Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Serbian HaxBallers soba za igru

Ići dole 
+7
MaxTribina
Kimi
entrix
Zli Gli
noob
Fabregas
Grobar
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptySub 19 Mar 2011, 23:15

Mislim da je neophodno svim redovnijim clanovima podeliti u inbox SIFRU za sobu, tako da bismo preko ove teme mogli redovno da se dogovaramo za medjusobne susrete SAMO clanovi foruma da bi se bolje upoznali!!! Uostalom tako ce kasnije biti i lakse da se biraju selekcije za meceve itd itd


Poslednji izmenio Grobar dana Pon 25 Apr 2011, 04:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptySub 19 Mar 2011, 23:45

Takodje..Ali mislim da sobe ,pod nasim nazivom ne treba svako da otvara...Zbog koje kakvih nubova ...
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 00:30

Šta ti imaš protiv nas nubova :'(
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 02:40

posaljite i meni sifru :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 02:51

I meni ako moze, posto sam redovan otkako sam se registrovao (juce :D ) i planiram da budem redovan i ubuduce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 04:40

Bas iz tog razloga postoji i ovaj forum, preko koga mozemo da ugovaramo meceva takvog tipa.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 11:42

Zli Gli ::
I meni ako moze, posto sam redovan otkako sam se registrovao (juce :D ) i planiram da budem redovan i ubuduce.

Brate cemu sad ovo?

Zli Gli ::
Ja nemam ambicije za reprezentaciju jer vec igram za forum na kojem stalno visim, ali bi mozda mogli da igramo protiv vas ako se nekako dogovorimo...

Ovo si napisao u podne a posle 2h hoces da budes redovan,bla,bla,bla...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 12:34

Druze, ne razumemo se. Bicu redovan na forumu a ne u reprezentaciji, iz dva razloga - prvi je sto vec imam forum za koji igram, a drugi je sto nas ovde vec ima preko 50 registrovanih i nesto nisam siguran da svi mozemo da igramo za "reprezentaciju". Dakle, ja sam zainteresovan da igram u sobi serbianhaxballerz kao clan ovog foruma, a ako bas sami zakljucite da sam dovoljno dobar da budem i u prvoj postavi foruma, nije problem nikakav. Mislio sam da je ovaj forum napravljen za sve ljubitelje Haxball-a u Srbiji, da mogu da se pojavljuju i clanovi drugih foruma/klanova i da ugovaramo meceve, turnire i lige...

Eto, nadam se da je sad jasnije. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: re   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 13:08

Druze dobro mislis,ovo i jeste forum za sve ljubitelje hax-a u Srbiji i naravno da mogu da se pojavljuju ovde...I naravno da cemo igrati u sobi...

Samo ti si rekao "Ja nemam ambicije za reprezentaciju jer vec igram za forum na kojem stalno visim", a ne ''mislim da ne mogu da udjem u reprezentaciju ....''

Mozda si ti pogresno srocio i nisi na to mislio,ali vidimo sta pise....

Nebitno...Dobrodosao na forum :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 14:05

Sad nisam siguran da sam ja tebe razumeo, ali nebitno. Ja mislim da opusteno mogu da igram sa svima koji su danas bili u onom mecu protiv Vukajlije, pogotovo na velikom terenu koji mi mnogo odgovara (uostalom, u probnom mecu sam zabio gol posle manje od minut iz neke guzve), samo je poenta u tome sto vec imam ekipu ljudi sa kojima igram i ne vidim zasto bi' ih napustao. Dakle, imam zelju da igram Haxball opusteno kad se igra opusteno ili neke mini lige i turniri, a za ove eventualne okrsaje protiv prijatelja iz Bosne i slicno ce se vec vremenom pokazati ko treba da igra :)

Druzicemo se ubuduce pa cemo se bolje i kapirati, svakako :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: re   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 14:21

Poenta je u tome da tebe niko ne tera da napustis tu tvoju ekipu nego da u 3 posta imas 3 razlicite price....

Ali nebitno,opet ti ponavljam :

Dobrodosao si na forum,ovo je forum za sve ljubitelje hax-a,igracemo u sobi,igracemo turnire i lige,ugovaracemo utakmice sa ostalim forumima,drzavama,itd...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 14:57

Nisu bile razlicite price, samo tebi mozda nisam bio dovoljno jasan od pocetka a ja vrlo dobro znam sta sam mislio i to je samo jedna prica a ne tri... doduse, ostavljam mogucnost da nisam bio najjasniji ali jebes ga sad, nije vise ni bitno kad smo se konacno skontali.

Igracemo i to je jedino vazno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 14:59

Napokon :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: re   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 20 Mar 2011, 15:24

E da,da se vratimo na temu,otisli smo off...

Kad mi stigne 1mb upload-a (najverovatnije u utorak) kad god budem mogao kreiracu 2 sobe
Jedna ce sluziti za treninge nase i rekreaciju
Druga ce biti otvorena naravno za clanove foruma i potencijalne nove clanove (reklama) - ja cu biti u spec i svi ce imati admin
Obe ce naravno nositi naziv foruma...

Msm da ne bi smelo da bude laga ni u jednoj...

Kad se to desi nece nam biti problem za velike utakmice tipa 5v5 i sl.
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyPon 21 Mar 2011, 03:32

Lepe vesti bogami, videcemo kako ce funkcionisati :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyUto 22 Mar 2011, 06:26

Javite sifru i maximusu mig
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyUto 22 Mar 2011, 14:17

bilo bi lepo da i ja ucestvujem u takvim dogadjajima :) makar da probam, pa ako sam bot kikujte me :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 27 Mar 2011, 10:14

Evo kako elita igra ovu igricu :D

Serbian HaxBallers soba za igru 358w41j
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 27 Mar 2011, 10:31

Hahahahahhahahahhahahahhahahahha :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyNed 27 Mar 2011, 10:50

hahahahahhhahahahahahhahahahahahahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyPon 25 Apr 2011, 00:46

Pozdravim svim haxball zaludjenicima xD
Nazad na vrh Ići dole
Lionel Messi
Igrac
Igrac
Lionel Messi


Posts : 50

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyPon 25 Apr 2011, 02:47

moze i meni sifra ako nije problem Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyPon 25 Apr 2011, 04:06

ja nista ne razumem o kojoj se sifri radi ???????????
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptyPon 25 Apr 2011, 04:43

nema sifre.. ovo je bilo jos odavno kad smo razmatrali oko Forum sobe za igru i nije nista uradjeno xD
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru EmptySre 10 Avg 2011, 11:00

OCU DA KUPIM ZVIZDALJKU
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Serbian HaxBallers soba za igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Serbian HaxBallers soba za igru   Serbian HaxBallers soba za igru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Serbian HaxBallers soba za igru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» SerbiaN
» Soba : 0 km for everybody

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: