Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 СрБска репка !!!

Ići dole 
+11
Djordjevic Czv
Pastore
loler
Decay
noob
entrix
BlekKobaz
Bog i Batina
Kimi
Fabregas
MaxTribina
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: re   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySre 16 Mar 2011, 09:19

entrix ::
Moze biti, mislim, ko ne bi hteo da ima sto jacu repku tj. da igraci budu na sto boljem nivou.

A opet sa druge strane ne zelim da im radim "iza ledja",jer ipak je njihova ideja,(ne LoLer-ova),bilo bi glupo da mi sad kao ovde pravimo neki baraz i sve to,a da se ne konsultujemo sa njima,zar ne?

E to je najveci problem,ostalo cemo lako... :)
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySre 16 Mar 2011, 09:23

Pa pazi, svakako je odlicno sto ti pokusavas da stupis u kontakt sa njima, ali jednostavno ako ih je nemoguce naci, pitanje je sta ce se uraditi po pitanju nase repke.

Odakle si ti cuo za tu njihovu ideju i za LoLer-a?
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: re   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySre 16 Mar 2011, 09:29

entrix ::
Pa pazi, svakako je odlicno sto ti pokusavas da stupis u kontakt sa njima, ali jednostavno ako ih je nemoguce naci, pitanje je sta ce se uraditi po pitanju nase repke.

Odakle si ti cuo za tu njihovu ideju i za LoLer-a?

I po pitanju turnira uopste,da se mi ovde na zagrevamo previse bzv,kontate?

Ali ako nista ne bude,ja cu org. susedski turnir za sl.ned...

Znaci SER,BiH,HR,MAC,SLO
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySre 16 Mar 2011, 09:40

Kimi ::
entrix ::
Pa pazi, svakako je odlicno sto ti pokusavas da stupis u kontakt sa njima, ali jednostavno ako ih je nemoguce naci, pitanje je sta ce se uraditi po pitanju nase repke.

Odakle si ti cuo za tu njihovu ideju i za LoLer-a?

I po pitanju turnira uopste,da se mi ovde na zagrevamo previse bzv,kontate?

Ali ako nista ne bude,ja cu org. susedski turnir za sl.ned...

Znaci SER,BiH,HR,MAC,SLO

Svidja mi se ideja.
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 17 Mar 2011, 00:41

Uh... :D pozzz svima...
Ovako ljudi,nemam ja pojma nista..nisam nikog okupljao niti nesto org...Gerrard me startovao neki dan,kao prave rep,jel hocemo mi,ja rekoh sto se mene tice moze,ali nek on kontaktira koga misli pa nek se izdogovaraju :) Tako da ja nemam nista sa organizovanjem rep niti okupljanjem igraca..Malo pre mi rekose za ovaj forum...Nisam iscitao sve,ne znam iskreno o cemu se ovde radi,ali videh moj nick pa rekoh da odgovorim :)
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 17 Mar 2011, 00:42

oni o vuku,vuk na forumu :D
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 17 Mar 2011, 09:42

Ja se nesecam da sam ti ista rekao o tome...mozda onaj drugi Gerrard skim sam se dog da promeni ime...al svidja mi se ideja :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: re   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 17 Mar 2011, 09:53

Gerrard ::
Ja se nesecam da sam ti ista rekao o tome...mozda onaj drugi Gerrard skim sam se dog da promeni ime...al svidja mi se ideja :D

Ne pricamo o tebi nego o gerrardu iz bosne :D
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyPet 18 Mar 2011, 06:21

Pozdrav svima... Stojim na raspolaganju selektoru... :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyPet 18 Mar 2011, 06:43

Razjareni Bik ::
Pozdrav svima... Stojim na raspolaganju selektoru... :D

Ako stojis,prijavi se danas do 22h na link TURNIR

Tu je sve objasnjeno
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011, 05:30

Racunajte na mene, kontakt moze ovde PM mig
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011, 11:27

Ovako....Bolje vi ispitajte sami ko bi mogao sigurno da dodje tamo...a ne da pola kazu ja cu pa posle da nemamo igrace...I objavite spisak dan ranije xD
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptySub 19 Mar 2011, 12:19

Kao sto sam rekao zainteresovan sam da igram, ali eto jbg sutra necu moci posto radim do 23h. Sto se tice hostovanja ja mogu hostovati kad igram ili kad sam kuci pa lupam negde moram da palim, samo podelim odredjenima admine i chamim u spec.
E sad, vezano za repku. Igrao bi ali ono sto smo malopre igrali je divljina. Jest da je bila sprdnja ali ako vec ocemo da igramo ozbiljniji hax na Big moraju i neke taktike da se znaju :) Ne sad jbg ko Barca da pleshemo i pravimo osmosmerke od akcija, nego cisto da se zna ko sta i gde igra, da se ne juri ta lopta ko nenormalna itd. Kazem opet ako ocemo nesto ozbiljinije da uradimo moramo tako, iako je mozda jos rano za to posto se ne zna ni prvi tim za lupam 4v4, ni za eventualnih 7v7, itd itd...
Na mene mozete racunati, ako se zakaze mec sutradan ili 2-3 dana kasnije ja mogu odma reci da li mogu il ne mogu igrati zbog obaveza.
Odredite kapitena, trenirajte/mo, i bice dobro :)
Mozda ce neko pomisliti da sam ja ovo sad shvatio ozbiljno, nisam ne brinite imam i ja svojih milion briga, ali prevrteo sam malo vukajlijin forum, njihovu organizaciju i mogu reci da su veoma organizovani, a igrao sam i sa par njih ima stvarno dobrih igraca, mada ne znam kako igraju kao tim na Big terenu.
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyNed 20 Mar 2011, 04:41

Pastore ::
Kao sto sam rekao zainteresovan sam da igram, ali eto jbg sutra necu moci posto radim do 23h. Sto se tice hostovanja ja mogu hostovati kad igram ili kad sam kuci pa lupam negde moram da palim, samo podelim odredjenima admine i chamim u spec.
E sad, vezano za repku. Igrao bi ali ono sto smo malopre igrali je divljina. Jest da je bila sprdnja ali ako vec ocemo da igramo ozbiljniji hax na Big moraju i neke taktike da se znaju :) Ne sad jbg ko Barca da pleshemo i pravimo osmosmerke od akcija, nego cisto da se zna ko sta i gde igra, da se ne juri ta lopta ko nenormalna itd. Kazem opet ako ocemo nesto ozbiljinije da uradimo moramo tako, iako je mozda jos rano za to posto se ne zna ni prvi tim za lupam 4v4, ni za eventualnih 7v7, itd itd...
Na mene mozete racunati, ako se zakaze mec sutradan ili 2-3 dana kasnije ja mogu odma reci da li mogu il ne mogu igrati zbog obaveza.
Odredite kapitena, trenirajte/mo, i bice dobro :)
Mozda ce neko pomisliti da sam ja ovo sad shvatio ozbiljno, nisam ne brinite imam i ja svojih milion briga, ali prevrteo sam malo vukajlijin forum, njihovu organizaciju i mogu reci da su veoma organizovani, a igrao sam i sa par njih ima stvarno dobrih igraca, mada ne znam kako igraju kao tim na Big terenu.

Za pohvalu je sto ovo shvatas ozbiljno, takvi ljudi nam i trebaju. :]
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyNed 20 Mar 2011, 11:28

entrix ::


Za pohvalu je sto ovo shvatas ozbiljno, takvi ljudi nam i trebaju. :]


Naravno entrix...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyUto 22 Mar 2011, 14:28

svaka cast ljudi. samo napred. valjda ste dobili bosance. kacite rezultate da mi ostali znamo kako stoji repka :) mozda se i vise ljudi zainteresuje, pa konkurencija bude jaca. onda ce biti sve ozbiljnije shvaceno :)
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011, 01:55

ako vam bude igrac potreban za reprezentaciju zovite me,ako sam dovoljno dobar da igram za Srbiju :D heh
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 05:15

http://www.esl.eu/eu/haxball/#/eu/haxball/news/155519/Country-Championship-2011-details-/

Procitajte ovo glavni odgovorni u reprezentaciji.
Ne bi bilo lose da se prijavimo kao zemlja,jeste da idu samo 4 igraca i 1 izmena,ali opet.
Lepo bi bilo organizovati neki turnir da se izaberu tih 5 lica :)

Poz
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 05:22

Srbije uopšte nema na ESL, ni za jednu igricu a ne samo Hax. "If your Country isn't there, you need to contact us." a to je već veliko cimanje i teško da će nam izaći u susret, izgleda da imaju nešto protiv nas... mada ako je neko voljan da se cima i kontaktira ih i još da nas naprave zvanično to bi bilo jako fino, onda bi tamo mogli da organizujemo domaće lige i turnire
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 05:23

Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 05:40

Ovo je Entrixov tim, i to je ok posto je covek mozda i najaktivniji od svih Srba tamo na ESL-u. Prijavio se za menadzera, odobrili mu i to je to. Ovo sto je Django predlozio je super, kad bi dobili posebno tabele za Srbiju... samo ne znam sta treba da se odradi da bi se to desilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 06:16

Da bi Srbija imala svoju sekciju na eslu, kao sto ima esl.de itd itd, mora da kupi ESL licencu, a posto verovatno to im nije ni priblizno u planu, ne verujem da cemo je ikada imati.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 06:16

kad smo već kod srpskih haxball zajednica na drugim sajtovima mislim da bi valjalo da nekako prijavimo ovaj forum na http://www.haxball.com/community.html ... oni forumi što su prijavljeni na Serbo-Croatian baš nisu ni blizu ovog po broju članova i generalno aktivnosti
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 12:31

Kako joinovati u taj tim?
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 EmptyČet 28 Apr 2011, 13:57

biti dobar xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





СрБска репка !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: СрБска репка !!!   СрБска репка !!! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
СрБска репка !!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: