Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 4 kolo ; Burek vs Vukajlija

Ići dole 
+2
Jabuchillo
stelexD
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:15

Poceo mec u 21 00,medjutim ,pri nasem vodjstvu od 2:1,soba je ugasena...evo i screen shota

https://2img.net/r/ihimizer/i/haxf.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:28

Soba nije ugašena namerno, pukao je server na Hax-u.
Nemoj da se ponašaš kao da se to tebi nikad nije desilo, i nemoj da na s okrivljuješ da nameštamo utakmicu!

Pozvali smo vas odmah da odigramo ponovo! Zbog čega niste želeli da odmah odigramo novu, je l' velika razlika između 21:00 i 21:05???

Ne mogu da verujem da vam je toliko stalo do 3 boda na ovom sajtu! Mislio sam da smo svi ovde došli da bismo igrali HaxBall, ali za neke očigledno ne važi izreka: "Nija važno pobediti, važno je učestvovati"...


Poslednji izmenio Jabuchillo dana Pet 08 Apr 2011, 08:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:30

Svi iz moga tima su imali ugovorene obaveze u minut, i to odlaganje od 10 ili vise minuta ...shvatas sta hocu reci? Meni se nikada nije desilo da mi se odjedanput iskljuci soba,a moze se i videti da je Dzankee cetovao za vreme meca.
Evo i jednog lakog pitanja: ,,Zasto se soba nije sama od sebe iskljucila posle vaseg gola,nego posle naseg drugog?''
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:36

Onda ste trebali ranije da zakažete utakmicu! I, kakve su to obaveze u petak uveče? Izlasci i bančenja, zar ne?

Nemoj da nas optužuješ da smo namerno ugasili sobu! Nama je bitno da se izigramo, nije namtoliko stalo do pobede, pa da gasimo sobu ako gubimo! Odigrali smo 2 meča: sa RK i Drvosečama, i obe izgubili, bože moj!
Nemoj da lažeš da ti se nikada nije ugasio server...

stelexD ::
a moze se i videti da je Dzankee cetovao za vreme meca.
Dobro, je l' neko umro zbog toga? Zar ti je toliko stalo do 3 boda?
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:39

Ako vec igras, igraj po pravilima. Nikada mi se nije ugasio server,ali bas nikada,osim kada sam svojevoljno hteo da iskljucim. Nije mi stalo do 3 boda, vec igram po pravilima,a ona kazu da ako lose organizujete mec, pobeda ide nama. Ovo jeste bila losa organizacija,i ne samo to, nego i opstrukcija igre.Necu pisati nista vise,rekao sam sve sto imam,neka admini rese.
Nazad na vrh Ići dole
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:39

Dzankee nije cetovao, napisao je jedan post pre izvodjenja lopte (posle 3 gola) koji nije mogao da utice na igru.
Ako je utakmica pocela u 21:10 a prekinuta u 21:13 kako to da u 21:15 vi ne mozete da igrate? Da li ste ocekivali da zavrsite za 3 minuta pa ste tako isplanirali obaveze?
A i taj dokaz moze da bude neki random skrin u toku utakmice! Ali necemo poricati, soba se zatvorila, to se vec desavalo i ne samo na Remeovom hostu vec i na mom za vreme jucerasnjeg treninga, a pored toga se desilo i 2 dana ranije kada sam igrao, takodje u svojoj sobi, 1 na 1!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:46

Бурегџије, шминкери, не лупајте.
Какво писање за време утакмице? Угасио сам вас и психички сломио у 8. секунди, тако што сам вам дао гол. После те утакмице је почело да лагује, бар мени, за остале не знам. Сервер је забо негде око 1. минута ваљда, при резултату 2:1 за бурек, тачно, 2 грешке Јабучила, нашег голмана, али то је небитно.
А сад, видим да не знате да лажете, као што рече мадафака соба се угасила у 21 13, а ви не можете у 21 15 да играте? Јел морате да радите домаћи? Јел морате да идете у град за тачно 119 секунди? Не можете да одиграте са нама један људски меч од по 5 минута и да вас(вероватно) оперемо.Ваш је проблем што вам је организација чиста НУЛА, и што не можете да скупите екипу сат времена.
Шта мислите ви, да је Реме намерно угасио собу кад сте ''преокренули резултат у вашу корист'' ?
Да сам ја телекинезом сјебао сервер? Поступили сте некоректно, не скупивши екипу да поновимо овај меч.

Очекујем службени за ХБСВ.

Џанке.
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:49

stelexD ::
Nije mi stalo do 3 boda, vec igram po pravilima

Nazovi ti to kako god hoćeš...
Da je vama pukao host, mi ne bismo tražili nikakav službeni, već bismo odigrali novu utakmicu. Veoma si me razočarao ovim postovima, nisam očekivao da je nekome baš toliko stalo do 3 boda...
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:53

Moj zadnji post na ovoj temi. Ok,server se ugasio(razlog je jasan) u 21:13 recimo,e sada slusajte,dok vi napravite novu sobu,i dok moji udju,dok se obave probe,proci ce do pocetka meca recimo 3-4 minuta,u to dodajte jos tih 10 minuta meca,ispada 15 minuta,a moji igraci su ocekivali da od 21 00 odigramo taj mec i da posle obavljaju svoje obaveze.Mislim da je taj tvoj famozni gol u 8. sekundi veoma nebitan,jer ste posle toga primili 2 gola od shweksa,i odmah posle 2 gola njegovog,server se srusio.Zakljucak je da imate losu organizaciju.I kada nesto kazete, to i uradite.
Nazad na vrh Ići dole
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:57

E sad ovako, nakon utakmice sam video da je Coa na cetu ovde, ako nije mogao da udje u prvu sobu mogao je u drugu, ti si tu vac 40 minuta sto znaci da si i ti mogao, to su vec 2 igraca a znam da ih imate jos, jer kada ste pre igrali protiv nas bilo vas je 6 u sobi! Sto znaci da vas ustvari verovatno ima!
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 08:58

Ima ovde jos jedan Coa,nas se potpisuje kao Aca, ali mi ga zovemo Coa,to su 2 razlicita lika :D
Nazad na vrh Ići dole
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:01

stelexD ::
Nikada mi se nije ugasio server,ali bas nikada,osim kada sam svojevoljno hteo da iskljucim.
https://2img.net/r/ihimizer/img19/9319/unledi.jpg
evo jos nekom se desilo, a ne samo nama...
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:01

Mislim da ste se poneli veoma nezrelo i nesportski.

Pričaš o tome kako ti nije stalo do 3 boda, a brže bolje si otvorio novu temu kako bi dobio službenim rezultatom. Moglo je sve ovo lepo da prođe, da nam javiš kako ne možete da odigrate drugu večeras, i mi bismo pomerili meč za sutra-prekosutra. Ali ne, ti si odlučio da tražiš službeni, i da nas okrivljuješ kako nameštamo utakmice...
Tvoje ponašanje je zaista patetično...

Neka admini odluče šta da radimo.
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:02

Otvorio sam temu da bi se ovo razresilo,samo molim da se malo smirite,ipak je ovo samo igra.
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:05

stelexD ::
Otvorio sam temu da bi se ovo razresilo.

Moglo je da se razjasni i bez otvaranja nove teme.

Nazad na vrh Ići dole
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:07

stelexD odgovori na moj prethodni post, onaj sa slikom!
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:09

madafaka sit ::
stelexD odgovori na moj prethodni post, onaj sa slikom!
Hajde da kazemo da se moze dogoditi,ali zasto se nije desilo tokom test-igre, nego u sred meca,i to kada ste imali negativan rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:10

zar to bira vreme? jednostavno se desilo tada, moglo je da se ne desi, a moglo je i da se desi kada povedemo 6:2...
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:12

Izgleda da bas bira! Recimo, kod senke se nikada nije ugasila soba.
Nazad na vrh Ići dole
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:18

Puka slucajnost, a vi ste se uhvatili za to ko...
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:20

Ovako momci.

Zaista nisam u mogucnosti da prosudim ko je u pravu ovde, i ne bih zeleo da ostetim nijednu stranu. Vukajlija je vec pretrpela 3 poraza koji su se mogli izbeci. Ukoliko mec tretiram kao sluzbeni poraz od 3:0 bez sigurnog dokaza mogao bih ih ostetiti sto ne zelim.

Prema tome, mec morate ponoviti do kraja ove nedelje. Ukoliko opet misteriozno pukne server rizikovacete da budete diskvalifikovani iz lige. Prekinite sa svim prepucavanjima.

Obrisao sam vam temu za zakazivanje utakmice, napravite novu i dogovorite se.
Na kraju me samo obavestite kada ce se odigrati mec kroz privatnu poruku.
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:21

ae potucite se preko monitora jezik
zar ne moze da se nastavi mec? npr ako se soba ugasila posle 1:40 vi odigrate 3:20 i zavrsi se npr 1:1,dodate 2:1 i to je onda pp 3:2 i odigrate drugo i kraj.
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:23

Ako hoce ovi sa vukajlije da bude fer sve,onda da nastavimo danasnji mec?2:1 za burek,proslo 70 sekundi.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:26

Ja sam hteo da predlozim isto ovo sto i Decay. Inace, mi smo od Drvoseca primili drugi gol tako sto nam je zadnji igrac zabagovao van terena, isto tako danas prvi od Double shota gde je meni samo preskocilo, ali jebem li ga... sranja se desavaju a mi ovde ipak igramo samo jebenu onlajn igru...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
ЈаБо 07
Izmena
Izmena
ЈаБо 07


Posts : 36
Location : На столици испред компа.

4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija EmptyPet 08 Apr 2011, 09:27

Mi smo hteli odmah da nastavimo od istog vremena i rezultat, a posto si zapeo ocvako ja licno ne zelim da nastavim, ali necu da odlucujem ja nego cela ekipa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 kolo ; Burek vs Vukajlija   4 kolo ; Burek vs Vukajlija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
4 kolo ; Burek vs Vukajlija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» 13. Kolo: Burek - Vukajlija
» 4 kolo ; Vukajlija vs Burek
» 13 kolo ; Burek vs Vukajlija
» 4 kolo ; Burek vs Vukajlija
» 16. kolo Vukajlija - PPP

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: