Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Nbnt i Blekkobaz traze igrace

Ići dole 
+3
Suarez
Djordjevic Czv
BlekKobaz
7 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 03:32

Konkurs otvoren,slobodno se javite ...
Igramo ligu ...


Poslednji izmenio Nbnt dana Sre 17 Avg 2011, 03:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 03:34

Ozbiljni igrači na koje možemo da računamo skoro uvek, prednost imaju defanzivci... tražimo jednog, eventualno 2 igrača ako bude baš velika konkurencija, nećemo da gomilamo igrače, poenta je da svi igraju
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 05:13

Simpaticni ste :)
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 06:03

Djordjevic Czv ::
Simpaticni ste :)
LOL
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 06:06

Fuzija sa Kobrom,vam se ne svidja kao rijesenje?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 08:27

Opa poltroni se javili ? Ajde setaj sa ove teme,i porucite ovo vasem glavnom kretenu :

Gluplji si od panja,napisao sam ti da mi se ne obracas ,tj. ne pisi mi uopste(ni u kakvom kontekstu),kad vidis moje ime bezi od njega,ne kucaj nista dok ne odem ...
Ja znam da je ovo tebi malo teze da shvatis (mozda nedelju dana za tebe) ,ali za pocetak pokusaj da ne kucas nista na forumu/chatu/hax chatu i neces pogresiti...
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 08:29

Evo, ja bi kod vas. Znam igrace, znam kako je ovo dobra ekipa. Igram odbranu. Bio sam u Teletabisima i u Deci Losih Fudbalera, nazalost oba klana su se raspala. Javite mi kad da se dogovorimo i da me proverite. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 13:43

@Kokain: javio sam ti u PM, pogledaj :D
@svi iz Hax Furije koji su se javili: duhovito, al nema smisla, a ni potrebe za tim...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 21:54

Pozz Evo i ja trazim klan mogu igrati bilo sta ako ocete mozete da me proverite...Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
BOXY
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 48

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 22:37

E , Arris , zar ti nisi u Klanu Kobra ? Ubacio sam te !!!
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 22:38

Hahhahahaa Arris pobegulja LOL
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 22:43

Boxy nezz ali vidio sam da vam se raspada klan msm Kad zakazete utakmicu 1 vam dosao od 3 pa nezz vidjecemo jos..:p
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySre 17 Avg 2011, 22:43

Zasad trazim klan koji ce biti redovni igraci ...;P
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptyPet 19 Avg 2011, 03:40

evo ako ja mogu u vas klan ?
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptyPet 19 Avg 2011, 03:40

pozicija na kojoj igraš?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Guest
Gost
avatar



Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptyPet 19 Avg 2011, 04:47

mogu sve ali sam najbolji u napadu
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptySub 20 Avg 2011, 02:11

@Ziga: treba nam isključivo golman sad, biće danas 3v3 soba za test, verovatno "Klan Borci traže golmana", prati messages na forumu
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Guest
Gost
avatar



Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptyNed 21 Avg 2011, 09:01

Evo ako ja mogu igram i kao napadac i kao odbrambeni pojednako sam dobar na obe pozicije
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace EmptyNed 21 Avg 2011, 20:14

trazim klan ... dobar sam i pozrtvovan momak ako zelite mozete i provjerit :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty
PočaljiNaslov: Re: Nbnt i Blekkobaz traze igrace   Nbnt i Blekkobaz traze igrace Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nbnt i Blekkobaz traze igrace
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: