Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! EmptySre 25 Maj 2011, 05:43

ostale su nam samo jos 2 utakmice sa vama da odigramo.
predlazem petak 20h da odigramo obe utakmice.

ja posle toga ne mogu, a za vikend sam u inostranstvu pa necu biti u mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Re: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! EmptyPon 30 Maj 2011, 21:14

Ajde javite se bre vise vas dvojica!
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Re: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! EmptyPet 03 Jun 2011, 05:01

ee moze li veceras u 20:00, a ionako je petak :D , pa da odigramo obje utakmice ??
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Re: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! EmptyPet 03 Jun 2011, 07:15

E, deco, kao prvo, utakmica se ne zakazuje 2h pre pocetka. Kao drugo, namerno sam bio na chat-u i pratio da li ce se neko pojaviti, niste(nisi, posto je verovatno da drugi lik ni ne postoji nego ti kucas malo sa jednog, malo sa drugog) dosli, znaci i njih bi ispalili kao nas danas. Bilo bi najrealnije da se svima utakmice sa vama racunaju sluzbenim rezultatom, i cao. Dokle bre vise...
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Re: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! EmptyPet 03 Jun 2011, 12:10

Alex Kenji ::
E, deco, kao prvo, utakmica se ne zakazuje 2h pre pocetka. Kao drugo, namerno sam bio na chat-u i pratio da li ce se neko pojaviti, niste(nisi, posto je verovatno da drugi lik ni ne postoji nego ti kucas malo sa jednog, malo sa drugog) dosli, znaci i njih bi ispalili kao nas danas. Bilo bi najrealnije da se svima utakmice sa vama racunaju sluzbenim rezultatom, i cao. Dokle bre vise...
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Re: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! EmptyPon 06 Jun 2011, 01:56

Alex Kenji ::
E, deco, kao prvo, utakmica se ne zakazuje 2h pre pocetka. Kao drugo, namerno sam bio na chat-u i pratio da li ce se neko pojaviti, niste(nisi, posto je verovatno da drugi lik ni ne postoji nego ti kucas malo sa jednog, malo sa drugog) dosli, znaci i njih bi ispalili kao nas danas. Bilo bi najrealnije da se svima utakmice sa vama racunaju sluzbenim rezultatom, i cao. Dokle bre vise...

pa sta ja mogu kada njega nema, ali ja nisam napravio 2 profila. Kada je bilo prijaviljivanje, stalno je bio tu i odjednom ga nema .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty
PočaljiNaslov: Re: Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!   Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Duo_Bafana vs. MaxTribina_Mocni Mis!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Dogovaranje Utakmica :: arhiva-
Skoči na: