Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 4v4 Liga

Ići dole 
+19
Grobar
Gerrard...
garbajosa
Karabaja
Cleverson
ДивљинаСРБ
oho
Markoni
gubitnik
zlotvor
L@ki
ds1989
Özil
Zli Gli
oggy
villa
Kimi
DelPiero7
Rivaldo
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 09:45

slazem sa predlog, volio bih da ima 4na4
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 10:11

villa ::


Jer mislim da 3-4 hosta ne mogu pokriti celu ligu.. A da 3v3 ostane redovno kao i do sada.



Imamo vise od 3-4 hosta. Mogu da hostuju Jovanovic, Banos, Oho, Aguero, mogu ja... a ima sigurno jos par njih koji bi mogli da hostuju za 8 ljudi. Ponavljam, mnogo veci problem bi bio skupiti igrace.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 10:34

Ja kao osvajac kupa sajamskih gradova, mogu da kazem da ce ovo tesko uspeti. Mi smo se jedva skupljali, a i finale smo odigrali 3v3(gde smo karali ruzno, ovog gore momka), i to sa nekoliko dana zakasnjenja...
Mada ko zna, mozda bi sa klanovima lakse bilo, moze i kao sto villa kaze, neka probna liga, sa jedno 4 tima...

Sto se tice hosta, mislim da to nije neki veliki problem, ako je termin dogovoren uvek neko moze da dodje sa dobrim netom...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 10:58

Ja kao osvajac najvise trofeja i individualnih priznanja za najboljeg igraca mogu da kazem da je oho peder i los covek.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 11:20

Zli Gli ::
Ja kao osvajac najvise trofeja i individualnih priznanja za najboljeg igraca mogu da kazem da je oho peder i los covek.

+1

xD
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 11:33

Kakav vas je kup sajamskih gradova spopao? Nema veze taj instant kup sa ozbiljnim takmicenjem. Kad se setim da sam birao neku kokosku u tim,a pojma nemam ko je taj lik. Mozemo da odigramo ligu sampiona 4v4,ali to nikako ne znaci da se prekida 3v3. Nego se lepo nedeljno igraju 2 meca 4v4 i cao.
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 11:48

Nerazzurri su ZA igranje 4vs4 lige..Ima nas dovoljno i mislim da nece biti problem da se skupimo...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 13:12

Ja se slazem sa villom,tu bi moglo da bude 6 ekipa max...i to sa proverenim igracima,koji nece odustati posle nedelju dana,i koji ce biti dovoljno odgovorni da se skupe kad treba! standardni problemi i standardna prica kao sa svim drugim ligama :D
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 21:33

Па ако ћемо тако да гледамо, ХБСВ ће играти ако буде лиге, имамо играче, редовни смо и освојићемо лигу на службеним резултатима , лоло.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 21:36

Jedino neki format s kojim bi se to zavrsilo za max 10 dana i onda zapoceti klasicnu 3 na 3 ligu.Odigramo ovaj turnir dok se organizatori 3 na 3 lige ne pripreme za njenu novu sezonu.

Tesko da ce biti vise od 6 ekipa koje bi mogle odigrati kada se i dogovore (ni 6 nije lako),ali ko zna,ako krenu prijave mozda dodje do navale.Da bi se lakse okuplili,nasli host,mozda bi mogli igrati samo u nedjelju uvece...

Uglavnom ovo je dobro za reprezentacije,posto poprilican broj igraca ni ne voli igrati 4 na 4.

Bude li lige Furija je spremna da ucestvuje.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 23:08

Zli Gli ::
Ja kao osvajac najvise trofeja i individualnih priznanja za najboljeg igraca mogu da kazem da je oho peder i los covek.
LOL LOL LOL

I treba dodati da ovo nikako ne treba da organizuju organizatori 3v3 lige (timmi, calavera, laki)! Treba dati sansu nekim novim ljudima, da vidimo kako bi oni to uradili, a ovi gore pomenuti ce samo da zakomplikuju i uniste ovaj projekat...
Moj predlog je Cleo, Garba i Karabaja... ( a mozda i rivaldo xD)
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 23:11

Mislim da ovo treba da ostane kao ideja u planiranju i ne treba preterano zuriti sa realizacijom iste... kad budu uslovi dozvoljavali, igrace se...


PS Rivaldo novi clan a smorila ga 3v3 liga?? rolleyes
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyČet 10 Maj 2012, 23:29

Kleo je sve rekao time da je igrao sa Kokoskom. Jednostavno, to su se prijavlljivali svi redom i onda nasumicno izabrani timovi. Neki uopste nisu imali kontakt sa svojim saigracima u tom trenutku , to je jedan od razloga sto se nisu mogli skupiti za mec. Drugo, takodje mislim da ne treba imati mnogo timova ( mozda 6 maksimalno, pa dve grupe po 3 tima, i najbolji u finale, tako nesto ), ali moguce je da ce se vise od 6 njih prijaviti, a da su to sve stari clanovi, i onda je tesko nekome zabraniti da igra.

I mislim da nema razloga da se odlaze 3 vs 3 , samo zbog toga sto se nekima u ovom trenutku igra 4 vs 4. I mislim da bi moralo da se u prvoj 3 vs 3 ligi uvede malo neizvesnosti, posto posle prvog dela sezone, dve ekipe ostanu da se bore za titulu, jedna vec ispala, a jos 2, 3 se bore za opstanak, a ostalih 4, 5 ekipa igra cisto da bi odigrali, jer , realno, mnogi se smore kad vide da ne mogu nista vise da urade, osim sto ce biti 3. , i pisati im na profilu da su bili 3.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 00:32

Del Piero je pokrenuo odlicno pitanje,a to je kako motivisati sve klanove da igraju do kraja ligu sa istim motivom. Trebalo bi smisliti nesto sto bi drzalo paznju svim klanovima. Bila je ideja da se sa hrvatima napravi neka mini liga sampiona, to bi mozda bila dobra ideja, da prve 4 ekipe idu u to takmicenje. Sto se opstanka tice, mozda ne bi bilo lose da zadnja ekipa ispada,a da se igra mini liga za ekipe od 6-9 pozicije,pa da na kraju 2 ekipe ispadnu u baraz.
Svakako moze na mnogo nacina da se liga napravi mnogo zanimljivijom,ali pitanje je koliko oni koji upravljaju ligom hoce da prihvate nove ideje,za sada su ostajali nemi...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 00:54

Sve ove price "odigrati za 10 dana,odigrati u pauzi" su bzvz,ili nek se igra lepo ili nek se ne igra uopste. Stvarno mislim da bi trebalo staviti na glasanje predlog cisto da vidimo ko bi sve igrao,posle ce i organizacija doci znacajno lakse.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 01:47

Svakako 3v3 liga nece prestati da se igra, 4v4 se moze kao i 2v2 organizovati dodatno, samo treba naci ljude za to , primiti u ligu samo ozbiljne klanove a ne makar koga i eto.

Evo posto ne organizujem već duze vreme (od 3v3 lige) nista, mogu ja biti jedan od organizatora.
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 02:04

4 igraca iz jedne ekipe istovremeno na forumu?! :D budimo realni, i za 3 se krpimo
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 02:15

nema hostova, necemo se skupiti. za sada ne, moze drugi put
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 02:23

I drugi put ce biti isto.

Mada eto bas kao 2 na 2 moze posebno da se igra i organizuje,treba da se vidi ko bi se prijavio,ali po meni trenutno nema vise od 4 tima.

Posto bi nas bilo eto 4,to nije dovoljno za ligu,od ta 4 bi se 2 tima nakon 2 meca smorila igrajuci 4 na 4,onda bi bilo i problema u okupljanju itd.

Mada eto ko zna,ako bi se prijavilo 6 ili vise timova,sa igracima koje uglavnom poznajemo,moglo bi se igrati.

Organizaciju da preuzmu: max,oho,cleo i jos neko.

Ukoliko se ta 2 preduslova ispune,moglo bi ispasti nesto,bez toga nista.srecan
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 02:35

Host nije problem, bitno je da se 2 ekipe dogovore kada ce igrati, i neko od nas ce sigurno doci...(ali to mora da bude cvrst dogovor, a ne ako se skupimo) A nesto ne verujem da bi se nasli slucajno na chatu, pa da nema kod da hostuje..(ipak je to 8 igraca)
Ako se ovo organizuje, bitno je da su ekipe aktivne na temama za dogovaranje (znaci osasuna otpada xD), normalno to znaci da ih ova liga interesuje...
Neka max ili kimi naprave glasanje, pa da vidimo koliko je timova zainteresovano...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 02:50

Pametno zbori lepak. Samo klanovi koji HOCE da igraju neka se prijave,a oni koji bi probali nek odjebu srecan dakle, banose odjebi!!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 04:21

Cinjenica je da se po Evropi podjednako igra 4v4 i 3v3, cak mozda i vise 4v4... Nama hostovi ne bi bili problem (uvek ce biti nekoga koga ce jebati ping ali generalno je igrivo kod bar 10 ljudi) ali ce nas i dalje jebati to sto ne mozemo da se skupimo.

Mozda nije losa ideja da iskopiramo Svabe tj. Bundesligu. Oni za 4v4 imaju fiksne termine a to su sreda i nedelja od 20:30. Naravno, dozvoljeno je odigrati i van tih termina ako se kapiteni dogovore, sto je sasvim ok. Imaju dva ili tri puta pravo da traze pomeranje termina a sve preko toga je poraz sluzbenim. I sto je nejbitnije, u 4v4 ligi je maksimum 8 ili 10 igraca po ekipi.

Meni se igra 4v4 (na big easy, naravno) ali je jako zajebano to organizovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Rivaldo
Izmena
Izmena
Rivaldo


Posts : 30

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 07:07

Ponavljam mozemo da probamo na neko vreme ce se liga 3v3 eleministati,licno mislim da ce biti zabavno.Grobare nov sam i nisam rekao da je mene smorila liga 3v3 nego mozda neke clanovi


Dalje..koja je odluka hostova ima imam vrlo jak net ima nas za hostovanje a okupljanje mali problem,ako je problem organizacija MaxTribina se javio pa evo i ja :)
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 07:19

Само Ривалда да слушамо и далеко ћемо да догурамо, од сад носим монокл и цилиндар и читам само Ривалдове постове.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 EmptyPet 11 Maj 2012, 07:35

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





4v4 Liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 Liga   4v4 Liga - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
4v4 Liga
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» LIga
» Prva SH liga
» 1v1 LIGA SAMPIONA
» Generator za lige i kupove
» Ucesnici liga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: