Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Empty
PočaljiNaslov: 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan   9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan EmptyNed 17 Apr 2011, 08:10

ovako: u 20 i 30 smo bili samo ja i stele u sobi i cekali jos dvojicu njegovih do 20 i 45 sto je po pravilima poslednji rok cekanja.
u medju vremenu su meni dosli igraci i bilo nas je 4 . u 20 i 45 smo poceli da igramo ali je lagovalo jako jer nismo imali dobrog hosta ni mi ni oni i onda sam ja probao. Dok je lagovalo njihov igrac je napustio sobu i ostali su njih dvojica i prekinuli smo. Oni nisu vise mogli da nadju igraca, i probali smo novi termin da nadjemo al danas nikako ne mozemo ni mi a ni oni.

Molim Administratore lige da nam dozvole da odigramo zaostali mec u toku sledece nedelje.
HVALA !

stele nek potvrdi ovo a evo i slike i jos jednom da napomenem jer se ne vidi na slici da su oni imali 3 igraca al je 1 otisao.


9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Igra
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan   9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan EmptyNed 17 Apr 2011, 10:28

Izasao je kada si prekinuo mec,potvrda.
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan   9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan EmptyNed 17 Apr 2011, 10:35

Imate dozvolu da ponovite mec u okviru sledece nedelje. Vidite sam Bikom ili Kimijem da vam hostuju.
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan   9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan EmptyNed 17 Apr 2011, 10:41

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Empty
PočaljiNaslov: Re: 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan   9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 18.kolo Burek klan-KozaNostra
» 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan (ponovljen mec)
» 9. kolo : KozaNostra vs. Burek klan (zaostao mec)
» 18 kolo Kozanostra Burek
» 3. kolo: PPP klan vs. KozaNostra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: arhiva-
Skoči na: