Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 *NOVI* Administrator u SH Timu

Ići dole 
+9
Gerrard...
noob
Fabregas
stelexD
MessifromSerbia
oho
Grobar
gubitnik
Моћни Миш!
13 posters
AutorPoruka
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:16

Svi smo svestni stanja u kome se forum nalazi. Najveći nam je problem Liga Šampiona, koju korisnici, igrači sa ovog foruma željno iščekuju. Polako nailazimo na sve veće i veće kritike od dotičnih i verujem da je svima u interesu da forum dobije novog admina. Zašto??

- Baš iz razloga stanja koje nas je trenutno zadesilo. Kada ste odsutni da neko umesto vas poturi leđa i održava forum kako bi se lige redovno odigravale.

Nekoliko viđenijih članova ovog foruma, u koje ubrajam i sebe, odlučilo je da za ulogu administratora predlože MaxTribina, sadašnjeg moderatora foruma.


Molim sve korisnike foruma koji se slažu sa nama nekolicinom da ostave poruku, odgovor u ovo temi "slažem se". Hvala!

Napomena: Tema nije diskutabilna, dakle pravimo neku vrstu peticije. Ko se slaže neka ostavi odgovor. Bez postavljanja pitanja i dalje diskusije!




Poslednji izmenio Моћни Миш! dana Sub 18 Jun 2011, 08:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:22

'' Слажем се ! ''.


Poslednji put izmenio L.Uzer dana Sub 18 Jun 2011, 08:32, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:26

Slazem se, 'neaktivni admini' su neaktivni iz sigurno opravdanih razloga i poznavajuci ih znam da ne bi imali nista protiv da se Max prikljuci timu
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:31

slažem se
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:40

slazem se u potpunosti maxa bi stvarno trebao dobiti admina.problem je samo to kada ce doci admini i dati mu xD
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:54

Slazem se.
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 08:54

Slagem se :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 09:30

Slazem se
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 09:31

+1
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 10:28

Maxa za admina...
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 10:41

Oprostite ljudi, ja sam u frci trenutno, a Kimi nije u Srbiji. Neverovatnan splet glupih okolnosti je doveo do ovakve situacije.

Izvinite.

A da, cestitam MaxTribini mig

:D
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 11:02

Bogi, oces li se vracati u bliskoj buducnosti?
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 11:36



Poslednji izmenio Моћни Миш! dana Sub 18 Jun 2011, 12:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 27
Location : Бар,Црна Гора

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 11:49

cestitam :D
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 14:25

Mis,jel vidis da sam dao Maxiju Admina...a vi mi ne verujete da sam ja Bogi ... cc xD
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 16:20

Hvala momci svima na podrsci i hvala Bogi na ukazanom poverenju.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 17:25

Ja sam protiv!!!!!!!! LOL
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 22:52

E Max,imam predlog,stavi da ti nick bude isto kao i Bogiju i Kimiju,ruzno samo tako crveno ,imas u admin panelu da promenis , pod "Groups" !
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu EmptySub 18 Jun 2011, 22:52

E Max,imam predlog,stavi da ti nick bude isto kao i Bogiju i Kimiju,ruzno samo tako crveno ,imas u admin panelu da promenis , pod "Groups" !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*NOVI* Administrator u SH Timu Empty
PočaljiNaslov: Re: *NOVI* Administrator u SH Timu   *NOVI* Administrator u SH Timu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
*NOVI* Administrator u SH Timu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NOVI DOMEN
» Novi Smajliji
» Novi update
» Neki novi smajliji
» ĐoLe-Novi clan!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: