Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Registrovanje igraca

Ići dole 
+11
tkog
MessifromSerbia
Alex Kenji
Uriels
noob
Javier Pastore
ds1989
Cleverson
Grobar
Kokain
Benjo
15 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 00:23

Svi igraci koji igraju prvu sezonu SH lige nek se prijave ovde ... (i ako imaju,i ako nemaju klan,transferi su na polusezoni)
Znaci samo koji su ovde prijavljeni moci ce da igraju.
Nek samo napisu svoj nick ...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 00:23

Nbnt
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 00:46

Benjo
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 00:58

Kокаин
Ovo za dobijanje licence mig
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 01:41

jel ti ovo sve radis u dogovoru s Maxom ili na svoju ruku..... Grobar
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 01:50

+1
koja je poenta ove teme?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 01:53

Cleverson ::
+1
koja je poenta ove teme?


Max se slozio sa svim mojim pravilima(izuzev 7.),a ovo kaze pravilo pod rednim brojem 2 .

I sta nije jasno ?
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 01:54

ds1989
Nazad na vrh Ići dole
Javier Pastore
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 124
Age : 28
Location : Skopje,Macedonia

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 02:46

Javier
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 02:58

mnogo glupo :D

noob
Nazad na vrh Ići dole
Uriels
Igrac
Igrac
Uriels


Posts : 96

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:04

Citat :
Max se slozio sa svim mojim pravilima(izuzev 7.),a ovo kaze pravilo pod rednim brojem 2 .

I sta nije jasno ?

Nije jasno zasto ti podizes temu kad te niko nije ovlastio niti se max vratio, jos se ne znaju ni zvanicna pravila, a gluplje pravilo od ovog nisam video
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:19

Brate DA LI stvarno mislis da ce svi igraci iz svih klanova videti ovo i pisati post sa svojim imenom? Najbolje je kao sto su do sada i bile prijave, klan, ima clanova, i cao! Nista licno, samo kazem da je nepotrebno.


Poslednji put izmenio Alex Kenji dana Pon 25 Jul 2011, 03:32, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:19

upotpunosti se slazem sa urielsom maxa je pod 1. reko da su dobra pravila i da ce videti da ih uvede a nije reko E OVO PRAVILO POD REDNIM BROJEM 2 IMA DA UVEDEM tako da se ne glupiraj nego gasi temu...spisak igraca ima na prijavama i ne mora da se igraci prijavljuju 200 puta!!
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:25

nbnt.. ne shvati me pogresno.. ali sve pomalo izgleda kao debelo ulizivanje zarad neke uloge na forumu xD.. moguce da gresim, ali vidis po reakcijama ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:26

Dobro, ne treba da ga napadate, ali se slazem sa vama. Potpuno nepotrebna tema. Kao sto sam rekao na chatu, ako neko nije u mogucnosti da se prijavi,znaci da nece igrati ligu. Glupost!
postoje prijave i kapiteni vode racuna o tome koga ce prijaviti a koga ne. Tako da niko od CBK ne treba da se prijavljuje ovde, svi ste prijavljeni.
Ako max kaze da je potrebna ova tema, onda ok. Mada sumnjam da ce reci, samo otezava posao posle.
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:32

Samo sam zainteresovan jel treba neka taksa nesto da se plati za registrovanje i prijavu prebivalista??ako treba molim te nbnt daj mi broj ziro racuna na koji da uplatim da bi ucestvovao i igrao u ligi
Nazad na vrh Ići dole
tkog
Igrac
Igrac
tkog


Posts : 94
Age : 29

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:47

tkog
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 03:55

Ma bezveze prozivamo se ovdje...

Slazem se sa Aleksom.

I kad se javimo to ne garantuje nista,tema sa preko 100 osba koje se prijavljuju za nesto sto jos nije definisano.

Po meni nema potrebe za ovim,ali ne tice me se prevse.
Nazad na vrh Ići dole
Thiago Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Thiago Silva


Posts : 20

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 04:27

Thiago Silva
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 05:41

Messi
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 06:57

pa evo javljam se, (Dr Mr) BlekKobaz
mada ni ja ne kapiram poentu ove teme, prijavljeni su igrači zajedno sa klanovima
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 07:15

BlekKobaz ::
pa evo javljam se, (Dr Mr) BlekKobaz
mada ni ja ne kapiram poentu ove teme, prijavljeni su igrači zajedno sa klanovima

Upravo, a i pravilo pre pocetka svake lige je bilo da clanovi klanova moraju biti registrovani na forumu, da li ce oni kucati ili ne, to je njihov izbor, kao i na svakom forumu. Clanovi klanova su i bili registrovani, mogu da garantujem da je 95% igraca klanova registrovano na forumu, ako ne i vise. Zbog toga sam rekao da je ovo nepotrebno, svi koje smo mi prijavili, logicno je da ce igrati, inace ih ne bi` ni prijavljivao, takvi mi ne trebaju.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 07:17

ne znam, a da malo bolje zaživi ono sa grupama korisnika? pa ko nije u grupi korisnika za taj klan jebiga ne može da igra, a da bi bio u grupi mora da se registruje
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca EmptyPon 25 Jul 2011, 07:54

Ne potrebna tema , registruju se igraci , samom prijavom tima tamo u onoj temi

LOCK !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Registrovanje igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Registrovanje igraca   Registrovanje igraca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Registrovanje igraca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lanac_traži_katanac (traži se 6 igrača)
» Suavemente traži igrača
» Pivopije traze igraca
» Red Zmaja trazi igraca
» Koza Nostra trazi igraca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: