Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 max

Ići dole 
+22
Markoni
Cleverson
ДивљинаСРБ
zlotvor
CraigBellamy
garbajosa
Benjo
Timmi
oho
gubitnik
Zli Gli
Maksimović
oggy
Suarez
Gerrard...
KoLee
Kimi
MaxTribina
kokeroni
Django
Özil
banos bananos
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
CraigBellamy
Grejac klupe
Grejac klupe
CraigBellamy


Posts : 17
Age : 26
Location : Beograd

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 09:50

Ja moram da se umešam i da kažem da Čelzi gubi na poluvremenu i da će verovatno doći 1 da se tako izrazim!
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 09:56

CraigBellamy ::
Ja moram da se umešam i da kažem da Čelzi gubi na poluvremenu i da će verovatno doći 1 da se tako izrazim!

a koga briga za celzi
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
CraigBellamy
Grejac klupe
Grejac klupe
CraigBellamy


Posts : 17
Age : 26
Location : Beograd

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 09:59

Vidim svađate se ko je bolji Partizan ili Zvezda pa da pomenem..
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:01

Pa ko tebe Django tera da ti shvatas nesto,meni je stvarno mnogo bitno dal ti ne shvatas ili shvatas,max je eto pa shvatio sta sam hteo reci i ako smo imali nesuglasice tvrdi da sam u pravu sto verovatno nesto i govori i mnogo je bitno sad dal ti mene shvatas ili ne,shvatice drugi,znam ja sta je sala i rado je prihvatam i kad je na moj racun,al isto tako i razlikujem salu od podjebavanja al opet ne znam ni sto se nerviram kad si ti od onih sto nikad i ne izlaze iz puberteta i opet ti kazem boli me kurac dal ti nesto shvatas ili ne
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:19

zmijurina ::
Pa ko tebe Django tera da ti shvatas nesto,meni je stvarno mnogo bitno dal ti ne shvatas ili shvatas,max je eto pa shvatio sta sam hteo reci i ako smo imali nesuglasice tvrdi da sam u pravu sto verovatno nesto i govori i mnogo je bitno sad dal ti mene shvatas ili ne,shvatice drugi,znam ja sta je sala i rado je prihvatam i kad je na moj racun,al isto tako i razlikujem salu od podjebavanja al opet ne znam ni sto se nerviram kad si ti od onih sto nikad i ne izlaze iz puberteta i opet ti kazem boli me kurac dal ti nesto shvatas ili ne

Ljubi čika Django,de de,sve će biti u redu.

Samo se potrudi da ne padneš 7. razred osnovne škole zbog Haxa,i sve ću shvatiti.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:19

garbajosa ::
Istina da zna burno da odreaguje na postove likova koje ne gotivi

greh je ne gotiviti glog, to ti garbane najbolje znas :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:34

ima istine...samo cekam kada ce se forum okrenuti protiv mene zbog timskih rasprava!
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:37

I opet sitna izdrkavanja posle cega ce neko da place x) a zadnju put kad sam proverio tema otkljucana da bi se strasti smirile. Nego Max je sasvim korektan lik i ima itekako velike zasluge za razvoj foruma. Izgubio zivce, mozda bih i ja, ali uostalom sve moze da se resi. Samo malo da se smire strasti i sve ce biti u redu.


Poslednji izmenio zlotvor dana Uto 21 Feb 2012, 10:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:44

Django ::
zmijurina ::
Pa ko tebe Django tera da ti shvatas nesto,meni je stvarno mnogo bitno dal ti ne shvatas ili shvatas,max je eto pa shvatio sta sam hteo reci i ako smo imali nesuglasice tvrdi da sam u pravu sto verovatno nesto i govori i mnogo je bitno sad dal ti mene shvatas ili ne,shvatice drugi,znam ja sta je sala i rado je prihvatam i kad je na moj racun,al isto tako i razlikujem salu od podjebavanja al opet ne znam ni sto se nerviram kad si ti od onih sto nikad i ne izlaze iz puberteta i opet ti kazem boli me kurac dal ti nesto shvatas ili ne

Ljubi čika Django,de de,sve će biti u redu.

Samo se potrudi da ne padneš 7. razred osnovne škole zbog Haxa,i sve ću shvatiti.

To vec sve dosta govori o tebi,a nisi jeo govna dok nisi saznao koje sam godiste,pa sta ako sam 96 meni to ne smeta,a to sto si ti debilcina i sto imas komplekse tvoj je problem,ja sam vec jednom rekao da se ovde vodi teska politika gde ti i ekipica ponizavate i mislite da ste nesto iznad mladjih clanova foruma al ne shvatas da si retard,osim toga tezak si kompleksas,ona prica da sam napustio forum zbog ucenja je smesna,napustio sam ga iz tog razloga sto ste mi se zgadili vi pojedinci,al tad nisam hteo da se svadjam sam hocu i mnogo nesto mislis da si iznad a ne shvatas da si ljiga obicna,ti i jos po neki pronaci ce se sami crveni karton
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:48

max se i dalje nije oglasio zasto ta tema nije mogla da ostane jos koji sat otvorena, realno pvt na chatu jeste sranje jer jedno milion puta nisam skontao da me gerr cima za sverc na esl-u. salim se gerr ja malo :* al stvarno to se ni ne vidi ni ne cuje
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 10:59

Citat :
max se i dalje nije oglasio zasto ta tema nije mogla da ostane jos koji sat otvorena

Nije mogla da ostane? Ja je bar nisam odma zakljucao nego samo ostavio post i rekao da ovaj put necu dirati, jer znam da Gli dosad nije spamovao forum takvim glupostima.

Citat :
realno pvt na chatu jeste sranje

Ako si vec takav pozitivac itd. zasto malo ne ucestvujes u radu foruma pa predlozis neko racionalno resenje, pa da to vise ne bude "sranje" ?
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 11:03

Max je preterao i to je cinjenica , ali treba shvatiti coveka admin je na forumu prepunom dece kao sto je zmija ex arshavin ,koji je do juce lagao koje je godiste, i njemu slicni koji otvaraju preglupe teme npr zmija (zmijata po todorovim ) otvara temu "pobedio sam grobara 1v1" i stavlja snimak, posle je pobedio jos nekog i zbog toga napravio temu I KO DA NE POLUDI ?!?!?!

em sto je forum prepun dece em se i stariji ponasaju kao deca pa cak i gore od njih jezik





Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 11:42

ДивљинаСРБ ::
Max je preterao i to je cinjenica , ali treba shvatiti coveka admin je na forumu prepunom dece kao sto je zmija ex arshavin ,koji je do juce lagao koje je godiste, i njemu slicni koji otvaraju preglupe teme npr zmija (zmijata po todorovim ) otvara temu "pobedio sam grobara 1v1" i stavlja snimak, posle je pobedio jos nekog i zbog toga napravio temu I KO DA NE POLUDI ?!?!?!

em sto je forum prepun dece em se i stariji ponasaju kao deca pa cak i gore od njih jezik






ajde pozz da se prepucavam ovde sa raznoraznima zbog igrice ne pada mi na pamet,ne svidja mi se forum,necu ulaziti na njega toliko aj svi da ste zivi i zdravi nisam hteo ni sa kim da se svadjam al eto,svakako necu ponoviti istu greski i vratiti se forumu
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 11:57

A ja sam siguran da se tema ne bi ovoliko rastegla da gerrard nije umesao prste u ovo srecan
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 12:52

ja mislim da ste svi preterali pogotovo ti divlji ... kolko vidim ovde se radi o maxiju a ne o zmiji kojeg ste lepo oterali i sad ce klan Bunkerasi da se ugasi ! svi ste se digli malo u nebesa i mislite da ste nesto ovde preterujete mnogo... ovo je igra ljudi ... ovde smo da se zezamo i uzivamo u carime igre ... a sto kaze divlji da se prave glupe teme, to stoji ,malo tod preteruje, ali moje misljenje da je ovo glupa teme i da treba da se zakljuca pozz
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 14:25

Pa poenta i jeste u toj zajebanciji, a toga je sve manje na forumu. Kad se setim sta smo radili ono vece kad sam igrao sa Letoncem 1v1 na ESL pa zvao publiku da me bodri u revansu, a posle ovaj ostao s nama jos sat vremena da se zezamo... pa ono vece kad smo se nasli na chatu i iz dosade upadali po stranim sobama i pisali razne poruke... to su bila vremena, a ovo sad je mnogo napeto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
NOOBcar
Grejac klupe
Grejac klupe
NOOBcar


Posts : 1

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 15:42

E samo da vas ja, tj. noob, pozdravim, i da vam kažem da vas sve volim. :*** Mnogo vi ovo preozbiljno shvatate, to nije kul. xD


Takođe, želim da iskoristim priliku i da vas pozdravim u ime Fabrizija Ravanellija, jednog od bogova ove igre.




ps. ovaj zmija može da se napuši mog abnormalno velikog kurca. :***


banos peder :D
koks gej
zligligej* :*
django... :D
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 21:13

zmijurina ::
ДивљинаСРБ ::
Max je preterao i to je cinjenica , ali treba shvatiti coveka admin je na forumu prepunom dece kao sto je zmija ex arshavin ,koji je do juce lagao koje je godiste, i njemu slicni koji otvaraju preglupe teme npr zmija (zmijata po todorovim ) otvara temu "pobedio sam grobara 1v1" i stavlja snimak, posle je pobedio jos nekog i zbog toga napravio temu I KO DA NE POLUDI ?!?!?!

em sto je forum prepun dece em se i stariji ponasaju kao deca pa cak i gore od njih jezik






ajde pozz da se prepucavam ovde sa raznoraznima zbog igrice ne pada mi na pamet,ne svidja mi se forum,necu ulaziti na njega toliko aj svi da ste zivi i zdravi nisam hteo ni sa kim da se svadjam al eto,svakako necu ponoviti istu greski i vratiti se forumu


I ti sad napustas forum zato sto ti je neko nesto lose rekao ?? U pravu je Divlji, to sto si stavljao da si dobio nekog 1 vs 1 je najgluplja tema na forumu, to vecina misli , ali niko nece da se zamlacuje sa tim. Sto se mene tice, kad se budes vratio , ja ti nebi ni dao da igras nesto posto odlazis i dolazis sa foruma kad hoces. Docices za 3 dana i trazices da igras prvu ligu kad vec budu izbacili Bunkerase posto imaju samo jednog igraca.
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptyUto 21 Feb 2012, 23:20

NOOBcar ::
E samo da vas ja, tj. noob, pozdravim, i da vam kažem da vas sve volim. :*** Mnogo vi ovo preozbiljno shvatate, to nije kul. xD


Takođe, želim da iskoristim priliku i da vas pozdravim u ime Fabrizija Ravanellija, jednog od bogova ove igre.




ps. ovaj zmija može da se napuši mog abnormalno velikog kurca. :***


banos peder :D
koks gej
zligligej* :*
django... :D

HOCEMO NUBA NAZAT !!! I AKO JE GEJ !
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptySre 22 Feb 2012, 00:44

DelPiero7 ::
zmijurina ::


ajde pozz da se prepucavam ovde sa raznoraznima zbog igrice ne pada mi na pamet,ne svidja mi se forum,necu ulaziti na njega toliko aj svi da ste zivi i zdravi nisam hteo ni sa kim da se svadjam al eto,svakako necu ponoviti istu greski i vratiti se forumu


I ti sad napustas forum zato sto ti je neko nesto lose rekao ??.....

Nemoj ga zadrzavati...

Elem, nismo ni Lijam i ja imali podrsku foruma kad smo radili novine i razumem Maxa po tom pitanju. Shvatite da ljudi koji ucestvuju u radu i razvicu foruma rade to zbog svih nas, ili im pomozite ili ih nemojte sputavati. Ali sa druge strane, istina je da Max ulazi zustro u rasprave i da koristi svoje subjektivno misljenje kao konacnu odluku nekog pitanja ili rasprave na forumu u nekim situacijama u kojima ne bi tako trebalo.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptySre 22 Feb 2012, 00:46

NOOBcar ::
E samo da vas ja, tj. noob, pozdravim, i da vam kažem da vas sve volim. :*** Mnogo vi ovo preozbiljno shvatate, to nije kul. xD


Takođe, želim da iskoristim priliku i da vas pozdravim u ime Fabrizija Ravanellija, jednog od bogova ove igre.




ps. ovaj zmija može da se napuši mog abnormalno velikog kurca. :***


banos peder :D
koks gej
zligligej* :*
django... :D

jesi peder, propade transfer? :(
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptySre 22 Feb 2012, 04:37

max - Page 2 Oh-smiley

max - Page 2 Yapyapyap-smiley

max - Page 2 Sissy-fight-smiley

max - Page 2 Over-react-smiley
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptySre 22 Feb 2012, 05:00

decko je popljuvo djanga najstrasnije , ja mu rec ruznu nisam napiso i on sad odlazi sa foruma glumeci zrtvu ?! e moja zmijata ... A tek ovaj sto kaze da je zmijata oteran vilica
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptySre 22 Feb 2012, 05:42

zmijurina ::
ДивљинаСРБ ::
Max je preterao i to je cinjenica , ali treba shvatiti coveka admin je na forumu prepunom dece kao sto je zmija ex arshavin ,koji je do juce lagao koje je godiste, i njemu slicni koji otvaraju preglupe teme npr zmija (zmijata po todorovim ) otvara temu "pobedio sam grobara 1v1" i stavlja snimak, posle je pobedio jos nekog i zbog toga napravio temu I KO DA NE POLUDI ?!?!?!

em sto je forum prepun dece em se i stariji ponasaju kao deca pa cak i gore od njih jezik






ajde pozz da se prepucavam ovde sa raznoraznima zbog igrice ne pada mi na pamet,ne svidja mi se forum,necu ulaziti na njega toliko aj svi da ste zivi i zdravi nisam hteo ni sa kim da se svadjam al eto,svakako necu ponoviti istu greski i vratiti se forumu

Zmija ce se vratiti stariji nego ikad !!!
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 EmptySre 22 Feb 2012, 06:37

kokeroni ::
zmijurina ::
ДивљинаСРБ ::
Max je preterao i to je cinjenica , ali treba shvatiti coveka admin je na forumu prepunom dece kao sto je zmija ex arshavin ,koji je do juce lagao koje je godiste, i njemu slicni koji otvaraju preglupe teme npr zmija (zmijata po todorovim ) otvara temu "pobedio sam grobara 1v1" i stavlja snimak, posle je pobedio jos nekog i zbog toga napravio temu I KO DA NE POLUDI ?!?!?!

em sto je forum prepun dece em se i stariji ponasaju kao deca pa cak i gore od njih jezik






ajde pozz da se prepucavam ovde sa raznoraznima zbog igrice ne pada mi na pamet,ne svidja mi se forum,necu ulaziti na njega toliko aj svi da ste zivi i zdravi nisam hteo ni sa kim da se svadjam al eto,svakako necu ponoviti istu greski i vratiti se forumu

Zmija ce se vratiti stariji nego ikad !!!

hahahahahahah koki car pobednik
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





max - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: max   max - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
max
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: