Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Bunkerasi vs TDE

Ići dole 
+4
Timmi
MaxTribina
Kimi
Maksimović
8 posters
AutorPoruka
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyPon 26 Dec 2011, 10:05

0-2 za TDE nemam snimak i izvinjavam se zbog toga vilica
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyPon 26 Dec 2011, 10:26

zasto nemas snimak??
-ima todorov....
-rekli ste da vas dvojica snimate....
-ima li potrebe da nas petorica snimamo????
-na chatu te pitam kazes ne mozes da uploadujes,ne radi ti haxtube,ja trazim fajl i ti kazes ''SAD SAM GA DELETE''....

Mislim da si samo malko bezobrazan,ko je igrao utakmicu zna zasto to kazem,tvoj drugi gol (auto) sve govori i vrvtno zbog sramote ne smes klip da das,skroz detinjasto...

toliko od mene....
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyPon 26 Dec 2011, 10:57

Kimi ::
zasto nemas snimak??
-ima todorov....
-rekli ste da vas dvojica snimate....
-ima li potrebe da nas petorica snimamo????
-na chatu te pitam kazes ne mozes da uploadujes,ne radi ti haxtube,ja trazim fajl i ti kazes ''SAD SAM GA DELETE''....

Mislim da si samo malko bezobrazan,ko je igrao utakmicu zna zasto to kazem,tvoj drugi gol (auto) sve govori i vrvtno zbog sramote ne smes klip da das,skroz detinjasto...

toliko od mene....

Kimmi ja se stv izvinjavam i krivo mi je sto si sve pogresno shvatio,jesam kriv jbg da sam u pravu vrv bi se sad svadjao ali sta da se radi,probao sam sad snimao nesto bzvz htelo je,fajl sam izbrisao jer nije bio problem u uploadu nego u samom fajlu nesto sam ja tu sjebao i krivo mi je za misljenje koje imas o meni pogotvo posle onoga sto si mi ucinio da sad ja ispadnem kao neki tamo nadrkanko
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 03:35

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=9d800d15

jos jednom ako ne budes imao snimak ja cu te banovati sa foruma, nece mroati organizatori lige da vecaju!
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 03:51

pa ja sam vam rekao u prvom postu kupa da su obe ekipe obavezne da snimaju, jer je vrlo mogu ce da oni koji izgube obrisu snimak.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 04:57

U pravilima lepo pise za sve utakmice domacini. To je moja dobra volja sto sam snimio za svaki slucaj mig
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 05:40

ne, pogledaj sta pise u pravilima za kup.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 06:10

MaxTribina ::
http://www.haxballtube.com/watch.php?v=9d800d15

jos jednom ako ne budes imao snimak ja cu te banovati sa foruma, nece mroati organizatori lige da vecaju!


koji ces ti kurac da banujes? dodjes 2 puta nedeljno na forum i glumis ludilo, klinac jebeni
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 06:51

hahahahaha kakav autogol... :D
E zmijo, hiljadu puta sam ti rekao da se to ne radi kod gola, ali eto ti neces da slusas... jezik
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: ........   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 08:31

Змијата, ја продаде утакмицата brickwall

Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 09:00

MaxTribina ::
http://www.haxballtube.com/watch.php?v=9d800d15

jos jednom ako ne budes imao snimak ja cu te banovati sa foruma, nece mroati organizatori lige da vecaju!

Kakva si ti 0 od coveka zbog snimka se kaznjava u ligi a ne banuje se a ti prestani da glumis ludilo lepo ti je banos rekao,ako si administrator i nisi neko mudo trebas da se potrudis da te ljudi kao administratora i postuju a ne da dokazujes kolika si lignja
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptyUto 27 Dec 2011, 09:07

Cestitke TDE na pobedi ... jezik

a tebi banose skidam kapu zato sto jeb... ove pedercice (sem Timija) kako stignes !! ajde Maxa sad ga banuj da ne igra hmmm mislim da to neces uraditi :D

i jos nesto :D

ZMIJO RUPOOO

bow

Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE EmptySre 28 Dec 2011, 05:30

statistika:

kimi 1 gol
max 1 ass

zmijurina 1 autogol

lock!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bunkerasi vs TDE Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunkerasi vs TDE   Bunkerasi vs TDE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bunkerasi vs TDE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bunkerasi FC
» Bunkerasi
» 1 kolo Bunkerasi vs Erupcija
» 4. kolo: Bunkerasi vs TDE
» 4 kolo Bunkerasi vs TDE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: arhiva-
Skoči na: