Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Ban na chatu

Ići dole 
+16
garbajosa
Hiamatha
BlekKobaz
Grobar
Kimi
DelPiero7
FaLcaO
Benjo
Giggs
1312
Rejdž
oho
Cleverson
sine
zlotvor
Gerrard...
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 03:46

zlotvor ::


Ko ste to vi?


"Mi smo Anonymous. Mi smo legija. Mi ne oprastamo. Mi ne zaboravljamo"...
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 04:21

Nisi odgovorio na moje pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 04:37

zlotvor ::


Da li bi mogao da kazes istoriju mojih logovanja?


cvidze
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 04:44

Moglo bi i to...srecan

Sto se pitanja za Rejdza tice,tu se noob malo zbunio,jer je mislio na poraze cirkusa od LOL-a,pretpostavljam.

Ali fora je cim udjoh kod njih u sobu za mec,prije pozdrava i icega,bilo je pitanje:"koga sada svercujes",nakon mog odgovora: " protiv koga,zar protiv vas" usljiedio je odgovor u fazonu ma gdje bi ti.

To je jos 1 pokazatelj,da su sa tim pitanjem pokusali da skrenu paznju sa svojih malverzacija,jer zasto bi se neko tako ponasao pred mec.

Drugacije je bilo protiv Lijama,kada smo irgali protiv Cirkusa,on je postavio takvo pitanje jednom,dok su "oni" pred ovaj mec pitali isto na chatu i odmah nakon ulazka u sobu.Cudno su se ponasali,identicno LOL-u,mada sada svoje tragove lakse prikrivaju i dokaze,jer su nesto naucili u medjuvremenu,ali previse je podudaranja i nelogicnosti koje su ih ponovo odale.

Poslednja rijec tuzilastva srecan sada se ceka presuda za ovaj slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 05:29

Je l' si bre ti normalan. To sto sam odustao od tvog klana je zato sto sam video kakav si stvarno , kad je neko sa tobom u ekipi, samo naredjujes kao da si neki kurac veliki. Moje mutnje radnje sa Noobom ne pominji, kao da si ti posten covek u picku materinu. Prijateljski si me primio ?? Pa molio si me na privatnom cetu svaki dan kad sam bio slobodan da dodjem kod tebe, i ti si sad umislio da sam ja tebe molio da me primis. Sinoc nisam ni bio na forumu. Nije te sramota da optuzujes koga stignes, nasao si neku teoriju zavere protiv sebe. Kakav si pacenik jebeni.
Nazad na vrh Ići dole
Rejdž
Grejac klupe
Grejac klupe
Rejdž


Posts : 10

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 05:35

ti si gerard retardiran izgleda, ono sto je citirao zlotvor si ti rekao i ja sam to stavio u poruku da bih ti odgovorio pogledaj opet svoju drugu treću poruku u ovoj temi






i odjebite svi od nas više ne sme niko novi da uđe na forum i slučajno bude bolji od vas
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 05:39

Ja sam tebe zvao,ti si mene pitao,mogu li u klan,jer sad nemam klan.Sam si trazio da udjes,a sa takvim ponasanjem mimoze i onako ne bi dugo bili u timu.Kao da tebe nije unajmljivao ko je stigrao da im branis pod laznim nickom i ti si mnogo posten.

Rejdž ::



i odjebite svi od nas više ne sme niko novi da uđe na forum i slučajno bude bolji od vas

Kako bi to neko "novi" bio bolji?

Nema smisla.
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 05:45

KURAC, PICKA, GOVNO, SISA, SPERMA
Nazad na vrh Ići dole
Rejdž
Grejac klupe
Grejac klupe
Rejdž


Posts : 10

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 06:10

novi na forumu gerarde hax se igra i izvan vašeg foruma
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 06:13

Rejdž peder ! srecan

ajde ba lockujte ovo :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 06:43

Ban na chatu - Page 2 Napusim-vam-se-ja-svima1
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 06:44

Za Benja.
Ban na chatu - Page 2 J58fx5


Blek daj bolje ono "arguing on the internet is..."
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:31

Хахахахахахаха овај Џерард је мутав, боже БАЦИ ЦИГЛУ И БУДИ ПРЕЦИЗАН! Значи брате са феликсом играм сваки дан као и са синетом i рејџом, играју обојица екстра, феликс супер брани на 3 вс 3 тако да не измишљај глупости. И још што се тиче рејџа лик је супер и немој се трипујеш да је он нооб и то због начина писања хахах какав си дебил невера. Ајде мани се твојих завера и ПРИХВАТИ ПОРАЗ!
.....................................................
Ај уздравље.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:33

jel znaju vase majke da se vi drogirate?
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:39

e ovako normalni decki i balava deco poput gerarda...felix ovu igricu zbog koje se vi svadjate poznaje od samog pocetka a to je skoro dve godine. znaci gerard ti si glupo nedoraslo dete bolje odi slagati lego nego ovde srati o nekakvom namestanju jer znamo i ti i ja picko raspala da sam te na sve jednom forumu derao i tebe i one one ostale picke raspale od usera sto se tice namernog stvaranja laga i svercanja igraca.znaci da ti ne bi jebao sve po spisku pogledaj ostale bosanske hrvatske forume gde god oces siso balava i pogledaj ko je i sta je felix dodji u bihac pitaj kakav sam i sta sam. znaci covek sam a ne ko ti i ostala jebena nakurcena deca koja ne znaju da je ovo igrica koja eto ima i natecateljski karakter kroz koji se vidi ko je kakva prodana dusa. FELIX NIKAD NIJE BIO USER LAZOV I TEBI SLICAN KURAC NITI CE KAD DA BUDE! ZNACI DA TI NEJEBEM STA ovde ili bilo gde bolje oladi od mene i mog spominjanja.

sto se tice rejdza ne znam lika cini se normalan znaci ne poput tebe gerardu stvore retardirani.nisam upoznat sa situacijom ali I AKO jeste noob il ko od tih kako se vec zovu koji su izbaceni sa foruma pa pruzite liku priliku bog vas jebo balave.svako na ovoj planeti zasluzuje drugu sansu.de malo odrastite pa budite jebeni administratori modovi i ostali nakurceni likovi niste jedini verujte vodim i ja dve lige pa zato nemojte se mnogo hvaliti sa uspesima nekim i titulama vodja bogova i ostalih kuraca.

znaci sledece avatar da ti mater sad jebem gerardu st=sturm (u nesluzbenim) a Mc=Macori (znaci u sluzbenim utakmicama) oni sto od kad si ih sreo su ti gurali kurac do grla kroz supak jebeni retardu nikad nisi i nikad neces biti bolji od felixa ni u haxu ni bilo gde drugo zapamti to dete retardirano.

znaci slobodno vi me ban sa foruma ionako vam se nakotilno ovde mnogo maloumne dece
cast pojedincima
EROTIKA naj smo jaci! samo zbog tog ove pizde raspala traze neke idiotske izgovore jer igraju da budu nekakvi najbolji strelci asistenti i ostale pizdarije a ne znaju da je hax timska igra sem 1v1

ljubi vas felonja
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:43

Poraz prihvatam ko CBK u kupu,kada sam ja svercovao...

Postene poraze sam uvijek prihvatao.

Ti felikse prije 2 mjeseca nisi znao loptu na haxu da sutnes,kakve 2 godine i uz to si bio banovan zbog provociranja mene na chatu.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:46

I ovakvi kreteni ko feliks nam ne trebaju na forumu,novi i dodju da se kurce.Ti si svoje dokazao s Macorima,koji su bili kanta za napucavanja i koji su se razbjezali sa foruma nakon 2 meca.
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:49

Џерард ко губи има право да се љути, и немој молим те више да се губиш mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:52

Hiamatha ::
Џерард ко губи има право да се љути, а ти молим те више немој да се губиш mig

Vasa igra na ovom mecu se ne moze drugacije objasniti nego kao prevara,inace sam ja lud.

Ja imam pravo da se ljutim,ali vi nemate pravo da igrate sa banovanim igracima.

Jednostavno je jasno da to nisu bili vasi igraci...

Da sam znao da nas ocekuje noob i ekipa,pripremili bi se i za to lol,ali ovako smo dosli da odigramo protiv "Botova" sto ovaj vas sastav i jeste : feliks,sine,ti.


Poslednji izmenio Gerrard... dana Ned 26 Feb 2012, 07:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sine
Igrac
Igrac
sine


Posts : 63
Location : Beograd

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:53

molim igrace erotike da se obuzdaju i ne trose zivce , pobedili smo fer i nema tu vise sta da se doda, on ako hoce nek se svadja sam sa sobom ionako sluzi samo za sprdnju i tovarenje...

Nemojte vise pisati nista vezano za tu utakmicu...pozz
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:54

koeg foruma mater ti jebem onog tvog gde si bio admin foruma i gde si pobedjivao sa pingom 200 el taj forum jebem ti pomrle retardu nemoj mi se vise obracat nigde jer nemam nameru da se prepucavam idiotima a ako imas sta da rascistis samnom dodji u bihac da ti felix i u realnom zivotu gurne u paksu ono sto ti fali u hlacama picko nadrkana
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:55

Bitno da je sine registrovani u novembru (skoro decembar),staresina...

Ko tu koga jebe?

Igrao si bosansku ligu 2 na 2 i pukao 8:1 od mene i ranthexa,blento.Jos si ti ili tvoj saigrac bio host...


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Ned 26 Feb 2012, 08:00, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 07:56

I red je da se ova bosanska kretencina,maloumna,prevarantska,neodgojena banuje odavde.

On ce meni "dodji u Bihac" haha,koji idiot.
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:03

vas stvarno ni najmanje nije stid? aa?
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 EmptyNed 26 Feb 2012, 08:07

@zlotvor:
Pa da vao sam to, evo i u potpisu mi stoji, al džaba, ne znaju ljudi engleski pa moram ovo. Mada izgleda ni poentu ovog ne razumeju.

Ja bih ovde podelio banove svima na jedno 5 dana dok se smire strasti, objektivno. Da ne bi opet bilo onog da pola ljudi ode sa foruma zbog svađi.
Inače, nisam ni na čijoj strani, i vidim da svi napadate Gerrarda. Slažem se, jeste preterao malo, ali vi ostali postajete još gori sa kontriranjem. I zar jednostavno nije bilo lakše da se proveri po IP adresi da li je Rejdž = noob ili nije i da tu bude kraj u celoj priči.

U krajnjem slučaju, predlog organizatorima za svetlu budućnost, uvesti pravilo:
Igrači koji igraju meč su obavezni da se loguju na forum i da se vide dole u listi ljudi koji su online pre početka meča.

@grobar:
Dao bih ti + da nije ukinuta reputacija, ako si im rekao...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Sponsored content





Ban na chatu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban na chatu   Ban na chatu - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ban na chatu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: