Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pitanje za Kimija...

Ići dole 
+10
KoLee
Grobar
banos bananos
Django
noob
garbajosa
Benjo
Zli Gli
gubitnik
oggy
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 22:10

Kimi, ja bih tebi da postavim pitanje, nemoj da se uvrijedis ili nesto beze.Jel vam cilj da forum bude bas popularan i sa mnostvom igraca koji bi tu i ostajali i igrali i zezali se na chatu bez nekakvih provociranja kakvih ima i za mene i za sta ja znam, benju, zmiju koji je vec otisao, todorova itd. iskreno meni to ne smeta sto me zovu klincom bosanskim ili nesto i nisam nista prijavljivao jer mi je glupo, ako oni krkani od 25-6 godina koliko vec nemaju pametnija posla, njihova muka, ili pak zelis da ovo samo bude zajebancija od foruma gdje nema nikakvog 'profesionalizma' u moderiranju ili sta ja znam vec (mislim na to da kada se vidi neki post koji nije prikladan da moderator ili admin upozori i sledeci put kazna, isto kao na chatu), ostale molim da se ne prave pametni, pitanje za kimia i admine, moderatore.. :)
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 22:27

DaLone! ::
...(mislim na to da kada se vidi neki post koji nije prikladan da moderator ili admin upozori i sledeci put kazna, isto kao na chatu), ostale molim da se ne prave pametni, pitanje za kimia i admine, moderatore.. :)

To je metoda koju mi (muderatori) praktikujemo. Svaki put na četu opominjem pa dajem banove (ukoliko se opomenuti ne smiri) ili stavljam opomene u topice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 22:41

Dalone, kad si vec u fazonu da mi krkani od 25 i vise godina podjebavamo tebe, Bendzamina i jos neke, da li si se zapitao zasto je to tako? Ako sa jedne strane imas 80% foruma a sa druge si ti, ko je tu onda problem?

Stalno nesto pametujes, evo sad zadnje ovo oko rezultata Jokera... tako si zakomplikovao da verovatno ni tebi samom nije jasno sta si hteo da kazes. Treba da se drzis igranja i da sto manje pises, to ti je moj savet.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 22:58

Kojih bolan 80%? Ako ste ti, django, fabrizio, garba 80% onda ovaj forum stv. jest u kurcu :)
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 23:10

Zli Gli ::
Dalone, kad si vec u fazonu da mi krkani od 25 i vise godina podjebavamo tebe, Bendzamina i jos neke, da li si se zapitao zasto je to tako? Ako sa jedne strane imas 80% foruma a sa druge si ti, ko je tu onda problem?

Stalno nesto pametujes, evo sad zadnje ovo oko rezultata Jokera... tako si zakomplikovao da verovatno ni tebi samom nije jasno sta si hteo da kazes. Treba da se drzis igranja i da sto manje pises, to ti je moj savet.

Zli, bar tebe ne smatram takvim , al ima krkana na forumu , možda si ti 80 i neko godište , al se ponašaš ''fino'', a ne kao neki dodu i pametuju na forumu i nekakve nazive daju i izigravaju frajera a ustvari su niko i ništa i nemaju svoj život .

i dati će mi minus na ovaj komentar naravno zato što su se pronašli u ovome !
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 23:23

Bendzamine, ti si dobar, samo znas ponekad da udavis sa trazenjem sobe ali to nije strasno... ali Dalone je cesto bas bas naporan, a mene mrzi sad da idem opet u detalje, nemam snage...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 23:31

Pa gle, cesto naglo reagujem i uvijek kazem sto mi je na umu, to si upravu, ali zar je to razlog, znaci django ima nez ni ja, recimo 25 godina i on se uvrijedi jer sam mu rekao 'nemoj kenjati' u nekoj bezveznoj temi i da mi pocne psovati i provokacije lol i onda kaze on zreo on ovo on ono, sta je garbu pozvalo da nakon rasprave u temi klana, znaci funflowa i nez jos sta je bilo, on dodje i pocne pricati o mom haxball skilu i o tome sta ja mogu govorit, da sam najlosiji pojedinac lol, msm ako neki ljudi imaju komplekse ovdje pa ih rijesavaju na nacin da ce vrijedjati nekoga i provocirati, uredu je :)
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptyPet 13 Jan 2012, 23:41

ja samo da kazem iskreno mi se jebe za celu ovu tvoju pricu...ali aj da napisem posto redovno seres...javio sam se na jednoj od tema u kojoj si pominjao moju ekipu(a spominjao si je svaki put kad ste kiksnuli)...i to kako si ne znam sta radio protiv nas,a kako smo mi imali srece, a to za skill ili sta vec sam ti rekao,to je bilo jer si mnogo hvalisav klinac...i mani me se vise reko sam ti 100 puta,nemoj da mi spominjes ekipu i mene u tvojim glupostima,ne javljaj se na temi mog klana jer nas boli patka sta imas da kazes i ja te necu smarati jer si i pre ovoga bio sustinski nebitan...aj u zdravlje..
slazem se sa gliem za benja doduse...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 00:08

pa sta ako sam spomenuo igru nas protiv tvoje ekipe? ti se nasao uvrijedjen haha.. haj ok, oprosti :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 00:10

ti si malo priglup klinac ili slabo citas...al nema veze...haj ba zavrsicemo ovo onda sa ovime...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 00:46

ok :)
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 01:00

96. godište, a gej... :D
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 01:30

Ali izraz 'profesionalizma' u moderiranju,citiram doticnog zrelog 15-godisnjaka,stvarno me fasciniras.

Probaj ovo da nazoves i mobingom,odnosno zlostavljanjem na poslu,jer verovatno ti ovo smatras svojim zanimanjem,i profesijom,pored toga sto ti se prividjaju muske butine.

Bas ti je fino odgovaralo kad si pre mesec dana svaki put kad udjes na forum napisao,da se Django bode u dupe,i da mu ga mecu,a sad eto vidis ponestalo ti je izvornih ideja,nisi dovoljno ubedljiv,ignorisan si,pa vise primecujes sale na svoj racun,nego one sto ti proizvodis.

Sve ce se opet vratiti u normalu,samo da nadjes neku zrtvu,da nahranis svoj mali ego.

Slucaj resen,noob je sve objasnio
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 01:46

vidis koji je tvoj problem, mislis da si pametan jer si stariji, a u stvari ne vidis svoj problem koji imas, ocito da sam ti stvorio neke komplekse dok stalno o meni pricas na chatu jbg :D a mogu se zakleti da ti nikad nisam rekao da se bodes a da ti nisi prvi poceo s provokacijama, niti bilo kome drugom, mozda sam se zezao s benjom ili uzerom, kimiem kad sam im govorio botovi il nesto, al znaju sta je zajebancija za razliku od tebe django, govorim u 'profesionalizmu' jer sam bio na mnogim forumimam koji nisu vezani ni za kakve glupe igrice i vidio kako se to sve odvija i obavlja, nekad sam te gotivio pravo, i potvrdjuje to da sam te ubacio u fantazy tim medju 5-6 igraca, to s igrackog kadra, a i ovako kao lika moglo se s tobom zezati na chatu, al si izgleda pobrkao nesto i da mislis da si duhovit i zanimljiv ako se zajebavas na neciji drugi racun i provociranjem nekoga, al ajde kako hoces :)
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 01:51

banos otac, tura za sve forumase
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:06

kako se na ovim kritickim temama uvek naprave transformacije od iritantih klinaca do Majke Tereze...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:14

sta je grobare sad sam i tebi nesto, ajde reci i ti sta sam tebi to rekao da i to znam?
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:29

sto ja nisam dobio coinse ja tu pola sata objasnjavam bestu i na kraju me ispalite :D ccc na ovom kimiju treba poraditi :D
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:31

prepozno si se iz prve iako nisi jedini... zasto mora da bude nesto licno da te neko ne bi gotivio??? jednostavno ako se zameris vise ljudi odjednom, mora da ti imas neki problem... ali problem je u tome sto niko ne zauzima taj stav, nego ste svi u fazonu -ja sam car, oni debili-.. tako nista necete postici, samo ste jos iritantniji nego sto ste inace...
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:34

prepoznao sam se jer ovdje se klincima zovu samo ja i benjo, i nas se najvise vrijedja, i samo nas gledate ako nekoga uvrijedimo odma mi smo ti iritantni, a vi ostali? kad uvrijedite nekoga, kad fabrizio ili neko zajebava todorova, koleta, benju il sta, onda nisu iritantni, naravno da nisu, samo su dalone i benjo iritantni, mnogo ste fini i objektivni :) svaka vam cast
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:40

DaLone! ::
vidis koji je tvoj problem, mislis da si pametan jer si stariji, a u stvari ne vidis svoj problem koji imas, ocito da sam ti stvorio neke komplekse dok stalno o meni pricas na chatu jbg :D a mogu se zakleti da ti nikad nisam rekao da se bodes a da ti nisi prvi poceo s provokacijama, niti bilo kome drugom, mozda sam se zezao s benjom ili uzerom, kimiem kad sam im govorio botovi il nesto, al znaju sta je zajebancija za razliku od tebe django, govorim u 'profesionalizmu' jer sam bio na mnogim forumimam koji nisu vezani ni za kakve glupe igrice i vidio kako se to sve odvija i obavlja, nekad sam te gotivio pravo, i potvrdjuje to da sam te ubacio u fantazy tim medju 5-6 igraca, to s igrackog kadra, a i ovako kao lika moglo se s tobom zezati na chatu, al si izgleda pobrkao nesto i da mislis da si duhovit i zanimljiv ako se zajebavas na neciji drugi racun i provociranjem nekoga, al ajde kako hoces :)

A brate kakve komplekse,previse me boli kurac za ovu igricu,da bi ti to uspeo,ajde da imas 130kg i da si prvak bodibildinga u Bosni,pa ajde da imam valjan razlog,da te ne gotivim :D
Ti si bio na mnogim forumima koji nisu vezani za igrice?Na krstarici?Posto na normalnima pise registracija samo za +18,jedino ako si lagao.

Pa ko tebe ovde ne gotivi,jel te ja mrzim mozda?Zezaj se ti sa mnom i dalje koliko hoces,ja rec necu reci protiv toga,iskuliraj scenu samo.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:47

pa ja nez jel me mrzis, al msm da me ne mozes mrzit kad me ne znas nit imas razloga za to, ja shvatam da je ovo igrica jebena, nisam malouman, al chat je za zajebancije, za dog. tekmi i ostalih zezancija
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:50

DaLone! ::
prepoznao sam se jer ovdje se klincima zovu samo ja i benjo, i nas se najvise vrijedja, i samo nas gledate ako nekoga uvrijedimo odma mi smo ti iritantni, a vi ostali? kad uvrijedite nekoga, kad fabrizio ili neko zajebava todorova, koleta, benju il sta, onda nisu iritantni, naravno da nisu, samo su dalone i benjo iritantni, mnogo ste fini i objektivni :) svaka vam cast


siri je spektar od toga sto ti predstavljas, ali nema veze :D takodje, niko ne mrzi nikoga.. i opet ono sto sam rekao, najlakse je predstaviti sve kao teoriju zavere, sve su to zli ljudi... neke stvari i neke akcije su verovatno to izazvale..
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:57

DaLone! ::
pa ja nez jel me mrzis, al msm da me ne mozes mrzit kad me ne znas nit imas razloga za to, ja shvatam da je ovo igrica jebena, nisam malouman, al chat je za zajebancije, za dog. tekmi i ostalih zezancija

Pa sam si rekao da je chat za zajebancije.

Jedes samog sebe u izjavama
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... EmptySub 14 Jan 2012, 02:58

Dalone, Fabricio je mentol i to smo svi prihvatili, nema sta on da iritira nekoga kad je zreo za lecenje. A ti i Benjo niste ni slicni po ponasanju, izbaci ga iz ove cele price.

Ti padas na malim stvarima, to te jebe opasno. Kazes kako shvatas da je ovo igrica jebena a secam se kad ste s nama imali onu seriju sranja na ESL, jedna neresena i 4 vase user pobede, ali sve na isti fazon, da mi napadamo i masimo a onda vi date neki usrani gol ili vise istih, a tu kad je bilo 2:2 smo vodili 2:0 i primili zadnji par sekundi pre kraja kad je Del primio nesto jeftino iz mrtvog ugla. I posle drugog ili treceg usranog meca, ja napisem kako vas sere (ne da ste vi govna nego da imate srece) a ti i Jovanovic se upecali pa poceli da serete, dok je jedino Rene ostao normalan (sto treba da te jako zabrinjava, da vam Rene smiruje situaciju). Isto to kukanje zbog lose srece sam radio sa Aguerovom ekipom ovde ali se niko nikad nije pobunio, eventualno on kad napise "haha" ili tako nesto. Tu je razlika, oni skontaju kad dobiju na sranje pa makar posle cute, a ne jos da seru da su igrali ko Barselona. Onda, ovo sto se bunis oko brisanja statistike je isto jadno jer se plasis da ce ti se oduzeti golovi... Moras da odrastes malo, ovo te ne vodi nikuda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





Pitanje za Kimija... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za Kimija...   Pitanje za Kimija... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje za Kimija...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanje
» Pitanje...
» Molba,pitanje,ili sta vec... :)
» Najgluplje pitanje foruma
» Pitanje za organizatore lige 3vs3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pitanja i odgovori :: Resena pitanja-
Skoči na: