Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Defence Of The Ancients

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: Defence Of The Ancients   Defence Of The Ancients EmptySub 19 Mar 2011, 01:06

Da li je moguce da ovde niko ne igra DOTU?

ako ima neko i oce neki sigic ili sl. nek se javi..
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: Re: Defence Of The Ancients   Defence Of The Ancients EmptySub 19 Mar 2011, 02:09

meni su strategije sranje , jer verovatno ne znam da ih igram, svaku koju sam probao , sjebem se za nepunih 10 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: Re: Defence Of The Ancients   Defence Of The Ancients EmptySub 19 Mar 2011, 05:14

Ja sam igrao pre dotu malo ali me je smorila. Nista od mene sto se tice dote druze. Jedina strategije koju sam bas gotivio bila je LOTR BFME 2
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: re   Defence Of The Ancients EmptySub 19 Mar 2011, 10:09

Ja sam je sibao bas bas dugo :)

Ali kad su pocele nekontrolisano da izlaze nove mape,heroji,stvari...Batalio sam....
Nazad na vrh Ići dole
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: Re: Defence Of The Ancients   Defence Of The Ancients EmptySre 30 Mar 2011, 18:41

Ma dobra je dota.... Nisam je igrao nesto preterano, ali je dobra.... Nego sta mislite o HoN-u???
Nazad na vrh Ići dole
SkY45
Grejac klupe
Grejac klupe
SkY45


Posts : 9
Age : 29
Location : Beograd, Srbija

Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: Re: Defence Of The Ancients   Defence Of The Ancients EmptyČet 19 Apr 2012, 05:33

Igram DotU idalje sa vremena na vreme. Nisam pro, prosecan sam, ne znam bas sa svakim herojem, ali umem da se snadjem. Ako je neko zainteresovan, isti mi je nickname i u Gareni, uglavnom sam u Makedonskom roomu, jer su Srpski uvek zauzeti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Defence Of The Ancients Empty
PočaljiNaslov: Re: Defence Of The Ancients   Defence Of The Ancients Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Defence Of The Ancients
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Igrice :: Strategije-
Skoči na: