Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 15. leteci cirkus-macori

Ići dole 
+2
Timmi
felixMc
6 posters
AutorPoruka
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyUto 10 Apr 2012, 01:00

mi smo verovatno tu veceras od 20-22 pa... zz :)
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptySre 11 Apr 2012, 04:27

sutra vece oko 22? nek se i moji jave.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 12 Apr 2012, 09:01

ima li vas?
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptySub 14 Apr 2012, 04:36

kad mozete?
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptySub 14 Apr 2012, 09:08

sutra poslije 22?
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyPon 16 Apr 2012, 03:02

utorak poslednji rok, inace sluzbeni ide cirkusu.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyPon 16 Apr 2012, 03:31

ima li vas veceras?
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyPon 16 Apr 2012, 09:06

Mačkonjooo. Ima li vas?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 19 Apr 2012, 06:34

timmi igrali bi mi ali calavera je konj da mi oprosti ta zivotinja sto ju poredim sa calaverom :)
problem je sto nece niko da bude host pa se ja bezveze zivciram oko igrice.stalo mi je do ligi i haxa ali je nemoguce trpeti maloumnu decu i njihovo pametovanje da macori igraju iako nam svima laga.to nema smisla jednostavno jer onda rezultat nije realan odnos snaga nego suha jebacina i neverovatno nerviranje.vidim pisali ste 3:0 pacovima iako smo tu bili svi ali nije hteo niko da hosta a calavera se po obicaju pravio pametan pa mi samo jos vise razjebao zivce. zz :)
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 19 Apr 2012, 08:58

meni stvarno nije jasno kakav ti imas problem s calaverom. pisao sam sluzbene protiv jer se nakon ponedeljka niko nije javljao citave sedmice.
Nazad na vrh Ići dole
elitni 70
Kapiten
Kapiten
elitni 70


Posts : 111

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 19 Apr 2012, 09:04

ma sta pricas...rok je bio prosli tjedan...jos smo vas cekali 2 dana u ovom tjednu i timmi je sam rekao da je tad zadnji dan...
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 19 Apr 2012, 09:23

naravno da se nismo javljali ja trazim host na chatu a calavera jede govna obraca se meni kenja da ce on naci pm nesta misli da je neko i nesto zato sto je nafuran ironican i drzak i nekakav organizator pm.timmi samo sam realan veruj. a ti zivina jebi mater sebi u usta da oprosti kulturan svet na ovom forumu kojeg je jako malo :)
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 19 Apr 2012, 09:51

Tako je felix samo nastavi tako i predvidjam ti odlicnu buducnost. Samo ostro!
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori EmptyČet 19 Apr 2012, 10:05

Pa naravno da ce pisati sluzbeni kad niste tu. Dolazis ovde samo da vredjas ljude i ti pricas o kulturi. Ako ti laga, lepo slikas i pokazes, niko te ne tera da igras sa lagom. To pise u pravilima. Morao sam da se umesam jer si nevidjena budala, niko nije u obavezi ovde da trpi tvoje uvrede, a da se ja pitam vec bi odavno popio bananu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





15. leteci cirkus-macori Empty
PočaljiNaslov: Re: 15. leteci cirkus-macori   15. leteci cirkus-macori Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
15. leteci cirkus-macori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 6. kolo; Mačori - Leteći cirkus - 0:4 (0:1)
» 17. kolo; Ojsa™ - Leteći cirkus
» 6.kolo macori-cirkus
» 12. kolo, Leteci Cirkus - Just Do It
» 03. kolo - JDI / Leteći cirkus

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: Druga Liga-
Skoči na: