Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Predlog: SerbianHaxballerz sobe

Ići dole 
+19
Brigate
DelPiero7
Benjo
huko
Timmi
zlotvor
villa
gubitnik
Thiago Silva
Özil
KoLee
Cleverson
kokeroni
MaxTribina
Django
Kimi
Calavera
Superman
BlekKobaz
23 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyPet 20 Apr 2012, 12:52

Predlažem da umesto davanja linka za SH sobe uvedemo novi sistem koji će biti dosta praktičniji.
Dakle ovako, ključ ideje je da sobe koje su se do sada davale na četu u vidu linka i koje su bile nevidljive sada postanu vidljive na listi, ali sa šifrom da ne ulaze baš botovi, nego samo ljudi sa foruma koji znaju šifru.
Primer imena sobe, lupam sad: "SH - Thiago Silva" ili "SerbianHaxballerz - Thiago Silva" ili tako nešto (da pohvalim Silvine sobe prošlih par dana, bilo je dobre igre :D )
Verovatno se pitate šta dobijamo tim. Pa ovako, SH sobe bi bile na listi i naši igrači uz znanje jedinstvene šifre će moći da ulaze bez potrebe da kopaju za link na četu ako hoće da igraju a i biće manje šanse da neko ko bi igrao free stalno uleće u sobe za ligu koje se linkuju na četu isto, zato što nije pričitao da je za ligu.
Naravno, prioritet je na ovom prvom, da sobe budu dostupne svima na listi i bez kopanja linka po četu, samo sa znanjem nekog passworda koji već možemo da dogovorimo.

Šta mislite?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyPet 20 Apr 2012, 22:15

Malo se komplikuje,ali mi se dopada ideja
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyPet 20 Apr 2012, 23:55

Svidja mi se, plus sto cemo verovatno privuci neke likove koji bi se pitali sto su te SH sobe uvek pune.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 03:26

uvek sam bio za ovu ideju :)
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 03:38

Smatram da je nesto slicno ovome bilo praktikovano na pocetku Haxball karijera.

Povratak tradiciji :D
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 03:45

Pre smo se dogovorili za jednu sifru koja je vazila za svaku sobu koja se napravi za 3v3 , verovatno tad jos nismo provalili da sobe mogu da se otvore a da se i ne pojave na listi :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 04:03

E baš to što reče Django, povratak tradiciji, da ne kažem, korenima :D
A i bilo je uspešno.
Sad još samo treba smisliti password i raširiti ga po forumu, al da znaju samo registrovani korisnici i to bi bilo to
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 04:52

Ako ovo zazivi, ja predlazem da pasvord bude "kobaz". Kratko, lako se pamti.
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 05:37

Ma ako se vracamo starim korenima iliti tradiciji neka bude i stara sifra "hax" .
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 05:44

Nekako mi je lako za provaliti.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 05:53

Sifra bi mogla da bude LOGIKA. I onda svake sezone da se menja,a sampion dobija tu cast da se njihovo ime pominje cesce srecan razumete sta sam hteo reci
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 05:54

Sviđa mi se Kleova ideja. A onaj ko nije na forumu naravno da neće znati ko je šampion
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 06:12

Moze i tako.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 07:00

Znaci sifra koju bi sada trebali da praktikujemo je Funflow?
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 07:02

Ja mislim da odgovara, doduše da ne komplikujemo, neka bude sve malim slovima, tj. funflow
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 08:41

super ideja :)
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 08:57

pw: kole
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
Thiago Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Thiago Silva


Posts : 20

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 09:45

Ja ću stavljati pasvord hax u mojim sobama...
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 19:39

Juče sam napravio sobu ''SerbianHaxballerz - gubitnik'' i odprilike njih 5oro nepoznatih je ušlo za vreme igre.

Kod mene pw je gub.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptySub 21 Apr 2012, 23:57

Pa dobro, ko udje od nepoznatih njemu date link foruma da se registruje :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyNed 22 Apr 2012, 04:29

Mudro zbori Villa, al i dalje mislim da treba naći neki password koji će biti univerzalan za sve sobe. Ili dva možda. Jedan neka bude hax koji je lako provaljiv i u kojim sobama će biti reklamiranje foruma i igra a drugi neka bude funflow koji će praktično znati samo članovi foruma.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyNed 22 Apr 2012, 04:38

Zasto komplikovati, dajte 1 password za sve sobe.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyNed 22 Apr 2012, 04:39

funflow
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyNed 22 Apr 2012, 05:50

Kao prvo moraju svi da budu saglasni da bi se dogovorili oko sifre. A kao drugo,ne treba komplikovati to sa imenom, moze i FF da bude sifra. Pa necete valjda sledece godine da kucate crno beli klan srecan
ma da, mislio sam FF (malim slovima),al da se bolje vidi


Poslednji izmenio Cleverson dana Ned 22 Apr 2012, 05:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe EmptyNed 22 Apr 2012, 05:53

Pa može i FF, tj. ff, kapiram da ubacivanje velikih slova komplikuje stvari. Aj čekamo još predoga do kraja dana pa ću da napravim glasanje
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Sponsored content





Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog: SerbianHaxballerz sobe   Predlog: SerbianHaxballerz sobe Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog: SerbianHaxballerz sobe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: