Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™

Ići dole 
+3
zlotvor
Iks
gubitnik
7 posters
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 01:55

Kada možete?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Iks
Izmena
Izmena
Iks


Posts : 42

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 02:29

Nama odgovara svaki termin koji ne odgovara del-u
zezam se srecan pa mi smo tu svako vece od oko 10, bicu ja na chatu verovatno i malo ranije :) lako cemo se mi dogovoriti... :)

inace, hteo sam da vas pitam ko je sta u tom vasem cirkusu? Ti, zlotvor i kobaz ste verovatno klovnovi, villa bradata zena, a za ovu trojicu ne mogu da provalim aa? Pretpostavljam da su i oni neka cudesna bica poput ville? Vucinic bi mogao da bude "vredni crnogorac", a del i timmi... uh, nemam pojma, de mi pomozite da ovo odgonetnem hoho
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 03:17

ummm kako si znao!?












xD
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 04:12

ja sam za divno cudo jedan mozda i jedini lenji crnogorac nego necemo sad o tome timi ti je marko pantelic znaci ono mora udje kad on sutne il sve se lomi,del piero ti je golman tipa iVICA KRALJ ETO TAKO NESTO, PS meni odg kad god ocete posle 21 samo mi javite na fb moji <3
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 04:40

X bot !!


Ovo je planska provokacija, ali moze da izazove samo kontra efekat po Ojsu.. srecan


e da, mogu oko 22h posto imam ispit u 19h.


Poslednji izmenio villa dana Pon 26 Mar 2012, 04:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 04:44

trebalo bi da sam tu veceras
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ EmptyPon 26 Mar 2012, 06:20

Tu sam kasnije, oko 21.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™   8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 17. kolo Ojsa™ - Leteci cirkus 2:1
» 8.kolo. Leteći cirkus - Ojsa™
» 17. kolo; Ojsa™ - Leteći cirkus
» 12. kolo, Leteci Cirkus - Just Do It
» 03. kolo - JDI / Leteći cirkus

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: Druga Liga-
Skoči na: