Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika

Ići dole 
+12
Giggs
zlotvor
El Niño - AVB
FaLcaO
L@ki
Rejdž
Benjo
oggy
sine
Gerrard...
Calavera
Timmi
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptyUto 28 Feb 2012, 08:20

Sad oni nece da igraju bez nooba i prime desetku...

Mi hocemo da se mec odigra,sutra uvece bi nam odgovaralo.
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptyUto 28 Feb 2012, 08:29

dakle mi cekamo pobjednika ovog dvoboja ipak? kužim kužim.. srecno i jednima i drugima :-)
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptyUto 28 Feb 2012, 08:37

U redu,nakon najnovijih saznanja...

Korektno je da se mec ponovi.

Sutra od 10 uvece smo mi tu,koliko znam...

Tako da predlozite i vi neki termin.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 03:06

Ko je sad prošao u polufinale xD

Erotika kaže da neće nastaviti takmičenje tj. sine da ide sa foruma..

dok sa druge strane vidim upisano tamo da je Erotika prošla u polufinale (0:0 rezultat O.o), a Falcao ih napustio srecan

o čemu se radi xD
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 04:06

Bilo bi pošteno da Cirkus upadne kao zamena, nismo nešto kvalitetan tim al smo pošteni i odgovorni! A i nismo imali sreće ni na žrebu ni u meču, primljeni gol na 1:1 je bio posle laga i posle toga smo se potpuno izgubili. Al smo i dalje pošteni i odgovorni
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 04:52

kobaz baci se u snijeg :D, pa fabrizio je rekao da je i on igrao kao felix mec protiv gerarda, te da je sine huko i da ih ima na fejsu, znaci znali su bre, kakva sranja i ponavljanja
Nazad na vrh Ići dole
El Niño - AVB
Igrac
Igrac
El Niño - AVB


Posts : 75
Location : Tetovo, Macedonia

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 06:46

DaLone! ::
kobaz baci se u snijeg :D, pa fabrizio je rekao da je i on igrao kao felix mec protiv gerarda, te da je sine huko i da ih ima na fejsu, znaci znali su bre, kakva sranja i ponavljanja

TO se trazi :D
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:08

Mozda cemo i igrati sa erupcijom, tako da nemoj da kazes da smo bash skroz odustali :D
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:16

Ok. Evo ovako mi smo odlucili da cemo odigrati opet ovaj mec iako smo osteceni, znaci igramo.
P.S. nadjite hosta mig


Poslednji izmenio Hiamatha dana Sre 29 Feb 2012, 09:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:24

Ne znam koliko istine u ovome ima, ali evo za admine, danas je Fabri bio u sobi sa hukom i rajom srecan u Dalonea, bio je i Laki tu vidio je sve ..

i Fabri kaže da je on igrao kao felix, a da je sine bio huko , koji im je davao linkove na fb xD

provjerite, mada ja ne vjerujem u to .
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:36

facepalm Benjo ajde prestani da spamujes, sve je to super sto hoces da pomognes ali prestani da pises nebuloze. Posto vidim da i ti ne verujes u to sto pises.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:38

zlotvor ::
facepalm Benjo ajde prestani da spamujes, sve je to super sto hoces da pomognes ali prestani da pises nebuloze. Posto vidim da i ti ne verujes u to sto pises.

Dobro neću te spamovati, ali prenosim šta lik kaže..

da ne kažete na Gerrardovoj sam strani zato nisam htio reći istina je ovo i slično mig

a to što ti stalno jedva čekaš da meni spustiš, slobodno.. ako ti je zanimljivo toliko.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:42

kakav bre mec hiamata, citaj sta sam napisao lol
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 08:43

Alo bre nismo znali i to sto fabri vas zajebava njegov problem aj nemoj te da izmisljate sad..........
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:03

fabri nas ne zajebava, otkad bosanac, musliman prica ekavicom ? nadji postove 'felixa' pa vidi, nemoj se kurcit kad ne znas o cemu se radi
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:04

ma jbs ovo niko nije prosao od ova dva tima erupcija se raspala falcao moj srecan erotika van lige i mi u polufinale jer smo najbolji eto reseno xD srecan
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:08

jeste kazem vam ja sam fabrizio i preselio sam se u bosnu :D tacnije u bihac :D pa ako koja sisa ima problema sa mojom ekavicom nek dodje i javi mi se :) ljubi vas felinjo ocu reci fabrizio glupe :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:11

Budite tu iza 10...

Edit: Nista od toga,Haxera nema do pola 12.

Igramo onda tad?


Poslednji izmenio Gerrard... dana Sre 29 Feb 2012, 10:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:16

I felix je Ravanelli.

U ponovljenom mecu cemo vidjeti sta stvarno zna i to kao gk.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:44

Izvinjajem se dotičnoj gospodi zato što lupam nebuloze .

Lijep pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 09:47

Ok, gerr tu smo u 22 i 30 nadji igraca i nemoj da kasnite!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 10:04

Vidis da pise u 23:30.
Nazad na vrh Ići dole
Hiamatha
Grejac klupe
Grejac klupe
Hiamatha


Posts : 24

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 10:05

Rekao si u pola 11 jel mozes tad ili ne da znam ? :D
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 EmptySre 29 Feb 2012, 12:38

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika   Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvalifikacije - 1/4 finala: Erupcija - erotika
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Kvalifikacije - 1/8 finala: Just Do It - Zmajevi
» Kvalifikacije - 1/4 finala: Just Do It - Leteci Cirkus
» Kvalifikacije - 1/4 finala: Cro Reprezent - BIGBALLERS
» Kvalifikacije - 1/8 finala: Suavemente - Erotika
» Kvalifikacije - 1/4 finala: HBSV - Marbo Intermezzo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: