Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 E-Sim

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zeming
Grejac klupe
Grejac klupe
Zeming


Posts : 9

E-Sim Empty
PočaljiNaslov: E-Sim   E-Sim EmptyPet 18 Maj 2012, 07:10

Поздрав

Е-сим је уствари једна онлајн браузер игра, стара је око 250 дана и игра је око 25 хиљадa играча.Заснована је на правом свету политичком и војном.

Карактеристике

Постаните војник,власник фирме или председник целе земље!
Балансирана мапа са 46 земаља и 276 територија
Можеш се кандидовати за Конгрес или за председника
Учествуј у ратовима и биткама
Трговина производима или валутама са другим играчима
Потпишите уговоре позајмите или се задужите код других играча
Зарадите новац радећи, борећи се или управљањем компанија
Удружи се са пријатељима и направите војну јединицу
Постаните новинар и зарадите претплате

Сада ћу вам рећи нека дешавања у игри, а после ћу и да ставим слике па ћете моћи видети како то изгледа
У игри постоји 46 држава и 4 актуелна савеза, њихова имена су Alpha,The Musketeers,Nexus i Sigma
Србија се тренутно налази у савезу Мускетари, у којима су још
Немачка,Пољска,Босна и Херцеговина,Хрватска,Иран,Израел,Грчка,Кина,Украјина,Словенија и Канада
Док су у противничком савезу
Литванија,Бугарска,Русија,Перу,Румунија,Аргентина,Бразил,Холандија,Италија,Македонија,Турска,Индонезија,Мађарска и Португал
У савезу Нексус су
Француска,Белгија,Индија,Финска,Швајцарска и Аустралија
А у новонасталом савезу Сигма су
Шведска,Уједињено Краљевство,Америка,Тајван,Мексико
Остале државе су неутралне као што су
Ирска,Шпанија,Пакистан,Колумбија,Чиле,Норвешка,Летонија,Јужна Кореја и Малезија
Вероватно сам нешто заборавио измешао и тако то али шта ћеш

Србија тренутно стабилна држава након дужег периода кризе и брзог смењивања председника.
Постоје три избора у једном месецу и сваки од њих траје месец дана и наш садашњи председник има мандат дуг три месеца што самим тиме показује да људи имају поверења у њега и да је држава стабилна
Српски највећи непријатељ у игри је Бугарска која ју је окупирала у првим данима игре али се пре неколико дана баш Бугарска једва ослободила од заједничког похода на њих од стране Србије и Грчке.И дан данас Србија и Бугарска су у рату али нема никаквих битака,а вероватно их неће бити јер је Грчка поптисала Пакт о Ненападању,а Србија је тренутно у рату са Македонијом којој још требамо освојити 3 регије како би их освојили целе.
Ја сам регистрован првог дана игре и тренутно сам 19. најјачи играч у земљи, оснивач сам прве Српске Странке под називом Слободна сСрбија,али сам сада председник странке Српска Радикална Странка.Слободна сСрбија је и дан данас прва најбројнија странка у србији и од њеног прављења остала је на том месту.Такође сам оснивач једне од најјачих српских јединица која је 5. по ранку,а њен назив је Коњица.Тренутно бројимо 20 чланова док их у академији имамо око десетак чланова.

А ево и жељно ишчекиваних слика

ТОП 10 НАЈЧИТАНИЈИХ НОВИНА У ПОСЛЕДЊА ДВА ДАНА
E-Sim Dgperitnf27f3o8nzelt
БРОЈЕВИ СА ЛЕВЕ СТРАНЕ ОЗНАЧАВАЈУ БРОЈ ГЛАСОВА

ПАНЕЛ ГДЕ МОЖЕШ ВИДЕТИ НЕКЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СЕБИ
E-Sim Ivg0o3gqq3d70jlazkz8

БИТКЕ КОЈЕ СЕ ВОДЕ
E-Sim M99773fcssaq7rc6y8nn

НАЈНОВИЈИ ДОГАЂАЈИ
E-Sim Vagxcbhwl3dc2lb4g7nr

ТАКОЗВАНИ "ШАУТИ" МИСЛИМ ДА ЗНАТЕ О ЧЕМУ СЕ РАДИ ПО СЛИЦИ
E-Sim Gr2xe7rrvr9zkbdtrkuf

И СВЕ ДО СПАДА У ПОЧЕТНУ СТРАНУ КОЈУ НЕ МОГУ ЦЕЛУ ДА СЛИКАМ ЈЕР ЈЕ ПРЕВЕЛИКА ВЕЛИЧИНА

ТРЕНУТНА БИТКА У ПЕЛАГОНИЈИ КОЈА СЕ ВОДИ ИЗМЕЂУ СРБИЈЕ И МАКЕДОНИЈЕ
E-Sim D9vme9jm6gfana9j35vl
ЛЕВО БРАНИЛАЦ ДЕСНО НАПАДАЧ

ЈЕДАН ОД ЧЛАНАКА
E-Sim Ctn8aac98tautq2y2k8

ГЛАСАЊЕ ЗА ЗАКОН У КОНГРЕСУ
E-Sim 1ayb8puuvh0didbw825


ИГРИЦА ЈЕ МНОГО ЗАНИМЉИВА И НАДАМ СЕ ДА ЋЕТЕ СЕ РЕГИСТРОВАТИ И ИМА ЈОШ МНОГО ТОГА ДА СЕ ПОКАЗУЈЕ АЛИ МЕ МРЗИ ЈОШ ДА ПИШЕМ jezik jezik jezik

ЛИНК ЗА РЕГИСТРАЦИЈУ
http://e-sim.org/lan.4659/
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

E-Sim Empty
PočaljiNaslov: Re: E-Sim   E-Sim EmptyPet 18 Maj 2012, 07:28

Kako te ne mrzi da se cimas oko ovoga, ruzan interfejs i bas onako amaterski izgleda..
Nazad na vrh Ići dole
Zeming
Grejac klupe
Grejac klupe
Zeming


Posts : 9

E-Sim Empty
PočaljiNaslov: Re: E-Sim   E-Sim EmptyPet 18 Maj 2012, 10:58

villa

hahahahahahah jesi lud amaterski ?? pa ovo je nista ovo sto sam ja slikao je bas nista, iskreno da ti kazem da mogu da slikam celu stranu slikao bih ali ti samo govori kada igra 25k ljudi i igrica je mnogo bolja nego sto ti ocekujes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





E-Sim Empty
PočaljiNaslov: Re: E-Sim   E-Sim Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
E-Sim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Igrice :: RPG-
Skoči na: