Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 5. kolo HBSV vs bunkerasi

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
ToMajstor
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51

5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi EmptySre 04 Jan 2012, 10:36

Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi EmptySre 04 Jan 2012, 11:02

Mec ko mec uzasan,nigde lepote samo sutiraj pa gde ode,imali smo lagg,igrali bunker sve u svemu katastrofa al za to smo mi krivi nabili smo se pozadi i nije ni bilo mesta za normalnu igru,ali sigurno je da obe ekipe mogu mnogo bolje

Statistika

Impress 1 gol


Inace ne moze se reci da je igra bila fer play od strane HBSV,pogotvo od Lakija koje ce kao urednik lige da potvrdi sluzbeni rezultat samo ne znam zbog cega sluzbeni,takodje mislim da je glupo zloupotrebljvati ako si vec neko mudo na ovom forumu,a nije mi prvi put da se vidim da neko zloupotrebljava svoj polozaj,al ok necu se raspravljam ima ko treba da vodi racuna o tome,boli me uvo sve dok ne budem ostecen!!!
Nasi ste u revansu,ako Laki ne bude proglasio sluzbeni hahaha grr


Poslednji put izmenio zmijurina dana Sre 04 Jan 2012, 23:17, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi EmptySre 04 Jan 2012, 11:11

Cela utakmica so 350 lag... ama sto e toa e ua
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
ToMajstor
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51

5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi EmptySre 04 Jan 2012, 11:33

todorovu bi bio lag i u njegovoj sobi.
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi EmptySre 04 Jan 2012, 12:18

Ovaj To ili je lud ili ima nekih problema u glavi , ustvari svi su iz Hbsv takvi jedino mozda Laki odskace ali ne bezi im mnogo .. ali dobro to sad nije bitno

sto se tekme tice katastrofa nabili smo bunker, imali malo srece u napadau slabi ... mozemo mnogo bolje !!

sto kaze Zmija :

"Nasi ste u revansu"

bow

Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi EmptyČet 05 Jan 2012, 04:23

Рекао сам вам да ћу прогласити службени ако не одиграмо синоћ зато што смо пар пута покушавали да играмо и увек вама у свакој соби лаг лаг лаг лаг лаг лаг, јебао вас у дупе да вас јебе, сад вам и код Охоа био "лаг", зашто играте уопште ако имате канте од компова и диал-ап интернет, то јест немате услова? А гле чуда нама ни у једној соби није било лага, и то само вама. А и овако када необавезно играмо вашим члановима увек лаг.

Ви сте ти кои су исувише неозбиљни, не знам дал је утакмица прошла а да са вама нема неко проблема.

И да, да нисте хтели да играте синоћ уписао бих службени јер одбијате да играте и после 15 промењених хостова.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Sponsored content





5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty
PočaljiNaslov: Re: 5. kolo HBSV vs bunkerasi   5. kolo HBSV vs bunkerasi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
5. kolo HBSV vs bunkerasi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: arhiva-
Skoči na: