Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 10:04

Juve Serbia 22:3 Leteci Cirkus

http://www.haxballtube.com/watch/6257cbfc

Zlo ce statistiku.

Srecno u nastavku.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 10:11

Želeo bih da iskoristim priliku da saopštim par stvari.
Ajmo redom.

Apelujem na sve protiv kojih ubuduće igramo da nas dobijaju sa nekom malom razlikom do 7, 8:0, jer Zlo više neće biti humanitaran da piše statistiku (nećeš, ne dam!), a ja nisam bio ni do sad. Dakle pre nego što nas napunite mislite o tome da ćete sat vremena da pišete statistiku!

Drugo, želeo bih da se zahvalim ekipi Just Do It na ukazanoj prilici da osvojimo 6 bodova u ovoj ligi što je, kao što sam već rekao, za 6 više nego što smo zacrtali pred početak sezone, kao i na tome što sasvim neočekivano nećemo biti poslednji na tabeli :D

Dalje, mi se ovde malo sprdamo, naši loši rezultati neće uticati na to da odustanemo, naprotiv. Nemojte džaba da se nadate, ima i dalje da budemo noćna mora statističara. A zbog fer i poštene igre i zalaganja nadamo se da će još neko da odustane i da tako opstanemo u prvoj ligi, bilo bi pošteno.

Ima još, da ne bude zabune, igramo sve bolje i bolje, ulazimo u tu neku formu kao, ovo drugo poluvreme je bilo jedno od naših najbolji poluvremena u ovoj sezoni, majke mi.

I za kraj, nastavićemo da igramo ovu atraktivnu napadačku igru sa puno golova, za publiku, da se tako izrazim, tj. za naše verne fenove.

Pozdrav svim fenovima :*

PS. Zlo pederu, ja tvoje autogolove nisam puštao, jednostavno nisam mogao da odbranim, nemoj ni ti moje, pogotovo ne ove sa više od pola terena xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 11:01

0:03 Saki go, ass Del
2:31 Saki go
2:40 Del go bravo za ovaj btw :D
2:53 zlo autogol :(
3:10 Saki go
3:29 Sako go
3:57 Saki ponovo :D
4:03 Del ovaj put go, Saki ass :D
4:11 moj autogol :(
4:30 Saki go
4:50 Moj gol! :D ali auto :(
2. pol
1:18 Saki go, Del ass
1:26 Del go, Saki ass :D
1:42 -||- :D
2:44 Del go, Saki ass
2:53 Del go, Saki ass
3:02 Blek konacno go za nas :D klanjam ti se
3:10 moj go :( ali nije autoooooo! to!
3:27 i Saki ponovo go :D
3:40 Blek autogol xD
3:48 Saki
4:05 Del
4:11 valjda moj autogol :D
4:22 Del
4:25 zlo go :D nije auto :D
4:58 i zadnji autogol uvaljam ja, ko ce drugi, Saki ass XD

To je to jebem ti statistiku.

Blek umesto sto seres ne bi bilo lose da pohvalis Dela sto se cima za ligu sve ti bre smeta, za to vreme sto si pisao ta sranja mogao si statistiku da cepnes. Del bravo za ligu i Sakiju za mec.

I da naravno nastavljamo sa napadackom, ziheraskom i botovskom igrom! |..| cheerleader
Uzdravlje! pederski poljubac :*

ps trudio sam se za tu statistiku ako sam izgresio kriv sam j... ne ustvari kriv je Blek tako je Bleka krivim! srecan
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 11:14

zlotvor ::

3:40 Blek autogol xD

grr

E da, zaboravio sam da čestitam protivnicima na zasluženoj pobedi, mada se to valjda podrazumeva, nije sigurno nezaslužena jebiga :D

I da, sasvim korektna organizacija lige, al ono, sve dok ne pljujem po nekom valjda se podrazumeva da podržavam.
Ako to neko nije shvatio, izvinjavam se
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 11:23

hihihihi

Nego umalo da zaboravim da iznesem predlog. Zahtevam posebnu listu za moje autogolove u ovoj ligi, red bi bio. Predlozicu to radnickom savetu pa da vidim sta oni imaju da kazu na to, steta je da se takva dostignuca ne dokumentuju i prenose na mladje generacije. Ipak je i to nesto!
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 11:40

ali sto je interesantno dali ste vise golova od Interovaca XDDD
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyPon 26 Mar 2012, 12:03

Ja sam rekao da igramo napadački sa puno golova, logično da postižemo puno golova. Na obe strane.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyUto 27 Mar 2012, 01:16

Evo prvo da proverim statitstiku.

2:31, mislim da je i moja asistencija ( proverice Baja, da ne bude da pripisujem sebi bezveze )

3:10, mozda ( ovo je manje mozda ) opet moja asistencija ( Baja ce proveriti. )

3:29, isto kao 2 gore.

2:44, nije Sakijeva asistencija.

3:27, e ovo sam poprilicno siguran da je moja asistencija.

4:11, jeste tvoj, nisam stigao ( nazalost )

4:58, u velikom stilu se zavrsio mec :) Naravno, nema asistencija, da se ne zbuni Baja pa da upise slucajno.



Hvala puno za statistiku, Zlo :)


Poslednji izmenio DelPiero7 dana Uto 27 Mar 2012, 01:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyUto 27 Mar 2012, 01:19

BlekKobaz ::
Želeo bih da iskoristim priliku da saopštim par stvari.
Ajmo redom.

Apelujem na sve protiv kojih ubuduće igramo da nas dobijaju sa nekom malom razlikom do 7, 8:0, jer Zlo više neće biti humanitaran da piše statistiku (nećeš, ne dam!), a ja nisam bio ni do sad. Dakle pre nego što nas napunite mislite o tome da ćete sat vremena da pišete statistiku!

Drugo, želeo bih da se zahvalim ekipi Just Do It na ukazanoj prilici da osvojimo 6 bodova u ovoj ligi što je, kao što sam već rekao, za 6 više nego što smo zacrtali pred početak sezone, kao i na tome što sasvim neočekivano nećemo biti poslednji na tabeli :D

Dalje, mi se ovde malo sprdamo, naši loši rezultati neće uticati na to da odustanemo, naprotiv. Nemojte džaba da se nadate, ima i dalje da budemo noćna mora statističara. A zbog fer i poštene igre i zalaganja nadamo se da će još neko da odustane i da tako opstanemo u prvoj ligi, bilo bi pošteno.

Ima još, da ne bude zabune, igramo sve bolje i bolje, ulazimo u tu neku formu kao, ovo drugo poluvreme je bilo jedno od naših najbolji poluvremena u ovoj sezoni, majke mi.

I za kraj, nastavićemo da igramo ovu atraktivnu napadačku igru sa puno golova, za publiku, da se tako izrazim, tj. za naše
verne fenove.

Pozdrav svim fenovima :*

PS. Zlo pederu, ja tvoje autogolove nisam puštao, jednostavno nisam mogao da odbranim, nemoj ni ti moje, pogotovo ne ove sa više od pola terena xD



Drago mi je sto ste presli zacrtani cilj :), posto su ovi odustali, imate obezbedjen bar baraz sto znaci da mozete opusteno da igrate :)

Znam da necete odustati, zato smo vas i stavili u prvu.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyUto 27 Mar 2012, 01:29

Hvala na pohvalama. Mada, ne mora da hvali, sve je dobro dok se ne zali ( to od Bleka ponajmanje ocekujem ). Naravno, uz Baju je mnogo lakse, treba i njega pohvaliti ( verujem da biste, ali nema ovaj mec nikakve veze sa njim, pa pretpostvaljam da zbog toga i niste ). U svakom slucaju, hvala i srecno dalje :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyUto 27 Mar 2012, 01:47

Pa rekoh korektna organizacija, to znači za sve organizatore, al i dalje mislim da se to podrazumeva sve dok se na nekog javno ne požalim :D

Hvala na ukazanom poverenju, nećemo vas izneveriti xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptyUto 27 Mar 2012, 01:56

Tacno je sto si ispravio Del.

Znaci :

Saki 9 golova,4 ass
Del 8 golova,6 ass
Kobaz gol
Zlo 2 gola
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  EmptySre 28 Mar 2012, 06:17

DelPiero7 ::
Naravno, uz Baju je mnogo lakse, treba i njega pohvaliti ( verujem da biste, ali nema ovaj mec nikakve veze sa njim, pa pretpostvaljam da zbog toga i niste ).
Naravno bravo Karabajo! A sad moja lista!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty
PočaljiNaslov: Re: 08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus    08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
08.kolo, Juve Serbia - Leteci Cirkus
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 17. kolo, Leteci Cirkus - Juve Serbia
» 18.kolo Juve Serbia-Kidalice
» 05. kolo, Just Do It - Juve Serbia
» 14.kolo Juve Serbia-Just Do It
» 02.kolo - Juve Serbia / Nerazzurri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Rezultati :: Prva liga-
Skoči na: