Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Brisanje statistike protiv Jokera

Ići dole 
+10
Cleverson
banos bananos
villa
spartacus
Markoni
MaxTribina
oho
oggy
Calavera
Zli Gli
14 posters
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 01:10

Naslov sve govori, treba Mangama i CBK-u dati pobede po 3:0 i ne racunati golove i asistencije protiv Bunkerove vesele druzine. Nakon toga mozete obrisati ovu temu laganeze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 04:17

Ako je vecini ovo u redu, mozemo to srediti. Izjasnite se.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 04:32

zasto bi lol pa mi smo igrali protiv njih -.-
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 04:56

Zato sto mi ostali necemo biti u prilici da igramo protiv njih, ne moze biti jednostavnije od toga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 05:07

Ja sam ovo odavno rekao, ali Calavera mi je rekao da mora ovako... (ne znam zasto)
Treba svima pisati 3:0, kad su vec izbaceni, posebno sto bi mozda mogla i gol razlika da odluci izmedju nas i FF...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 05:17

Pa jasno. Jos ako se uzme u obzir da je protiv vas igrao neki lazni igrac, ne znam sta ima da se uopste raspravlja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 06:29

Isto onda i za one iz 2. lige sto su se ugasili , ako vec to nije uradjeno...
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 06:35

MaxTribina ::
Isto onda i za one iz 2. lige sto su se ugasili , ako vec to nije uradjeno...

upravu je max treba onda Erupcijji i Legendama da se stavi rezultat 3:0 protiv macuri !!!
Nazad na vrh Ići dole
spartacus
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 26

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 07:49

H@O ::
MaxTribina ::
Isto onda i za one iz 2. lige sto su se ugasili , ako vec to nije uradjeno...

upravu je max treba onda Erupcijji i Legendama da se stavi rezultat 3:0 protiv macuri !!!

slobodno mi se ne bunimo :DDD opet imamo najbolju golrazliku tako da H@O to nece mnogo da vam pomogne :PPP
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 08:42

I to se podrazumeva, za obe lige treba odraditi isto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 09:00

Slazem se, to bi bilo najpravednije...
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 09:34

a prosle sezone se niste setili to da uradite? hm
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 09:47

Ja rekao na chatu da urade isto i sa Furijom ali patka...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 12:46

Bravo Zli!! Konacno neko razuman, ja kada sam pitao zbog cega svima nije stavljeno 0-3, odjeban sam recima ''zar se plasis da ce gol razlika odlucivati''?!! rolleyes
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 12:54

spartacus ::
H@O ::
MaxTribina ::
Isto onda i za one iz 2. lige sto su se ugasili , ako vec to nije uradjeno...

upravu je max treba onda Erupcijji i Legendama da se stavi rezultat 3:0 protiv macuri !!!

slobodno mi se ne bunimo :DDD opet imamo najbolju golrazliku tako da H@O to nece mnogo da vam pomogne :PPP
<_<
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyČet 12 Jan 2012, 22:01

stani gli, igrao je igrac bolji od libera protiv nas, mozda bolji i od entrixa, nez ko je igrao.. meni je ovo glupo jer smo se mi morali potrduti da dobijemo to ne znajuci da ce se tim ugasit tj. diskv., kako hocete
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 01:45

DaLone! ::
stani gli, igrao je igrac bolji od libera protiv nas, mozda bolji i od entrixa, nez ko je igrao.. meni je ovo glupo jer smo se mi morali potrduti da dobijemo to ne znajuci da ce se tim ugasit tj. diskv., kako hocete


Ko si ti da prosudjujes kvalitet entrixa i Libera kad ne znas ko je igrao protiv tebe?

Opet sereš!
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 02:03

pa zato sto sam igrao s liberom, a tad je taj odigrao bolje od entrixa, u tom mecu...
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 02:19

DaLone! ::
pa zato sto sam igrao s liberom, a tad je taj odigrao bolje od entrixa, u tom mecu...


Kako si ti procenio da je on odigrao bolje?Kojom metodom?

Cak i da jeste,svakog zna usrati.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 02:28

pa igrao sam protiv njega, vidio sam ko je bolje odigrao od njih 2, mozda je tog nekog usralo, sta znam, nisam rekoa da nije
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 02:32

cekaj dalone, jel ti je tolko stalo da ti se pripisu 2 gola u jebenoj statistici?
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 02:37

uostalom ti si i prijavio sverc...sad pojedi svoje govno kad si bio brz da se igras detektiva...uzmi ova 2 gola sto sam dao misu...ionako je on bot za njega mi i nije drago kad dam hahaha :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptyPet 13 Jan 2012, 08:19

Dalone, ja tebi uvek probam da objasnim laganeze a ti se bas momacki trudis da ispadnes tupson.

Nema potrebe da trazis bilo kakvu logiku u svemu tome, jednostavno je do jaja - bilo je malverzacija i treba sve protiv njih registrovati po 3:0.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera EmptySub 14 Jan 2012, 02:50

Све утакмице клубова који су угашени и вршили малверзације биће регистровани службеним резултатом 3:0.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Sponsored content





Brisanje statistike protiv Jokera Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje statistike protiv Jokera   Brisanje statistike protiv Jokera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje statistike protiv Jokera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sam protiv svih

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: