Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.

PrijemRegistruj sePristupiHaxBall

Delite | 

E-Sim

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Zeming
Grejac klupe
Grejac klupe

PočaljiNaslov: E-Sim   Pet 18 Maj 2012, 07:10

Поздрав

Е-сим је уствари једна онлајн браузер игра, стара је око 250 дана и игра је око 25 хиљадa играча.Заснована је на правом свету политичком и војном.

Карактеристике

Постаните војник,власник фирме или председник целе земље!
Балансирана мапа са 46 земаља и 276 територија
Можеш се кандидовати за Конгрес или за председника
Учествуј у ратовима и биткама
Трговина производима или валутама са другим играчима
Потпишите уговоре позајмите или се задужите код других играча
Зарадите новац радећи, борећи се или управљањем компанија
Удружи се са пријатељима и направите војну јединицу
Постаните новинар и зарадите претплате

Сада ћу вам рећи нека дешавања у игри, а после ћу и да ставим слике па ћете моћи видети како то изгледа
У игри постоји 46 држава и 4 актуелна савеза, њихова имена су Alpha,The Musketeers,Nexus i Sigma
Србија се тренутно налази у савезу Мускетари, у којима су још
Немачка,Пољска,Босна и Херцеговина,Хрватска,Иран,Израел,Грчка,Кина,Украјина,Словенија и Канада
Док су у противничком савезу
Литванија,Бугарска,Русија,Перу,Румунија,Аргентина,Бразил,Холандија,Италија,Македонија,Турска,Индонезија,Мађарска и Португал
У савезу Нексус су
Француска,Белгија,Индија,Финска,Швајцарска и Аустралија
А у новонасталом савезу Сигма су
Шведска,Уједињено Краљевство,Америка,Тајван,Мексико
Остале државе су неутралне као што су
Ирска,Шпанија,Пакистан,Колумбија,Чиле,Норвешка,Летонија,Јужна Кореја и Малезија
Вероватно сам нешто заборавио измешао и тако то али шта ћеш

Србија тренутно стабилна држава након дужег периода кризе и брзог смењивања председника.
Постоје три избора у једном месецу и сваки од њих траје месец дана и наш садашњи председник има мандат дуг три месеца што самим тиме показује да људи имају поверења у њега и да је држава стабилна
Српски највећи непријатељ у игри је Бугарска која ју је окупирала у првим данима игре али се пре неколико дана баш Бугарска једва ослободила од заједничког похода на њих од стране Србије и Грчке.И дан данас Србија и Бугарска су у рату али нема никаквих битака,а вероватно их неће бити јер је Грчка поптисала Пакт о Ненападању,а Србија је тренутно у рату са Македонијом којој још требамо освојити 3 регије како би их освојили целе.
Ја сам регистрован првог дана игре и тренутно сам 19. најјачи играч у земљи, оснивач сам прве Српске Странке под називом Слободна сСрбија,али сам сада председник странке Српска Радикална Странка.Слободна сСрбија је и дан данас прва најбројнија странка у србији и од њеног прављења остала је на том месту.Такође сам оснивач једне од најјачих српских јединица која је 5. по ранку,а њен назив је Коњица.Тренутно бројимо 20 чланова док их у академији имамо око десетак чланова.

А ево и жељно ишчекиваних слика

ТОП 10 НАЈЧИТАНИЈИХ НОВИНА У ПОСЛЕДЊА ДВА ДАНА

БРОЈЕВИ СА ЛЕВЕ СТРАНЕ ОЗНАЧАВАЈУ БРОЈ ГЛАСОВА

ПАНЕЛ ГДЕ МОЖЕШ ВИДЕТИ НЕКЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СЕБИ

БИТКЕ КОЈЕ СЕ ВОДЕ

НАЈНОВИЈИ ДОГАЂАЈИ

ТАКОЗВАНИ "ШАУТИ" МИСЛИМ ДА ЗНАТЕ О ЧЕМУ СЕ РАДИ ПО СЛИЦИ

И СВЕ ДО СПАДА У ПОЧЕТНУ СТРАНУ КОЈУ НЕ МОГУ ЦЕЛУ ДА СЛИКАМ ЈЕР ЈЕ ПРЕВЕЛИКА ВЕЛИЧИНА

ТРЕНУТНА БИТКА У ПЕЛАГОНИЈИ КОЈА СЕ ВОДИ ИЗМЕЂУ СРБИЈЕ И МАКЕДОНИЈЕ

ЛЕВО БРАНИЛАЦ ДЕСНО НАПАДАЧ

ЈЕДАН ОД ЧЛАНАКА

ГЛАСАЊЕ ЗА ЗАКОН У КОНГРЕСУ

ИГРИЦА ЈЕ МНОГО ЗАНИМЉИВА И НАДАМ СЕ ДА ЋЕТЕ СЕ РЕГИСТРОВАТИ И ИМА ЈОШ МНОГО ТОГА ДА СЕ ПОКАЗУЈЕ АЛИ МЕ МРЗИ ЈОШ ДА ПИШЕМ jezik jezik jezik

ЛИНК ЗА РЕГИСТРАЦИЈУ
http://e-sim.org/lan.4659/
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba

PočaljiNaslov: Re: E-Sim   Pet 18 Maj 2012, 07:28

Kako te ne mrzi da se cimas oko ovoga, ruzan interfejs i bas onako amaterski izgleda..
Nazad na vrh Ići dole
Zeming
Grejac klupe
Grejac klupe

PočaljiNaslov: Re: E-Sim   Pet 18 Maj 2012, 10:58

villa

hahahahahahah jesi lud amaterski ?? pa ovo je nista ovo sto sam ja slikao je bas nista, iskreno da ti kazem da mogu da slikam celu stranu slikao bih ali ti samo govori kada igra 25k ljudi i igrica je mnogo bolja nego sto ti ocekujes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: E-Sim   

Nazad na vrh Ići dole

E-Sim
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Igrice :: RPG-
Skoči na: