Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 STA SAM PROPUSTIO :D

Ići dole 
+3
Zli Gli
gubitnik
garbajosa
7 posters
AutorPoruka
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 15:24

dosao sam sa mora...pa me cisto zanima sta se desava u nasem haxball svetu :D
zamolio bih sve koji me se secaju da me upute u desavanja sa klanovima,ligama i tako dalje :D
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 18:57

Mislim da je ona najzanimljivija, da je Stivi osnovao novi klan, ali ovaj put se udružio sa Ohom i drugovima. Kako je bilo ?


Poslednji izmenio L.Uzer dana Sre 19 Okt 2011, 06:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 22:44

Ono sto je sad najbitnije je da se koljemo oko toga kad treba da pocne nova liga, i da li da igramo svi u jednoj velikoj ili da se igraju dve. Propustio si formiranje mali milion novih ekipa, a to sto se Dzerard fuzionisao sa nekim i ima novu ekipu nije nista novo, kao ni to da ja i dalje dominiram i u napadu i u odbrani chuck
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 23:05

i ja stizem za 2 dana,bice svega oko nove lige, nista se jos ne zna. garba ulazi na eslu u trafikante , nek ti da loler sifru : )
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 23:21

Nema nista specijalno :D
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 23:26

Kako nema? Ja sam postao najtrofejniji igrac na haxu :D 2 takmicenja, dve titule cvidze
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 23:31

Ko je ovaj decko?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyČet 28 Jul 2011, 23:53

Ovaj garbajosa? Nekad bio zajeban igrac pa poceo da se drogira i postao zesci saban, plus sto nema pojma da igra...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyPet 29 Jul 2011, 06:32

stara slava me i dalje drzi gli...ti tek moras da se dokazujes :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D EmptyPet 29 Jul 2011, 09:06

Ja sam mlada zvezda, nemam jos ni 3 banke... buducnost je preda mnom, otprilike sam kao evropska verzija Neymara... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





STA SAM PROPUSTIO :D Empty
PočaljiNaslov: Re: STA SAM PROPUSTIO :D   STA SAM PROPUSTIO :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
STA SAM PROPUSTIO :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pricaonica-
Skoči na: