bananos
MaxTribina
Gerrard...
Djordjevic Czv
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 08:14

Hahahahahhahah :D

Ja sam za tebe u glavi gospodin, jer samo neko ko ima nekih problema u glavi može da napise ono sto je napisao : )


Ako cemo o pravopisnim greskama:



medicinu,tj. psihijatriju ... To moze psihijatar da kaze,a ne ti ...

posle zareza se odvaja jedno mesto.
posle zavrsene reci odma se pisu tri tacke bez razmaka, jer u ovom tvom obliku nemaju nikakvu ulogu.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 08:29

'' Jel sam ja kriv sto neko ne igra po fer pleju nego radi kako mu volja ( govorim za istupanje DLF iz lige). Takodje nisam kriv sto ne zreli klinci koji dodju ovde i prijave klan istupe iz lige, sta ti umisljas da sam ja , da sam im jeb*na keva pa da im zabranjujem da istupaju iz lige i teram ih da igraju?!!!! Izvini , molim te , ja se ne spustam na tavj nivo. ''

Max mislim da nebi morao javno da nas prozivaš, svi mi iza ovih malih ekrana imamo život. Dogodilo se to da većina nije tu, da imaju život, da rade nešto druge sem udaranja x dugmeta. Šta sad ako smo istupili, je l' treba da igrače držim na povocu ?! Jebeš ti igru koja nema kraja...


Poslednji put izmenio L.Uzer dana Pet 19 Avg 2011, 08:33, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 08:30

Nisi ti gospodin u glavi,sve dok ne dobijes napismeno od psihijatra...
A to sto si umislio da jesi,to je vec tvoj problem...

A za pravopis kakvo odvajanje ? Sta ti pricas?
Je l rucno kad pises (ako uopste pises ) odvajas posle zareza 1 mesto ? Ahahahahhahahaha
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 08:50

L.Uzeru nisam mislio na vas, nego sto ste vi istupili zbog onog incidenta valjda, ili sam vas pomesao, kada protivnici nisu hteli da stanu a vasem igracu zabolo. Ako nije , praštaj moja greška.

A ti se malo informisi i idi nauci nesto pre nego sto pocnes da mi pametujes, i stvarno mozes da ides sa ovog foruma covece ako ti se ne svidja, rekao sam ti na cetu. Necemo mi propasti bez tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 08:55

O cemu da se informisem ? Sta pricas ti ?
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 09:37

MaxTribina ::
L.Uzeru nisam mislio na vas, nego sto ste vi istupili zbog onog incidenta valjda, ili sam vas pomesao, kada protivnici nisu hteli da stanu a vasem igracu zabolo. Ako nije , praštaj moja greška.
Mi smo,nerazzurri.U prvoj recenici onog citata si pogodio nas 'razlog' istupanja iz lige.Druga recenica se ne odnosi na nas,valjda.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 10:16

E jeste, a ova druga recenica je mislim bila za klan kobra od onog lika boxija.
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPet 19 Avg 2011, 12:27

https://youtu.be/pxaM0U0lV70
molim vas,pogledajte ovo
pravi primjer vase svadje
hahahahhahahahahhahahahahhahahhahahahah,legende LOL
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 11:00

NBNT JE CAR,KRALJ,LEGENDA,A VI STE SVI PI..E STO SE ULIZUJETE ADMINU...
A TI gerrarde,STA IMAS TI DA GOVORIS KOGA CE ADMIN DA BANUJE !?
PAMETUJES TI,A NE NBNT !!!
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 11:36

Pod hitno govna terati sa ovog foruma.
Ne znam za vas,ali sve manje dobijam zelju da uopste ulazim i citam nesto po ovim temama,kada je uvredljiv sadrzaj sve prisutniji.Prosto ne znam,kako ih nije sramota.

Max,zamolio bih te javno,da prestanes sa opomonema,i da proteras igrace/klanove,koji kvare dobru u atmosferu i igru kako u sobama tako i na chatu.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 12:24

Django pa nemoj ulaziti,ko te tera !?!?
Ti ces da kazes protera nekog?!?!
Ako neko vredja,ne mora da znaci da njegov klan treba da ispasta,a ja ne vredjam,samo realno govorim...
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 13:16

Maleni,ja sam ovde mnogo mnoooogo duze od tebe,da ne bih ulazio :) Sila lakseg otpora je protiv tebe mig

Govoris mi realno da ti "popusim kurac" i "da mi jebes majku mrtvu"?Je li to realno?Pa kako te bre nije sramota?
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 18:42

Ti nisi ni znao sta je hax kad smo mi ovde pravili prvu ligu,svadjas se sa ljudima sa sajta,ako nisi primetio 90% ljudi je protiv tebe i nbnt-a ,a za onog ivkovica i da ne pricam...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 20:23

Django ja nekad vredjam tebe,ne vredjam tvoju porodicu...
I Djordjevicu,boli me uvo koje protiv mene !!!
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 21:22

Vredjas i moju porodicu,cak i da ne vredjas,mislis da ti je to opravdanje za to sto vredjas mene? brickwall

Zaista bih voleo da si takav mudonja i uzivo :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 23:18

Djordjevic Czv ::
Ti nisi ni znao sta je hax kad smo mi ovde pravili prvu ligu,svadjas se sa ljudima sa sajta,ako nisi primetio 90% ljudi je protiv tebe i nbnt-a ,a za onog ivkovica i da ne pricam...


Kojih 90 % ? Ajde da se jave ...
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 23:30

Ajde da se jave 10% koji te podrzavaju makar ; )
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 23:57

Nije da podrzavaju nego su normalni,neutralni ...

A ti,gerr,djordjevic,oho i lfc ne spadate valjda u 90% ? Malo ste se precenili ...

Ima jos neki sakriveni hejter mozda ?
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2011, 23:58

Nekada je ovo bilo zanimljivo, ljudi ne pravite od sebe ono što niste. Lepo stavite LOCK na ovu temu, a sve ostalo raspravite na četu ili u igri. Mislim da ovo ne vodi ni čemu, jedna strana će podržavati, druga će biti protiv uvek.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPon 22 Avg 2011, 00:09

Pokušao sam da pomognem al' ne vredi. Vidimo se dok se forum ne vrati na staro, odoh u hibernaciju. Ipak i ako sam klinac kapiram neke stvari koji neki ne mogu da ukapiraju.

Bilo je lepo igrati se sa vama. o7
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 EmptyPon 22 Avg 2011, 00:24

U pravu je decko sasvim. ide lock , bogi ce procitati ovo kad dodje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vreme je za promene ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vreme je za promene ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: