Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Mracna strana LoL-a....

Ići dole 
+25
zlotvor
GianLuigi1
Grobar
Markoni
Calavera
banos bananos
L@ki
Benjo
JavierMK
oggy
Gerrard...
Suarez
kokeroni
loler
oho
villa
Cleverson
Karabaja
RadisavOluja
huko
noob
Лазар Марковић
Zli Gli
BlekKobaz
Kimi
29 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 12:32

Evo ovako stoje stvari...Sumnjicav s razlogom resio sam da zapocnem pretragu i potragu za mogucim ''prevarantima''...Potraga je malo potrajala ali je vredelo jer sam uspeo da otkrijem neke stvari u koje sam sumnjao...
U sta sam sumnjao...?-Sumnjao sam u to da su klan ''league of legends'' napravili clanovi foruma koji su vec u nekom klanu...Jednostavno momci su bili previse uigrani za random likove i prosto je nemoguce bilo da ih nista ne zanima i da se pojave samo kad se igra utakmica i to je to,odrade je i kraj do sledeceg meca... ''Cavani'' se eventualno uloguje i to da zakaze mec...''Jedan clan'' (kojeg cu imenovati ukoliko on zeli) mi je pomogao da sklopim neke kockice i da se odlucim na korak pretrage,tacnije bodrio me je da ne odustanem,ovom prilikom ga pozdravljam i zahvaljujem mu :) ....
Bilo kako bilo otkrio sam sastav LoL-a...Zeleo bih da pozovem ljude koji su umesani u ovu ''aferu'' da mi se obrate ili preko pp-a ili na ovoj temi...Dajem im prostora da razmisle o svemu i da se jave..Verujem da postoji neko racionalno objasnjenje i da ce procitati ovo vrlo brzo,jer oni su ipak ''NASI STARI CLANOVI''...

Organizatori lige,oba moderatora kao i moj ''asistent'' su upoznati o kojim ljudima je rec i molio bih organizatore da razmisle o svemu i da donesu odluku koja je najbolja,i da drze u tajnosti imena aktera koja ce ostati u tajnosti neko vreme...-Sacekacemo da procitaju ovo...



SerbianHaxballerz team



Poslednji put izmenio Kimi dana Pon 13 Feb 2012, 06:40, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 12:52

Interesantno, video sam na četu da ima sumnji u ovako nešto al nisam znao da je bilo ko išta dokazao.
Znaš kako, ti si Admin, trebalo bi da možeš da proveriš IP adrese igrača LoL-a i da ih uporediš sa istima onih na koje sumnjaš ili svih viđenijih.
A ako ne, što da ne da ih pustiš sledeću sezonu u prvoj ligi, neće moći sami protiv sebe igrati kako god okreneš.
A u krajnjem slučaju, zašto bi iko hteo da to uradi? Zar nije svim boljima dosta što igraju važnu ulogu u prvoj ligi, u kupu i na ESL nego im još treba da igraju sa nama botovima iz druge lige.

Ja prosto i dalje ne mogu da poverujem u tu priču, baš iz razloga koji sad rekoh.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 12:54

Ja ne kapiram sto ste napali ljude, stvarno. Ima jos likova van ovog foruma koji znaju da igraju, a i nije da su izdominirali prvom ligom pa da vam bude sumnjivo kao da su pali s vedra neba, nego drugom koja je mnogo slabija. I gledao sam neke njihove meceve, igrali su dobro ali ne nesto svemirski dobro nego su mnogi mogli da im otkinu poneki bod.

I cemu ova slova u boji? Deluju nekako gej srecan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 13:03

Albino crnčuga ::
Interesantno, video sam na četu da ima sumnji u ovako nešto al nisam znao da je bilo ko išta dokazao.
Znaš kako, ti si Admin, trebalo bi da možeš da proveriš IP adrese igrača LoL-a i da ih uporediš sa istima onih na koje sumnjaš ili svih viđenijih.
A ako ne, što da ne da ih pustiš sledeću sezonu u prvoj ligi, neće moći sami protiv sebe igrati kako god okreneš.
A u krajnjem slučaju, zašto bi iko hteo da to uradi? Zar nije svim boljima dosta što igraju važnu ulogu u prvoj ligi, u kupu i na ESL nego im još treba da igraju sa nama botovima iz druge lige.

Ja prosto i dalje ne mogu da poverujem u tu priču, baš iz razloga koji sad rekoh.

Upravo sam to i uradio i dosao do dokaza ne sumnji,jer da nisam ne bih ni pricao sve ovo napamet...procitaj bolje malo...
Da li ce se pustiti ili ne to cemo cuti od organizatora...A sta je kome bolje i sta ko ima u glavi i o cemu razmislja,Bleki,to stvarno moras da pitas te likove kad budes cuo ko su,nemoj mene da pitas o cemu razmisljaju i sta im je bolje...
no hard feelings :)

Zli Gli ::
Ja ne kapiram sto ste napali ljude, stvarno. Ima jos likova van ovog foruma koji znaju da igraju, a i nije da su izdominirali prvom ligom pa da vam bude sumnjivo kao da su pali s vedra neba, nego drugom koja je mnogo slabija. I gledao sam neke njihove meceve, igrali su dobro ali ne nesto svemirski dobro nego su mnogi mogli da im otkinu poneki bod.

I cemu ova slova u boji? Deluju nekako gej srecan

Za prvi deo posta odgovor potrazi u odg. namenjenom blekiju...
A sto se tice slova u boji :D promenicu evo :D a trudio sam se :D


Poslednji izmenio Kimi dana Sub 04 Feb 2012, 13:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 13:10

Aha, nisam iz prve skapirao da su dokazi toliko čvrsti ustvari, mislio sam da se više baziraju na mišljenju pojedinih članova foruma i nekim ne baš preterano pouzdanim dokazima kao što je screenshot (svi znamo da to može da se fejkuje) ili još gore copy paste chata.

Al ako je tako, onda puna podrška, samo napred.

Jedva čekam da saznam o kome se radi i ovim putem pozivam dotične da napišu svoj motiv za tako nešto, da mi otvore neke nove vidike...

A i mogli bi svakako da se jave što pre, ako si našao IP adrese stvar je gotova, nemaju kako da se brane.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 13:12

Ima da se zavrsi kao spanska sapunica :D xaxa
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 13:47

Ovom prilikom želim da pozdravim sve članove foruma od strane spartacusa tj. mene i mog vernog saputnika Fabrizija kurajbera :v
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 13:58

i da, želim da zahvalim crnom radovanu što nas je podržavao tokom cele sezone i ubeđivao višu silu da stvarno postojimo. :D
takođe smo zahvalni ostalim članovima foruma koji su hvalili naš skil na sav glas. :D

a što se tiče razloga, pa mislili smo da ste se mnogo naložili oko lige/šverca/organizacije i svega toga, pa lepo rešili da objasnimo neke stvari i da je stvarno besmisleno juriti ljude oko toga. :D

i da izdominiramo na svim frontovima. :D


i da, za nas su igrali huko, oho i villa. kao drogba/cavani, kako ko zakači.


poz :***
Nazad na vrh Ići dole
huko
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 28

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 13:59

BAN NOOB TO JE TO!

uaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:02

samo želim da se javim i da kažem da dominiram u dve lige
kao kurajber najbolji strelac i asistent lige mislim da prkosim zakonima fizike, kad se sklope kockice ja sam zapravo otac ove igre !
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:06

Mojoj ekipi da se daju neki gratis bodovi zato sto smo ih jedini dobili!
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:12

samo da kažem da su povremeni clanovi lola bili i grobar i entrix
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:13

haha
Eto penis svima koji mene nazivaju mufljuzom srecan
Ja bi banovao banosa posto nije provalio veliku zaveru koja se odigrala. On je najveci krivac!!
Bravo kimi sto si ih provalio,ali opet, ja ih ne bi kaznjavao
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:14

RadisavOluja ::
samo da kažem da su povremeni clanovi lola bili i grobar i entrix
Zasto bi grobar igrao za vas? rolleyes
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:26

što da ne :D

i ja mislim da nas ne treba banovati, pošto smo ipak otci ove igre. :D
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:30

ovaj potez me vodi do zvanje starešine !
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:41

noob ::
i da, za nas su igrali huko, oho i villa. kao drogba/cavani, kako ko zakači.

hahahah nisam ja igrao, a nije ni oho.. moze da se proveri slobodno mig
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:42

Odmah da kazem da ja nemam nikakve veze sa ovim... :)
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 14:42

starešine prevaranti!
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 34
Location : Novi Sad

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 15:43

Big respect mig za anonymous-e :)
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 17:46

noob ::
starešine prevaranti!


!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 21:57

LOL LOL LOL
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 22:14

Neka...To vam je nauk sto niste i njih 2 kaznili,zbog sverca prosle sezone.

Fino nas sve izjebase.

Kimi je dobro provalio,ali moglo je i ranije :p

Meni je kurajber bio najumnjiviji,Cavani onako,neobicni su mi bili,ali eto ne vjerujem da bi ih provalio...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 22:17

noob ::
što da ne :D

i ja mislim da nas ne treba banovati, pošto smo ipak otci ove igre. :D


Hahaha, otci haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... EmptySub 04 Feb 2012, 22:20

kreteni :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mracna strana LoL-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mracna strana LoL-a....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: