Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Predlog

Ići dole 
+7
Zli Gli
Моћни Миш!
Cleverson
Gerrard...
ДивљинаСРБ
MaxTribina
oho
11 posters

Da li vam se svidjaju ideje ?
1) Da
Predlog Vote_lcap73%Predlog Vote_rcap
 73% [ 8 ]
2) Ne
Predlog Vote_lcap27%Predlog Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 11
 

AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Predlog Empty
PočaljiNaslov: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 01:40

Posto zajednica raste(trenutno 16 klanova) mogli bi da uvedete Prvu ligu,Drugu ligu,Trecu ligu ... (Recimo kao u prvoj haxball ligi po 10 timova) Ili da se guramo svi u jednoj ligi?
Da se igra 3v3. Recimo prvo mesto iz druge lige u sledecoj sezoni ulazi u prvu a drugi i treci igraju baraz,ispada poslednji,a 8 i 9 igraju baraz...
Takodje,mogla bi da se uvede statistika strelaca,da se bira MoM i na kraju sezone najbolji igrac(glasanjem).I mogao bi neki topic da bude sa vestima(rezultati,transferi novi klanovi i sta se vec desava u vezi sa hax ligom)
Dakle,sta mislite ? :)


Poslednji izmenio Nbnt dana Pet 06 Maj 2011, 09:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 02:04

Sve je to planirano, bice uskoro obavestenje... :)
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 02:20

Ovo je bila samo probna liga da se stvari sagledaju , kako sve funkcinise i tako to...
U narednim ligama je planirano mnogo novih stvari.
O tom...potom mig
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 03:46

MaxTribina ::
U narednim ligama je planirano mnogo novih stvari.

Sledecoj ? :D
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 04:05

Nbnt ::
Posto zajednica raste(trenutno 16 klanova) mogli bi da uvedete Prvu ligu,Drugu ligu,Trecu ligu ...

dzabe sve nece Dzerard haha
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 04:36

ДивљинаСРБ ::
Nbnt ::
Posto zajednica raste(trenutno 16 klanova) mogli bi da uvedete Prvu ligu,Drugu ligu,Trecu ligu ...

dzabe sve nece Dzerard haha

Predlog Vahidrk Predlog 4fvfcja

2. max,ali svi klanovi koji su se do sada prijavili da igraju 1. ligu a u 3. sezoni 2 lige...Predlog Kaffeetrinker_2
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 04:49

Dizem obe ruke za 2 lige, ima vise razloga, a ja cu navesti samo par :)
1. Lakse je organizovati ligu od 8 ili 10 klanova, nego od 16 ili 20
2. Nece se desavati da se klanovi smore posle prvog dela prvenstva, nego ce se boriti ili za titulu ili za opstanak (najbolji je primer ova liga gde je par klanova bilo pred gasenjem posle prvog dela)
3. Postoji mogucnost da se igra i kup takmicenje gde bi ucestvovali svi klanovi, moze da se igra po sistemu lige sampiona.
4. Posle 2 sezone, prva liga ce biti jako kvalitetna jer ce samo najbolji ucestvovati i tek tada treba ocekivati uzbudljivu zavrsnicu prvenstva, a ne kao ove godine da se dve ekipe bore za titulu sve vreme.
5. i poslednja stavka, ali ne manje bitna. Ona izdajica od stivena treba da bude proterana u nizi rang zbog napustanja klana :)))))) salim se
P.s da ne zaboravim, mozda i najbitnije, klanovi koji se ne budu pridrzavali pravila, moci ce da se kazne tako sto bi bili poslati u nizi rang, a njihovo mesto bi zauzimala neka ekipa iz nize lige. Tako ne bi dolazilo do neregularnosti, kao sto je u ovom takmicenju bilo nekoliko propusta.
U svakom slucaju siguran sam da ce se izabrati najbolje moguce resenje i da ce se jos dugo igrati haxbal liga cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPet 06 Maj 2011, 06:49

Slazem se sa Cleom...

Kup po principu lige sampiona bi bio zanimljiv,ali za njega bi nam bilo potrebno tacno 16 ekipa,4 grupe sa po 4 ekipe, svako sa svakim po 2 puta i 2 najbolje plasirana tima,nastavljaju takmicenje...Zdrijeb bi unjeo dodatnu zanimljivost.

Za 2. sezonu lige mislim da bi svi dosadasnji klanovi trebali igrati u toj jednoj ligi a onda kasnije najslabije plasirani i novi timovi bi isli u 2. ligu...

Ili napraviti neke kvalifikacije za prvu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 03:17

Meni se ne svidja ovo sto malo, malo pa neko napravi klan... Nekako mi vecina deluju ne organizovani. Ne moze da se skupe Zika, Pera, Paja i ja, napravimo klan, odigramo 2-3 kola, smorimo se i nikom nista... i ode cela liga u ku..c.
Takodje ovo, sto su svi poceli... Napusti klan i osnuje novi. Treba da imamo stabilne lige i zajednicu. Za sada nemam resenje za to, nisam mnogo razmisljao o tome... Samo sam bacio misljenje, sta vi mislite??
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 03:35

Ja mislim da mudro zboris.

Mi imamo forum na kojem visimo i igra ekipa sa foruma. Vukajlija i Burek su isto forumi i ljudi igraju tamo (doduse, ni jedni ni drugi nisi bili sjajno organizovani u ovoj ligi ali bice bolje). Razjareni klan je ekipa koja uglavnom igra u Bikovoj sobi, plus sto su on i Bic Bozji valjda rodjena braca. Daleko od toga da treba zabraniti bilo kome da igra ali je najbolja varijanta kad su ljudi provereni, da ne bude ispaljivanja... Stvarno mnogo lako nicu ekipe tj. klanovi, ne bi valjalo da se isto tako lako i raspadaju kad ne krene kako valja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 04:05

Ako ima 16 ekipa 2 lige sa po 8 ekipa bi bile super.

npr. sistem

1. liga - 7. mesto baraz za opstanak, 8. mesto ispada (mozda cak i neki play off sa prve 4 ekipe za titulu na kraju)

2.liga - 1. mesto plasman u prvu ligu, 2. mesto igra sa 7. iz prve lige

i kup - grupna faza 4 grupe sa po 4 ekipe, prve dve u nokaut fazu.

I + bi se brzo zavrslio ako ima po 8 ekipa i ne bi stigli da se smore ovi neozbiljni :)
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 04:57

Моћни Миш! ::
Meni se ne svidja ovo sto malo, malo pa neko napravi klan... Nekako mi vecina deluju ne organizovani. Ne moze da se skupe Zika, Pera, Paja i ja, napravimo klan, odigramo 2-3 kola, smorimo se i nikom nista... i ode cela liga u ku..c.
Takodje ovo, sto su svi poceli... Napusti klan i osnuje novi. Treba da imamo stabilne lige i zajednicu. Za sada nemam resenje za to, nisam mnogo razmisljao o tome... Samo sam bacio misljenje, sta vi mislite??

Zato smo i organizovali ovu 1. ligu koja vise sluzi da nam pokaze ko kako igra, da se formiraju solidni klanovi i pre svega da Zika i Pera nadju dobar klan gde se nece smoriti :)

Sve je ovo u planu ljudi, a ja cekam Kimija da opravi komp da se jos nesto dogovorimo.
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 05:00

Pa zato i treba da budu dve lige. Ko je neozbiljan, mars u drugu ligu :)
A oni koji igraju u prvoj ligi, sigurno nece biti smoreni iz prostog razloga sto ce imati motiv ili da osvoje titulu ili da ostanu u ligi. Tako da ne vidim problem sto se prave novi klanovi, samo najkvalitetniji ce uci u prvu ligu.. Taman svi ovi novi klanovi treba da igraju drugu ligu, da se adaptiraju na forum i da shvate kako funkcionise liga..
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 05:07

FAK JEA
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 06:14

Tako je Kleo. Bolji i aktivniji klanovi gore,a ovi sto se smaraju,raspadaju i neaktivni su dole
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptySub 07 Maj 2011, 08:23

Bolje je da mi odmah napravimo neki kup.

I glasajte za NE... jezik
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyNed 08 Maj 2011, 09:54

Moj predlog je da se na pocetku sezone registruju igraci.Samo onda.To bi verovatno smanjilo raspad klanova,jer znaju da ne mogu igrati nigde,i odlazak jakih igraca u jake klanove usred sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyNed 08 Maj 2011, 20:53

Ne bas ... Moze da se registruju igraci,ali transfer lista da bude otvorena na polusezoni.
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog EmptyPon 09 Maj 2011, 00:16

i ja takodje msm da 3v3 kup treba da se igra po sistemu lige sampiona bilo bi dosta zanimljivije i zabavnije...pa kako administratori odluce! xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog   Predlog Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: