Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Fast Filip
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 64
Age : 28
Location : Serbia

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 08:28

Mi smo tu..
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptyUto 17 Jan 2012, 11:15

Bio si samo ti,ali nema veze...Tako da izaberite neki termin ovih dana,ili javite na chatu kada ste tu.

Zbog toga sto vas je tesko uhvatiti na okupu,trazim da pristanete na to da odigramo oba ligaska meca,jedan iza drugog.Kako ne bi morali ponovo da se dogovaramo 20 dana.

Vidimo se... :)
Nazad na vrh Ići dole
Fast Filip
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 64
Age : 28
Location : Serbia

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptySre 18 Jan 2012, 08:16

upravu si brate... Ae sad ako mozete...Msm nije do mene problem ja skoro uvek mogu, ali ako nema mojih, sta da radim...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptySre 18 Jan 2012, 10:25

Ne ljutimo se mi.Aj probamo sutra nesto oko pola 8?
Nazad na vrh Ići dole
NicK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 47

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptyPet 20 Jan 2012, 07:16

Filipe reci tocno vreme i den i da go izigrame ova...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptyPet 20 Jan 2012, 07:29

Ma kako ce ti reci...
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 EmptyNed 22 Jan 2012, 10:13

Sluzbeni za Erupciju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 6. kolo Arandjelovacni-Erupcija   6. kolo Arandjelovacni-Erupcija - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
6. kolo Arandjelovacni-Erupcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: