Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyNed 24 Apr 2011, 10:38

Kad ćemo? Kako ćemo? Ko će da hostuje?
Nazad na vrh Ići dole
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyUto 26 Apr 2011, 03:37

Momci?
Nazad na vrh Ići dole
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyUto 26 Apr 2011, 07:26

Hoće li neko da odgovori? I da kažem unapred da mi ne pada na pamet da subotu provedem uz komp jer je par vas bilo previše lenjo da se dogovori.
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyUto 26 Apr 2011, 22:01

Ja nisam kap. više. :) I od srede nisam tu, idem van zemlje pa ono... ništa ne znači da ja nešto pišem ovde. :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyUto 26 Apr 2011, 23:22

ajde ljudi javite se kad ko moze da igra! ja sam danas i sutra slobodan ceo dan. u petak i subotu tek posle devet! valjda se trojica mogu sakupiti jbte!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyUto 26 Apr 2011, 23:46

Ja mogu sutra,mogu u petak i mogu subotu posle pola 11 :D danas ne mogu nisam tu.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 00:21

ko jos moze sutra nek se javi!
Nazad na vrh Ići dole
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 01:05

Da vam kažem da ja kao kapiten ne mogu u petak, idem u Beograd na koncert Blajnd Gardijana, ne mogu u subotu, a biću pijan u nedelju, tako da je jedina opcija da odigramo sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 01:11

jbga sad. nista nije dogovoreno. javicemo ti ako budemo mogli da se okupimo. ne mogu da ugovorim mec, a da nemam igraca. zz
Nazad na vrh Ići dole
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 01:32

I šta će da se desi ako ne okupiš 3 igrača za sutra?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 04:06

Milance ja mogu sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 09:01

xela, ajde vidi sutra u 21h. mislim da cemo moci da se okupimo.
Nazad na vrh Ići dole
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptySre 27 Apr 2011, 09:24

Sutra u 21h ćemo i igrati onda.
Nazad na vrh Ići dole
XelA
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 77

15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija EmptyČet 28 Apr 2011, 07:48

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija   15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
15. Kolo: Drvoseče - Vukajlija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 16. kolo: Vukajlija vs. PPP
» 6. kolo; Vukajlija vs Drvoseče
» 8. kolo Vukajlija-Rk
» 16. kolo Vukajlija - PPP
» 7. kolo: PPP vs. Vukajlija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: