Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..

Ići dole 
+4
Grobar
Zli Gli
Cleverson
oggy
8 posters
AutorPoruka
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 01:06

e imam problem, od prije par dana mi je pocelo trzati, zabadati za recimo 67/67 pingom lol, i onda napravim refresh i bude ok u nekim sobama, al kad ja napravim sobu nmg nikako ni da refres ni nista, nez do cega je, net je isti i sve.. :S
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 01:31

Neki virus ti upao u komp. Reinstaliraj windows
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 01:47

Cleverson ::
Neki virus ti upao u komp. Reinstaliraj windows
virus nekakav vjerovatno, updaetovo sam aviru sad je ok opet, hvala
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 02:08

Meni vec duze vreme mnogo bolje radi kod drugih, kad imam ping npr. ispod 100. Kod mene u sobi mi dosta secka i bas je nezgodno igrati, a drugi kazu da im je ping super. Valjda me jebe kompjuter opet, ne znam sta drugo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 02:31

ja sam imao problem sa seckanjem tim dok sam igrao na mozzili, pa sam presao na chrome.. jel ste probali promenu browsera?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 03:07

Ja probao Chrome, Firefox, Operu i IE9... svuda secka kad hostujem, a uglavnom radi dobro kad mi je ping ~70. Zasto je tako - nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 03:36

tema premestena na predvidjeni forum za ovakve stvari i dalone ako ne znas gde da stavis temu imas podforum cekaonica mig prvi mod ili admin koji vidi ce prebaciti gde treba :))
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 03:45

Mozda je do casha ili kolacica, pokusaj da ocistis pa onda vidi.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptySre 18 Jan 2012, 21:36

ma virus.. :)
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptyČet 19 Jan 2012, 00:01

Ja bih se požalio na svoj kompjuter i internet i ping al ne znam odakle da krenem rolleyes

Bojim se da roman ne napišem srecan
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. EmptyČet 19 Jan 2012, 03:57

Problm is solvd!

Ključ, ključ, katanac, ko otkuljuča magarac!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..   Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nisam znao gdje a ovdje je vidljiva..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trazim klana(nisam bot)
» Trazim klana(nisam bot veruj)
» KozaNostra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pitanja i odgovori :: Resena pitanja-
Skoči na: