Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty
PočaljiNaslov: ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)   ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) EmptySre 03 Avg 2011, 06:28

Igrica je slicna cuvenom eRepu, ko je upoznat sa njim bice mu mnogo lakse u svemu.

ANNO1777 je online igra koja simulira ekonomski,politicki i vojni sistem po ugledu na stvarni svet.Vi ste gradjanin sedamnaestog veka koji se bori za socijalno unapredjenje.Mozete postati biznismen,guverner ili mozete izgraditi vojnu imperiju.Na vama je da odlucite!Za razliku od drugih igara ovog tipa,ANNO1777 omogucava da virtuelni novac pretvorite u stvarni i obrnuto.Drugim recima,finansijski uspeh u virtuelnom svetu postaje finansijski uspeh u stvarnom svetu.ANNO1777 moze se direktno igrati sa pretazivaca kao sto je Internet Explorer i nije potrebna nikakva instalacija.


Svaki pocetak je tezak pa tako je i ovde potrebno dosta vremena da bi se stiglo do nekog cilja.Mnogi se zavaravaju i misle da je lako ali tu puno grese.Najbitnije od svega je biti stalozen i sve ce doci na svoje.Naravno svi stariji igraci su spremni da pomognu u svakom trenutku a vecina njih se nalazi na chat kanalu www.tinyurl.com/anno-srb2 I sta god radili svratitite na kanal da biste dobili valjane savete jer je igra jos uvek u razvoju i zbog stalnih promena mozete napraviti gresku koja ce vas mozda naterati da napustite igru.


Ovde mozete naci mnoga uputstva i savete o igri.Sajt je namenjen prvenstveno novim igracima kako bi se lakse snalazili ali i svima koji imaju neke nedoumize vezane za igru.Puno srece i dobre zabave vam zeli ANNO SRB team!


Evo mozete se registrovati preko ovog linka http://www.anno1777.com/index.php?i=162435
Pri registraciji ce vam traziti da posaljete poruku na vas telefon i nista vise, nije komplikovano.



A na linkovima dole mozete saznati vise o igri i napredovati.

http://annomoneygame.co.cc/category/home/

http://anno1777.serbianforum.info/f4-tutorijali

http://cbe001.chat.mibbit.com/?server=Rizon.MiBBit.org&channel=%23Anno_srb

Hvala uopste na utrosenom vremenu za posetu ove teme.
Mozete me naravno kontaktirati na bilo koji nacin za pomoc. Srecno
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)   ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) EmptySre 03 Avg 2011, 06:51

Neki dokazi o isplati ? :)
Nazad na vrh Ići dole
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)   ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) EmptySre 03 Avg 2011, 07:15

hmmmm
Kakve god dokaze ti napravio, doveo ili sta god, verovaces mi...ako napisem ili odradim nesto u photo shopu i napisem evo vidis ovde su me isplatili... :)

Nikad nista nije sigurno brate moj, ne mogu da ti obecam da ces da se obogatis niti bilo sta, ja jos nisam podigao pare, ali sam skoro siguran da nema prevare. Imas dosta nasih likova na chat-u koji ce ti to potvrditi i kada se budes registrovao videces kako to funkcionise i koliko se isplata obrce, neke od 10 evra neke od 100 do 1000...

U svakom slucaju igrica je, igrao sam eRep dosta besplatno jer je bio interesantan, ako ti se svidi i hoces ti pogledaj, ako ne nikom nista... :D

Mozes da ukucas u googlu, da se raspitas ukucas ime igrice i da li je scam, pa procitaj komentare ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)   ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) EmptyČet 04 Avg 2011, 03:46

Igraš erep još ? :) Ovo je neka dobra kopija :D.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)   ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) EmptyČet 04 Avg 2011, 05:55

Ne igram vise eRep, zato sto sam banovan... hahahhah, pokusavao sam jo sjednom, ali nij to to... :D

Dobra kopija, ne zahteva mnogo vremena i ako se potrudis malo vise mozes doci i do neke love.... Imas gore linkove, pa ako te interesuje izvoli.. .:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty
PočaljiNaslov: Re: ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)   ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Igrice :: Simulacije-
Skoči na: