Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 2. Kolo apoel-CBK

Ići dole 
+3
zlotvor
Gerrard...
Cleverson
7 posters
AutorPoruka
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 11:49

Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 12:04

Cleo se cleo da je je voleo,pa se prodao...Ko i ovaj tu,isti.

2. Kolo apoel-CBK Cleverson-200x300


Poslednji izmenio Gerrard... dana Ned 11 Mar 2012, 12:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 12:05

Iako je ovaj mec odabran za uzivo prenos, od toga nece biti nista ukoliko se ne izabere komentator prihvaljiv svim stranama.

Sto se termina za mec tice,uglavnom mozemo od 23h pa na kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 12:13

Videcu kada moji mogu,ali nisam siguran da je termin posle 23h prihvatljiv
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 12:43

I ole pocelo zagrijavanje pred ovaj mec,ni kriv ni duzan dobih ban kod ohoa u sobi,fino.

Cestitke na tom smijelom potezu...

Kole se takodje prijavio za komentarisanje meceva i on je za nas prihvatljiva opcija,treba mu dati sanu,ili bilo kome ko izrazi zelju za tim.

Dok kokeroni ne dolazi u obzir,zbog mnogo razloga.

U ostalom nije mi cilj da se zamaram oko takvih gluposti sto bi neko da iskoristi priliku za pricanje raznoraznih gluposti i vrijedjanje jednog tima.Kada timovi igraju meceve,najmanji problem je komentator.

Ovdje je to stvar princima i u ostalom mi se pitamo kad igramo,a ne kad je kokeroni tu.

Ako necu prenose,na to imam pravo.
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 13:07

2. Kolo apoel-CBK Tumblr_ljf3avU7dZ1qbdzito1_250


Poslednji izmenio zlotvor dana Ned 11 Mar 2012, 13:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 13:15

Gerrard... ::
I ole pocelo zagrijavanje pred ovaj mec,ni kriv ni duzan dobih ban kod ohoa u sobi,fino.

Cestitke na tom smijelom potezu...
Hehe
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyNed 11 Mar 2012, 13:18

Ho ho

CBK je bruka bez Aguera i to cemo vam dokazati na ovom mecu.srecan

---

poruke spojene koristi dugme edit. zlo
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPon 12 Mar 2012, 02:49

ovako, na vama je da se zajedno s lijamom dogovorite kada cete igrati. koki ako bude prisutan ce komentarisati utakmicu i on kao komentator ima obavezu da bude objektivan, da nikoga ne vrijedja.

kraj razgovora na ovu temu.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPon 12 Mar 2012, 09:57

Đetiću, prekini da sereš, trebaš da imaš makar malo poštovanja prema nama koji se trude da nešto urade na ovom forumu, prema nama koji smo ti skinuli ban. Ko si ti da određuješ komentatora? Ko je tebe nešto pitao?

Ako želite komentatora, igrajte mečeve posle srede, kokeroni je odustan sutra i prekosutra.
Ako želite live stream, mečevi do 22 (ništa preko).

_o/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPon 12 Mar 2012, 11:39

Pitam se ja za ove meceve,neces mi ih ti odredjivati i nemas mi sta pricati da serem.

Bolje je fino pricati,a ne ovako napadati.Trud se cijeni,ali ako ce neko da se sprda na moj racun,meni to zanimljivo nije.

I do 10 tesko da mozemo...

Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPon 12 Mar 2012, 11:49

Prekinite sa glupim prozivinjima.
Gerrard, bolje da lepo zakopamo ratne sekire nego da se inatimo ovde sto godina. Ljudi su odlucili da prenose nas mec i treba da ti bude cast sto ce bas tvoj mec uci u istoriju kao prvi koji se prenosi i nemoj sada da izvijas krive drine. Niko te nece prozivati, ismevati ili ne znam ni ja sta si umislio. Nije sve ovo organizovano da bi se ti ismevao, vec da bi se svi dobro zabavili,a ujedno i da bi podigli organizaciju i kvalitet takmicenja na visi nivo. Zato skupi svoju ekipu od cetvrtka pa na dalje i vidimo se na terenu. I da, neka pobedi bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPon 12 Mar 2012, 11:54

Prenosi se jos 1 mec ove sedmice i pitanje je koji ce biti 1.

Prenose podrzavam...

No sada je termin problem,mi tesko da mozemo prije 10,mozda ali ne obecavam nista.

Neroazuri ne mogu prije 11 pa niko ne pravi problem.

Pokusacu da postignemo dogovor i usaglasimo termine,no ako to propadne, igracemo bez prenosa i to je to.

Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptySre 14 Mar 2012, 00:27

Ae da sutra zavrsavamo ovo....

Probacemo da se okupimo u 10 uvece,ako ne uspijemo do tad,igramo bez prenosa.Do 11 cemo biti tu.
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptySre 14 Mar 2012, 00:46

moze oko 22, budite tu
i obavestite lija da prenosi tekmu
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyČet 15 Mar 2012, 02:17

Mi smo tu veceras
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPet 16 Mar 2012, 01:37

Jbg...Bili su sinoc u dogovorenom terminu svi igraci CBK-a,tri nasa i ostali koji su trebali biti tu.No 1 od nasa 3 igraca nije bio sposoban da igra,dok ostali iako im je receno da dodju,nisu dosli.

Tako da su pocela izmisljanja kako sam ja nagovorio Nicka,da laze oko pinga kako ne bi odigrali mec,samo je pitanje zbog cega bi ja imao takav motiv.Da nisam zelio da odigramo mec,ne bi se ja pojavio ili ne bi predlagao ovakav termin.Nick mi je pokazao ss sa visokim pingom,previsokim za igranje lige (250/650).Fora je sto nije bio jos neki napadac i igrali bi bez problema,40 min sam se trudio da okupim 3 igraca sposobna za igru...

Kasnije smo se lott i ja zajebavali na nas racun,kako nam ne bi vise vjerovli da smo to mi,ni da nas i uzivo vide...srecan

Malo smo zajebali neke osobe,ali sta da se radi,visa sila je bila protiv toga da se mec juce odigra lol.Meni se igralo,a ko hoce da misli drugacije,moze slobodno.

Sad moramo igrati bez lotta,jer ga nema do iduceg cetvrtka,sto je hendikep za nas i jos vise potvrdjuje moju prethodnu tvrdnju.

Da li ce se mec prenositi,meni je svejedno.


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Pet 16 Mar 2012, 01:42, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPet 16 Mar 2012, 01:38

Suta i prekosutra od 10-pola 12,smo mi tu...Pa javite koji vam termini odgovaraju.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPet 16 Mar 2012, 09:06

Todorov moze tek u nedelju. Bicemo tu od 20h do 22h,pa dodji
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK EmptyPet 16 Mar 2012, 09:45

Docemo...Makar ja morao da branim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





2. Kolo apoel-CBK Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo apoel-CBK   2. Kolo apoel-CBK Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
2. Kolo apoel-CBK
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 9. kolo: Apoel - FF
» 8. kolo: JDI - Apoel
» 11. kolo CBK - Apoel
» 15. kolo TDE-Apoel
» 11. kolo CBK - Apoel 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: Prva Liga-
Skoči na: