Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica

Ići dole 
+3
M.Perović
KoLee
Timmi
7 posters
AutorPoruka
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptyPon 14 Maj 2012, 10:34

ovo je tema za dogovaranje, rezultat, replay i statistiku. igra se jedan mec od 2x7 minuta po pravilima koja vaze za ligaske meceve. krajnji rok za odigravanje je srijeda.

http://www.haxball.gr/cup/view/21816

ako Zuta podmornica do sutra ne ispuni uslove za ucesce u kupu, Delije sever ce dobiti sluzbenim rezultatom.
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptyPon 14 Maj 2012, 22:43

ma da gle ovo samo mi igramo neku utakmicu i jos posle toga igramo sa delom garbom i lolerom... gde je ovde pravda u ovom zrebovanju za mene srecan
Nazad na vrh Ići dole
M.Perović
Grejac klupe
Grejac klupe
M.Perović


Posts : 4

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptyUto 15 Maj 2012, 07:09

Registrovan
Nazad na vrh Ići dole
padrigal
Kapiten
Kapiten
padrigal


Posts : 100
Age : 34
Location : Beograd

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptyUto 15 Maj 2012, 09:21

ajde moze kad hocete?
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySre 16 Maj 2012, 01:35

Trebalo bi da sam tu do kraja Zvezda - Borac, posle toga ne garantujem
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
padrigal
Kapiten
Kapiten
padrigal


Posts : 100
Age : 34
Location : Beograd

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySre 16 Maj 2012, 02:31

bicemo tu cim dodje ovaj jedan lik igramo :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySre 16 Maj 2012, 02:43

Mala ispravka, ja bih ovo morao da završim do pola 8 kako stvari stoje, ipak obaveze nisam odložio iako sam mislio da hoću... Posle, jedino uveče kasno posle 12, pola 1
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Hiawatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiawatha


Posts : 8

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySre 16 Maj 2012, 02:58

Odgovara mi bilo kad, nebitno skroz. Kad odgovara Kobazu odgovara i meni, ali je pitanje hoce li biti ostalih. Ukoliko nalete Messi i Fabre u toku dana, odigracemo to i ranije. Al to ce biti juce.
Nazad na vrh Ići dole
M.Perović
Grejac klupe
Grejac klupe
M.Perović


Posts : 4

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySre 16 Maj 2012, 04:21

Ja mogu da igram tek posle zavrsetka Borac - Crvena Zvezda pa ako se ne skupimo veceras mozemo u dogovoru sa organizatorima da igramo eventualno sutra,prekosutra sluzbeni ili nesto slicno tome nije resenje
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptyČet 17 Maj 2012, 07:41

posto odgadjamo pocetak lige, imate jos do sutra da odigrate ovaj mec. zuta podmornica je duzna da registruje sve svoje igrace.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySub 19 Maj 2012, 07:13

Ima li šansi da se ovo uopšte odigra?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
M.Perović
Grejac klupe
Grejac klupe
M.Perović


Posts : 4

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySub 19 Maj 2012, 07:48

Nema padrigal se ne javlja,kasijus jos manje vidim ni vi ne mozete da se skupite dao bih vam sluzbeni bar sto se mene tice al i vi cete naredni krug da ispadnete na sluzbeni
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySub 19 Maj 2012, 08:41

Ma nema ni smisla da se u prvoj ligi nadju ekipe koje ne mogu da se okupe nedelju dana za 1 mec. Aj da ne mogu da usklade termine,pa jos nekako,ali od ovih imena samo Kobaza mozes videti na chatu.

Bolje da sad lupate sluzbene,nego od 28. ^^
Nazad na vrh Ići dole
M.Perović
Grejac klupe
Grejac klupe
M.Perović


Posts : 4

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySub 19 Maj 2012, 20:37

Django ::
Ma nema ni smisla da se u prvoj ligi nadju ekipe koje ne mogu da se okupe nedelju dana za 1 mec. Aj da ne mogu da usklade termine,pa jos nekako,ali od ovih imena samo Kobaza mozes videti na chatu.

Bolje da sad lupate sluzbene,nego od 28. ^^

Ma daa bre,kobaz trazite sluzbeni padrigala nema 3 dan vec sto bih se ja zalagao kad njega boli kurac,prijavio je ekipu i to je to a vi vidite organizujte se da odigrate kad ste vec ovako laganica prosli
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica EmptySub 19 Maj 2012, 23:46

posto nema ni jednih, ni drugih, gubite sluzbeno polufinale protiv koze. ona ce igrati finelae protiv ds.


a vi se organizujte, prijavite jos clanova u ekipe i imate sedam dana da se prijavite za drugu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica   Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvalifikacioni kup 1/4 finale Delije sever - Zuta podmornica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kvalifikacioni kup Finale Double Shot - KozaNostra
» Kvalifikacioni kup 1/2 finale Botine - Double Shot
» Kvalifikacioni kup 3v3
» Pivopije - Žuta podmornica (prijateljski dvomeč)
» Kvalifikacioni kup 1/4 finale Botine - Suavemente

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga-
Skoči na: