Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Erupcija - Koza Nostra 0:1

Ići dole 
+3
Zli Gli
Django
Gerrard...
7 posters
AutorPoruka
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:05

http://haxtube.com/watch.php?v=d54ea760

Dobise nas na lag,pederski jer samo tako mogu gol da daju.Engloaro nije mogao da se pomjeri za vrijeme suta koji je bio spor i skoro isao pravo u njega (3:34-5-6 drugo pol. je pao taj gol) po kretnji engloara se jasno vidi da mu laguje.Istina je da je samo nejmu lagovalo (udaljenost,usao preko programa gdje mu je veci ping itd),ali je gol postignut na kvarno.

Inace poprilicno los mec i ocekivali smo bolju igru od protivnika...

Mi nemamo sampionske ambicije u ovom kupu,tako da nam eliminacija ne pada tesko,ali moglo je i lijepse zavrsiti.

Ponasanje igraca KN nije bilo u duhu fer-pleja,ali sta da se radi.

Srecno dalje...
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:10

Gerrard... ::
http://haxtube.com/watch.php?v=d54ea760

Dobise nas na lag,pederski jer samo tako mogu gol da daju.Engloaro nije mogao da se pomjeri za vrijeme suta koji je bio spor i skoro isao pravo u njega (3:34-5-6 drugo pol. je pao taj gol) po kretnji engloara se jasno vidi da mu laguje.Istina je da je samo nejmu lagovalo (udaljenost,usao preko programa gdje mu je veci ping itd),ali je gol postignut na kvarno.

Inace poprilicno los mec i ocekivali smo bolju igru od protivnika...

Mi nemamo sampionske ambicije u ovom kupu,tako da nam eliminacija ne pada tesko,ali moglo je i lijepse zavrsiti.

Ponasanje igraca KN nije bilo u duhu fer-pleja,ali sta da se radi.

Srecno dalje...

A fer plej je da nazivas nasu igru pederskom i da kazes da je to jedini nacin kako mozemo dati gol?
Ocekuj bolju igru od svoje ekipe,bar mali pomak od 10 minuta bunkera.
Prihvati poraz,jadni decace!


Poslednji izmenio Django dana Uto 27 Dec 2011, 12:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:10

Da ovo je poraz...Vas.
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:14

englaro: moze falcao meni laga dosta
Gerrard: cek
Gerrard: idi res to
Gerrard: ne moze



Idi prodavaj mutnu pricu nekom drugom
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:25

Jesi pogledao gol usporeno?

Jesi procitao sta napisah (lag je do englara ne do banosa,ali je gol postignut zbog laga) ?

I ti si vec dosta puta pisao forumasima,kako su jadni,kreteni i ostalo.Pogledaj i sebe,nisi nista bolji od takvih lol

Ja nemam problema sa prihvatanjem poraza,ali ovako izgubiti je bezeveze,no kao sto rekoh eto prosli ste dalje,uzivajte.

1 gol na lag,protiv novog tima,od ekipe koja igra ovu igru godinu dana,vasa pobjeda.

Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:28

Ja lepo rekao pre sezone vise puta da se lepo slika kao na ESL i cao. Ovo "jasno se vidi da mu je lagovalo" je toliko smesno da ne zasluzuje komentar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:32

E pa...Upravo slika govori 1000 rijeci srecan a mi tu imamo snimak (vise slika lol),sve se vidi,ali ae.

Prosli ljudi dalje...

Zakljucajte temu.
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:35

haha a uvek ovo radi, prokenja si i napiše kao sve je kul idemo dalje. :D
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 12:54

Gerrard... ::
Jesi pogledao gol usporeno?

Jesi procitao sta napisah (lag je do englara ne do banosa,ali je gol postignut zbog laga) ?

I ti si vec dosta puta pisao forumasima,kako su jadni,kreteni i ostalo.Pogledaj i sebe,nisi nista bolji od takvih lol

Ja nemam problema sa prihvatanjem poraza,ali ovako izgubiti je bezeveze,no kao sto rekoh eto prosli ste dalje,uzivajte.

1 gol na lag,protiv novog tima,od ekipe koja igra ovu igru godinu dana,vasa pobjeda.


Gledam sebe,i velik mi je biceps.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 13:05

cak i da je bio lag, ti si drzao 4. igraca na klupi skoro ceo mec a njemu je bio dobar ping, dok englaru nije... to nije bio trenutan lag, on je ceo mec igrao sa losim pingom i ti si to znao i znao si rizik da tako moze da primi gol...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 13:09

Al mnogo ste veliki carevi vi iz Koze,stalno vam protivnici igraju "bunker" pa na ovom mecu je najmanje 3-4 minuta lopta bila na vasoj polovini,imali ste srece u odbijanju,jer je lako lopta dosta puta, mogla da se odbije mnogo povoljnije po nas.I kad sam vas sa ranijim ekipama totalno nadirao i pobjedivao 3:0 spominjali ste bunker.

A ta vasa inicijativa je smijesna,niste imali 2 opasna napada i uz to nasem golmanu laguje citav mec,a golman je pola tima 3 na 3.

Al eto opet bezveze komentarisem,jer eto da ste dali normalan gol ne bi vam rijec rekao,ovako ispada da serem opet,al jbg.

Sto se statistike tice: Loler je dao taj odlucujuci gol.
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 13:55

Gerrard... ::
Al mnogo ste veliki carevi vi iz Koze,stalno vam protivnici igraju "bunker" pa na ovom mecu je najmanje 3-4 minuta lopta bila na vasoj polovini,imali ste srece u odbijanju,jer je lako lopta dosta puta, mogla da se odbije mnogo povoljnije po nas.I kad sam vas sa ranijim ekipama totalno nadirao i pobjedivao 3:0 spominjali ste bunker.

A ta vasa inicijativa je smijesna,niste imali 2 opasna napada i uz to nasem golmanu laguje citav mec,a golman je pola tima 3 na 3.

Al eto opet bezveze komentarisem,jer eto da ste dali normalan gol ne bi vam rijec rekao,ovako ispada da serem opet,al jbg.

Sto se statistike tice: Loler je dao taj odlucujuci gol.

Ne ispada,ti jednostavno i bez uvrede-seres.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptyUto 27 Dec 2011, 23:42

A ti si onda slijep,kad ti je ono posten gol.
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptySre 28 Dec 2011, 02:20

ma sve i da ima slika,ne bi bilo vazno,jer je taj covek,decko,celu tekmu vikao da mu laga i da ne moze da igra,da se ubaci drugi igrac,ovaj nije dao...valjda je cekao da se ovako nesto desi pa da ide na ovu foru...inace,ja bih ovaj mec ponovio opusteno,deset puta...isti rasplet bi bio... mig
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptySre 28 Dec 2011, 03:20

Ma da bio bi isti rasplet u tih 10 meceva bi vi max 2 gola dali...

Neka neko zakljuca temu.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 EmptySre 28 Dec 2011, 05:13

loler 1 gol

lock!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Erupcija - Koza Nostra 0:1   Erupcija - Koza Nostra 0:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Erupcija - Koza Nostra 0:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: arhiva-
Skoči na: