Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pitanje za organizatore lige 3vs3

Ići dole 
+7
L@ki
Markoni
Моћни Миш!
Django
DelPiero7
Timmi
Maksimović
11 posters
AutorPoruka
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 06:18

Zelim da vratim klan Bunkerasi u igru,sezonu smo zavrsili na 1 mestu,to sto je klan bio neaktivan neko vreme nema nikave veze i cbk je bio neaktivan pa sad nastavljaju sa ligom,tako da mislim da imam pravo da nastavim tamo gde sam stao da Bunkerasi zaigraju u prvoj ligi mislim da po ovom pitanju treba postupiti po pravilu a ne po tome ko sam i sta sam ja,posto znam da nisam omiljen,molim organizatore da mi odgovore do sad su lepo radili svoj posao nadam se da ce u tom ritmu i nastaviti woho
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 06:46

o tome je trebalo da razmisljas prije nego sto smo odlucili da i trece mjesto ide u prvu ligu. ili prije nego sto si napravio drugi nalog pa se preko njega prikljucio drugooj ekipi.
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:15

Mec za trece mesto nije ni odigran,tako da trazim dozvolu da nastavim sa takmicenjem u prvoj ligi,potreban mi je odgobor da ili ne,a i ne bi bilo korektno da klanovi koji nisu ni igrali drugu ligu odmah upadnu u prvu,to jos nigde nisam video,imam li dozvolu ili ne ?
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:29

Kakve veze ima sto nije odigran. Ja sam rekao jos ono kad si otisao da ces se vratiti i traziti da igras prvu ligu , i da ces tako sjebati nekoga kao sto sad hoces ove sto treba za trece da igraju, ali se nadam da ti nece dozvoliti.
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:36

Meni nije problem i da mi ne dozvole ja od haxa ne zivim,po pravilu bi trebalo da mi dozvole,ja cu hax igrati to sto ja trazim da igram prvu ligu to je moj problem
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:40

Kom pravilu ? Tom da si izborio prvu ligu na sluzbeni rezultat , po tom da si "otisao" sa foruma i rekao da neces igrati vise ( po drugi put ), i po tom da mozes da jebes sve nas da menjaju ceo koncept lige zbog tebe jednog ?
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:44

A sto se ti toliko preopterecujes necim sto te se tice ? Ja bar igram posteno ovde,ne svercujem ne igram za vise klanova na duplim acc i ne ucestvujem u prevarama koje upropascavaju ligu i ne shvatam da neki klan moze igrati prvu ligu u svojoj prvoj sezoni
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:44

Pljuni pa poliži. To ni Ber Grils više ne radi.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 07:51

Ovde se ne radi o meni, vec o tebi.

Ja nisam ni igrao za "LOL" , vec sam samo usao na Cavanijev nalog, tako da nemoj pricati nesto sto ne znas. Ja nijednu ligu nisam upropastio, a ako mislis da sam upropastio drugu zbog gore pomenutog, onda ja ne mogu biti nikako kriv, jer ja njih nisam osnovao.

Nije ti jasno kako neki klan u prvoj sezoni moze igrati prvu ligu ? Pa to je zbog toga, verovao ti ili ne, zato sto si ti rastrurrio svoj klan i oslobodio mesto u prvoj ligi , tako da su ostali klanovi dobili sansu da se bore zbog vas ( tebe ) , i da uzmu vase mesto. Da nisi tako ishitreno rekao da neces vise dolaziti, vec da si samo cutao i ostavio klan za svaki slucaj, sad bi igrao prvu ligu.

Inace, mislim da je izbrisana tvoja tema da napustas forum po drugi put, ona prva je ostala. Koliko se secam, otisao si zato sto ti je neko nesto napisao na temu i zakljucio si da je forum zbog toga sranje i pun debila, pa mi nije jasno sto si se vratio.
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:07

I ako nekim slucajem odluce u tvoju korist, a verovatno nece, gde je garancija da neces opet ugasiti klan, upropastiti ligu, napustiti forum...?? A sklon si takvim stvarima...
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:15

Zmijo previse trazis i ne treba da ti dozvole !!! i samo jos nesto da ti kazem .. previse brzo donosis odluke ...
takvom jednom odlukom si mene udaljio iz klana a da ja nisam otisao do ovog verovatno nebi ni doslo, klan bi i dalje postojao i 1000% se nebi raspao posto sam se kolko tolko popravio za razliku od prosle sezone ... igrao bi sa todom i pozvali bi jos nekog bota mozda bi i uzeli koji bod ...

pozz i svako dobro bow
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:16

zmijurina ::
Mec za trece mesto nije ni odigran,tako da trazim dozvolu da nastavim sa takmicenjem u prvoj ligi,potreban mi je odgobor da ili ne,a i ne bi bilo korektno da klanovi koji nisu ni igrali drugu ligu odmah upadnu u prvu,to jos nigde nisam video,imam li dozvolu ili ne ?

Не.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:21

Eee sad nek' se javi ovde onaj koji me je uvrstio medju Bunkerase, ko me ubacio u tu grupu?? Stoji mi na profilu...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:25

Dopustanje ponovnog aktiviranje tvog (bivseg) klana se krsi sa pravilima i zdravim razumom.

Pravilo: Ostao bi samo ti,a treba ti bar jos 1 igrac/osnivac,koga nemas,ili je pravilo minimum 2 sezone u klubu,a vi postojite samo 1 sezonu.

Zdrav razum: Pokazao si sa svojim ponasanjem da ti ne treba odobriti ovako nesto.

Dok bi u slucaju Razjarenog Klana bilo drugacije,oni bi se lako mogli reaktivirati i to bi organiratori "morali" uvaziti.Jer bi imali dovoljan broj igraca da ispune ovaj uslov,nisu napustili ligu u sred sezone itd.

No mislim da se oni ipak nece odluciti na takav potez.


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Pet 02 Mar 2012, 08:27, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:27

Otkljucajte klan, vracamo se takmicenju!
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:31

zmijo zaista neznam sta si mislio i sta si smislio, tim je osvoio prvo mesto... markoni si izbacio od klana i moj prijatel elninja doveo si ga fabregas, i posle meni kazes da napustas... neznam jer si zeleo da budes ti kapitan? sta nisi reko ke ti dadev kapitensku traku nije mene bitna, ili pa kako sto kaze markoni brzo promenujes mislenje... poz i svakom slucaju sada i obojci si imamo klana.
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:31

Verovatno neki bot stavio da si Bunkeras srecan a koji klan da otkljucam Rk? srecan
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 08:51

То са клановима на профилу је занимљиво, док сам гледао неке рандом профиле наишао сам на бар 10 грешака. Е сад како то и због чега, нумем добјасним лоло
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 09:22

Nesto i nisam iznenadjen odlukom organizatora ipak se ovde radi o meni,a to sto sam ja dva puta napustao forum nije do mene nego je do toga sto admini daju previse prostora nekim clanovima al ajde ovim forumom i onako ne upravljaju administratori
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 09:35

Моћни Миш! ::
I ako nekim slucajem odluce u tvoju korist, a verovatno nece, gde je garancija da neces opet ugasiti klan, upropastiti ligu, napustiti forum...?? A sklon si takvim stvarima...

Da se razumemo ja klan nikad nisam napustio tako da time ostetim ligu,ja sam sezonu zavrsio da se razumemo i moje je potpuno pravo da po okoncanju sezone ugasim klan to sto organizatorima ne ide u korist sto ja gasim klan apsolutno je njihov problem ja ni jedno pravilo nisam prekrsio
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 09:38

O ovoj temi bi moglo da se raspreda 10 strana bez problema ali nije stvar u tebi nego o pravilima. Na ovom forumu upravljaju administratori, to sto ti imas nekih razmirica sa odredjenim clanovima nije problem admina nego tebe. Posao admina jeste da sprovedu pravila a ne da resavaju licne probleme pojedinaca. Moze lagano lock samo da vidimo da li jos neko ima da kaze nesto.

edit:oni su problem koji imaju resili to sto si ti kolateralna steta nije njihova krivica. ne moze neko tek tako da kaze raspustam klan i posle kaze ajde ubacujte me to je moje pravo. to prosto ne ide tako.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 10:23

zmijurina ::
A sto se ti toliko preopterecujes necim sto te se tice ? Ja bar igram posteno ovde,ne svercujem ne igram za vise klanova na duplim acc i ne ucestvujem u prevarama koje upropascavaju ligu i ne shvatam da neki klan moze igrati prvu ligu u svojoj prvoj sezoni

Epic fail. Reci mi samo još da ti je sestra napravila (nalog) Mijailovića i Di Maria? Ako ćemo po tom pravilu ti bi bio banovan, ali smo ti izašli u susret, i to se prvo oglasili admini (koje vređaš) da neće biti bana.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 10:39

Ja sam dupli acc napravio iz opravdanih razloga,nikog nisam vredjao jos cu i da dodam da je Kimi odlican administrator,ali stojim iza toga da previse lufta imaju neki forumasi,da admini ne upravljaju forumom jeste rec koja ima ogromnu tezinu,moja greska,ovima se verovatno gleda kroz prste zato sto forum ne bih bio isti bez njih i izgubilo bi se na clanovima bar 10 tak,da im se da neka opomena za ponasanje srali bi ovde ne bi bilo kraja,da sam administrator i ja verovatno zmureo na jedno oko radi foruma,al nije strano da ima 'indijanaca' koji omalovazavaju mladje clanove Dalone i Benjo su tu vec isticali i zalili se na nekim temama tako da sto se toga tice u pravu sam oprez
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 11:17

zmijurina ::
Ja sam dupli acc napravio iz opravdanih razloga,nikog nisam vredjao jos cu i da dodam da je Kimi odlican administrator,ali stojim iza toga da previse lufta imaju neki forumasi,da admini ne upravljaju forumom jeste rec koja ima ogromnu tezinu,moja greska,ovima se verovatno gleda kroz prste zato sto forum ne bih bio isti bez njih i izgubilo bi se na clanovima bar 10 tak,da im se da neka opomena za ponasanje srali bi ovde ne bi bilo kraja,da sam administrator i ja verovatno zmureo na jedno oko radi foruma,al nije strano da ima 'indijanaca' koji omalovazavaju mladje clanove Dalone i Benjo su tu vec isticali i zalili se na nekim temama tako da sto se toga tice u pravu sam oprez

Čiju bitku ti vodiš sada?

Suvišan si poput Evgenija Onjegina.
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 EmptyPet 02 Mar 2012, 12:02

Sustina stvari da ovde niko nije protiv nikog. Neki su okretali na tu pricu da se forum urotio protiv njih sto totalno nije tacno. Na forumu su nekih 400 clanova od toga je recimo 20 aktivno, svako od nas ima pravo na svoje misljenje, apsolutno se svi razlikujemo i verovatnoca da svako svakom odgovara je apsolutno minimalna da se uopste ne uzima u obzir.

Kad je krenulo prvo opste bezvlasce prosle godine(Starac Foco), nije se znalo ko koga i zasto. Od tad pa do danas kolko tolko se gledalo da se uvede neki osnovni red. U tom opstem metezu svako zahteva da bude zasticen na nekom osnovu bilo godina, igrackih kvaliteta ili sta ja znam sta sve. Bilo kakav nelogican razlog uopste ne ulazi u razmatranje. Niko nije dadilja nekom pa da ga brani od 'napasti'. Nije nista strasno ako se neko sali. Svi smo ovde zbog zezanja. Ali stvarno ne kapiram kako neko prosto ne shvata neku dobronamernu rec. Neko se sali na taj nacin da deluje grublje, sta znam, ali nije smak sveta. Uostalom nesto ti ne odgovara prosto ignorisi. Sve moze da se resi ako to neko hoce.

Pravilnik postoji kolko ja znam i prema tome se svako od nadleznih vodi. Ukoliko postoji povreda istog deluje se. Mozda je suvise 'ozbiljno' za nekog pa mu ne odgovara, ali sta da se radi. Svako ko dodje kad se registruje on se slaze sa tim pravilnikom, pa ko voli nek izvoli.

I na kraju sve su ovo jebena slova i ne treba sve shvatati suvise ozbiljno. Goodbye. Lock.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za organizatore lige 3vs3   Pitanje za organizatore lige 3vs3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje za organizatore lige 3vs3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Za organizatore lige
» Pitanje
» Pitanje...
» Ucesnici lige
» Pitanje za Kimija...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: