Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.

PrijemRegistruj sePristupiHaxBall

Delite | 

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Guest
Gost

PočaljiNaslov: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Ned 08 Maj 2011, 09:55

Znaci klan se raspao :'( nazalost..ko me smatra za dobrog igraca,i hoce me u klanu neka mo pozove,i ja cu odluciti da li da se prikljucim ili ne. :) poz voz ( nub stajl )
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Ned 08 Maj 2011, 09:58

Kao sto ti to rekoh i na fejsu,zovem te u ... klan,trenutno se tako zove jezik Mislim da si dobar igrac,iako si me samo jedanputa dobio jezik
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Ned 08 Maj 2011, 09:59

Jebes 1 na 1 :)
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Ned 08 Maj 2011, 10:01

evo treeman u pivopije si dobrodosao :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Ned 08 Maj 2011, 10:02

Fala,razmislicu :D da vidimo jos ponuda xD
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Pon 09 Maj 2011, 07:10

dodji u kozanostru ako zelis...
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Uto 10 Maj 2011, 01:55

trimen,ne budi jaje dolazi u HC,sa tobom odlicno saradjujem :D
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Sub 14 Maj 2011, 03:36

treeman i dalje te cekamo :)
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    Sub 18 Jun 2011, 16:34

zastarela tema, ne vidjam drvceta na forumu, ako je jos tu , nek otvori novu temu mig

lock
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D    

Nazad na vrh Ići dole

Treeman (posto svi otisli iz drvoseca,znaci sad sam i ja slobodan) :D
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: