Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyPon 23 Maj 2011, 01:22

Kada vam odgovara??xD


Poslednji izmenio Messi dana Uto 21 Jun 2011, 09:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyPon 23 Maj 2011, 09:04

Citiram sebe sa druge teme:

Zli Gli ::
Meni je umro hard disk ali sam nasao neko privremeno resenje... jebe me sto do kraja meseca nemam slobodan dan ali je dobro sto radim uglavnom prve smene pa bi' mogao uvece posle 7-8, najkasnije do 11...

Aj nek neko predlozi termin pa da probamo da se uklopimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyUto 31 Maj 2011, 09:41

Ako ste tu, javite se. Eno mi Babe onlajn na nasem forumu, mogli bi da opletemo sad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyUto 31 Maj 2011, 19:41

e znaci danas oko 19h10min xD
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyUto 31 Maj 2011, 22:25

Aj valjda cemo se svi skupiti, jebem li ga. Ako ne tad, onda posle 22h.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyPon 06 Jun 2011, 18:39

E ovako zamolio bi zli gli ili baba bilo ko neka se javi ovde na ovoj temi..........do 15. juna ja mogu igrati.....necu posle da nastaje neki problem javier i ja smo 25 dana bili tu i mogo je bilo ko da navrati da odigramo to,ali ne niko nije ni dosao tako da ja stv nzm sta cemo da radimo!javite se sto pre ako mozete to je 15min da odigramo taj dvomec i idite posle gde ocete i radite sta hocete! xD
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyPon 06 Jun 2011, 20:08

Baba ne posecuje ovaj forum u zadnje vreme i mislim da od toga nece biti nista. Ako se pojavi, igracemo.

To je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier EmptyPon 06 Jun 2011, 22:14

ok.javimi do 15. kada mozes pa da odigramo..to je 15min da odigramo dvomec i gotovo! xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier   3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 1. kolo i 4. kolo aguero10 : hawk
» 4.kolo i 11.kolo:Messi_Javier - BogiBatina_Fabrizio Ravaneli
» 5.kolo i 12.kolo:Jovanda_Cooling - Messi_Javier
» 6.kolo i 13.kolo:Messi_Javier - Kimi_Sotra
» 4 kolo ; TDE vs Drvosece 5 kolo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Dogovaranje Utakmica :: arhiva-
Skoči na: