Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 6. kolo Leteći cirkus - league of legends

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
spartacus
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 26

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptyPon 02 Jan 2012, 06:04

kad igramo? :)))

pozz
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptyPon 02 Jan 2012, 07:03

Ja imam neku gomilu obaveza ovih dana, a za kraj obaveza i putujem šestog ranom zorom, tako da bi valjalo da probamo do tad nekako da uglavimo. Osim ako ima ko drugi da igra u mojoj ekipi, to bi imajući u vidu moju formu i bilo najbolje rešenje
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptyPon 02 Jan 2012, 07:10

Polako momci, dogovorićemo se do 16... ima vremena.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
spartacus
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 26

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptyPon 02 Jan 2012, 08:49

ok :)))
Nazad na vrh Ići dole
kurajberLoL
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 19

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptySre 04 Jan 2012, 09:59

ako moze da odigramo pre 10 , ili pre 6 posto vidim vas igrac napisao da ide, posto mi posle 10 nismo tu, odnosno ja i spartakus , a mesija i drogbu nikako ne mogu da nadjem ,ne javljaju mi se, unapred hvala :))
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptyČet 05 Jan 2012, 07:28

Ja ne mogu da nađem moje, nikako. Javljam čim saznam kad mogu da igraju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
kurajberLoL
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 19

6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends EmptyPet 06 Jan 2012, 03:05

ovde napisi ako ih nadjes :))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Leteći cirkus - league of legends   6. kolo Leteći cirkus - league of legends Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
6. kolo Leteći cirkus - league of legends
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: