Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Nick: ^DuO^, tazim klan !

Ići dole 
+2
Cleverson
^DuO^
6 posters
AutorPoruka
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyPet 06 Maj 2011, 05:16

Trazim klan, igram dobro, jebo ! chuck za mene !!! :D :D :D Ko zeli da se uvjeri, neka me provjeri :D Po mogucnosti klan koji trenutno ucestvuje u LIGI 3 V 3 !!!
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptySub 07 Maj 2011, 07:44

http://www.haxballtube.com/watch?v=6f6bf299

EVO SNIMAK KAKO IGRAM, MADA MOGU I BOLJE !!!
I IGRAM PRETEZNO PO SREDINI !!!
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptySub 07 Maj 2011, 08:15

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=8c0e3559
evo jos jedan snimak kako igra :)
sledeci put se nemoj kurciti mnogo i ne prozivaj, nije lepo..
inace prvi mec je pobedio 5-2, ali nisam snimao jer nisam imao nameru nikoga da ponizavam, ali posle njegovih komentara, jednostavno sam morao
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptySub 07 Maj 2011, 08:53

haahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptySub 07 Maj 2011, 11:00

Auuu, pokopa ga sa ovim snimkom Cleo.
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptySub 07 Maj 2011, 16:34

Nije bio meni cilj nikoga da ponizavam, ali kada se neko kurci evo primer kako zavrsi... I posle svega,ja se nadam da ces naci klan,pa da cemo moci normalno da igramo, bez prozivki pre svega.. Sve najbolje u nastavku zeli ti Cleo mig
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyNed 08 Maj 2011, 02:44

http://www.haxballtube.com/watch?v=327bae14 EVO ISTI SLUCAJ KOJI JE I CLEO IMAO sa du0 xD
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyNed 08 Maj 2011, 03:41

eh..kada vece hocete
CLEO. ***** ** ****. TI SI NAJVECa ***** STO IMA NA OVOM FORUMU
http://www.haxballtube.com/watch.php?v=7fb37449
Sta kazes na ovo ??
U svojoj si sobi izgubio, u mojoj sobi ne smijes ni igrati PING MU VELIK,navodno. I ja ovaj klip ne bi ni stavio da se ti ***** nisi odmah ****** da nekom napakostis. Nego, pobjedio si na revansu, u svojoj sobI i meni je lagalo (PING MI JE BIO 162/165), i odmah dosao ovdje i fali se kako je on pobjedio nekog ko igra haxa mjesec dana !!!
ee ***** igrat ces sad dvije utakmice u mojoj sobi, u suprotnom sam te bolji !!!

MESSI - *****
Pobjedio si jednu utakmicu, naravno, u svojoj sobi jer u mojoj sobi ne smijes igrati. cak nisi smio igrati ni revans. Nego pobjedio, snimio i dosao ovdje furati se kako on to nebi stavio ali morao je. TI DA SI NEKI IGRAC NEBI NI STAVLJAO ONAJ KLIP, TI SI OBICNI *****.
TAKODER CES IGRATI SA MNOM U MOJOJ SOBI, u suprotnom si jos veca *****.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyNed 08 Maj 2011, 04:07

ALO BRE KAKAV JE OVO RECNIK ? Admini reagujte,psuje covek bez cenzure ... -.-
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyNed 08 Maj 2011, 04:35

Decko, procitaj ponovo sta sam napisao. Rekao sam da si me pobedio prvu i ja sam ti cestitao. Mislio sam da pojma nemas, opustio sam se i izgubio.. Nakon te partije si poceo da vredjas i onda smo odigrali jos jednu, gde sam ozbiljno igrao i rezultat pokazuje odnos snaga mig
A to sto me vredjas, pa to sve govori o tebi. Ziveli cheers
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyNed 08 Maj 2011, 05:43

Cleverson ::
Decko, procitaj ponovo sta sam napisao. Rekao sam da si me pobedio prvu i ja sam ti cestitao. Mislio sam da pojma nemas, opustio sam se i izgubio.. Nakon te partije si poceo da vredjas i onda smo odigrali jos jednu, gde sam ozbiljno igrao i rezultat pokazuje odnos snaga mig
A to sto me vredjas, pa to sve govori o tebi. Ziveli cheers

ajde ne lazi. Prvi si stavio ovaj snimakl i to tako gdje ja hocu da nadem klan. I ko je onda *****. Ispao si du*re i to veliko.
Nazad na vrh Ići dole
^DuO^
Igrac
Igrac
^DuO^


Posts : 55
Age : 28
Location : BiH

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyNed 08 Maj 2011, 05:46

ma zapravo ajde dosta te je. ako ne obrises sve svoje komentare sa ove teme prijavit cu te. ovdje nije mjesto tvom hvalisanju.
i reci ljudima cleo, da ne smijes igrati u mojoj sobi, strah te jer znas da ces *****iti. ajde pozzz...


Edit by : MaxTribina

Sledeci put iskljuci caps lock jer je zabranjeno pisati istim , osim u nekim veoma vaznim postovima sa bitnim informacijama.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! EmptyUto 10 Maj 2011, 07:14

Vidim nasao si klan , tema moze da se zakljuca.

LOCK !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick: ^DuO^, tazim klan !   Nick: ^DuO^, tazim klan ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nick: ^DuO^, tazim klan !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nick: ^DuO^, tazim klan !
» NicK trazi klan !!!!
» trzim klan i pro sam :D trazim pro klan
» Trazim Klan !!!
» KLAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: