Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 20 Maj 2011, 22:07

Moze li veceras u 21:30 da igramo ?? Ako moze javite :D :D :D
http://adf.ly/1Z8OH
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 20 Maj 2011, 23:49

Ne mozemo veceras, tj. ja ne mogu jer radim. Javljam veceras kako mozemo sutra pa cemo valjda uspeti da uklopimo termine :)
pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 21 Maj 2011, 02:28

ni ja ne mogu veceras,sutra najverovatnije :)
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 21 Maj 2011, 03:51

jedino sutra do 15h ili posle ponoci illi u ponedeljak posle 17h
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 21 Maj 2011, 07:48

OK OK :D
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 21 Maj 2011, 23:31

samo da znate, meni ne odgovara radnim danom... skola i te gluposti :D pa tako da cemo odigraati preko vikenda kad vam odgovara mig
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyNed 22 Maj 2011, 00:53

Jbg ja radim a ne znam kako cu sledeci vikend tako da ne mogu sad odrediti vreme. A ne mozes radnim danom tamo uvece, nije ti skola do 20h? :)
Nazad na vrh Ići dole
Bafana
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 18
Age : 29
Location : Beograd

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyNed 22 Maj 2011, 05:41

ja nmg u 20:00 imam trening...sto se mene tice moze radnim danima jedino nemogu ujutru zbog skole i u periodu od 19:30 do 22:10 u tom vremenu sam na treningu... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyNed 22 Maj 2011, 12:39

Loler postao stric pa ga u ponedeljak nece biti, aj u utorak cemo odigrati kad vama odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Bafana
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 18
Age : 29
Location : Beograd

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPon 23 Maj 2011, 11:37

Sto se mene tice mozemo da igramo danas oko 18:00
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPon 23 Maj 2011, 13:40

mogu i ja,danas oko 18h,ako se to odnosi na ovaj dan :D
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPon 23 Maj 2011, 14:02

Moze! odma cemo odigrati i kuci i u gostima ako nije problem... ?!
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 27 Maj 2011, 08:46

jbg meni ne odgovaraju radni dani, barem jos ove 3 sedmice dok ne zavrsi skola... ako mozete sutra od 11:00 do 14:00 ili od 20:00 do 22:30 ?
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 27 Maj 2011, 10:36

ja ne mogu sutra idem kuci,nemam net..pa ne igramo 5 sati da ne mozes zbog skole..:/ to ti je svega 15min...
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 27 Maj 2011, 10:40

Ti javi loler dokle ces biti odsutan al vidi ja sam reko, utorak mogu kad oces, ponedeljak necu moci uopste, a sto se tice vikenda ako je loler tu ja u subotu posle 17h mogu i u nedelju do 15h ili posle 23h.
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 27 Maj 2011, 13:25

u nedelju se vracam posle podne,tako da necu moci pre 15h...
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyPet 27 Maj 2011, 22:36

Ok evo moze li sutra u 11:30 ??
samo napisite odgovora li vam ili ne... :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 28 Maj 2011, 03:44

Ne, loler nije tu. Daj odvojite 15min neki radni dan, jer sigurno nemas vise obaveza od mene a evo mi smo odigrali 8 utakmica do sad a vi nijednu.
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 28 Maj 2011, 06:32

A JBT ETO MOZE LI PETAK, I STA JA MOGU JA SAM STALNO NA FORMUMU ALI BAFANA RIJEDE DOLAZI PA SE TESKO UKLAPAMO :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Bafana
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 18
Age : 29
Location : Beograd

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptySub 28 Maj 2011, 06:55

e ljudi imao sam problema pa nisam mogao da dolazim tako cesto mogli bi sutra da odigramo popodne ako odgovara svima
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyUto 31 Maj 2011, 23:20

ajde sad..kad mozete momci da odigramo vise ovo,nervira me... :)
i jedan i drugi recite kad mozete pa cemo se uklopiti..
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyČet 02 Jun 2011, 02:40

moze li u petak u 15:30 ??
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyČet 02 Jun 2011, 03:59

Nikako :) Radim od 16h, moram krenuti bar 40min ranije. Jedino u 15h mig
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore EmptyČet 02 Jun 2011, 04:04

ja mogu u 3h :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore   1. KOLO     ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
1. KOLO ^DuO^_Bafana - LoLer_Pastore
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Dogovaranje Utakmica :: arhiva-
Skoči na: