Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri EmptyPon 19 Dec 2011, 09:02

Kad cemo? Mislim da nama najvise odgovara nedelja, Davids je jedino tad tu...

Samo kratko obavestenje za one koji nisu iscitali sva pravila (neka su i naknadno dodata):

Domacin ima obavezu da snimi utakmicu, napravi temu i okaci snimak, a gost da potvrdi rezultat i napise strelce i asistente na toj utakmici. Asistencija se dobija samo ako je igrac koji je dao gol dobio loptu direktno od svog saigraca, bez kontakta protivnickih igraca sa loptom.
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri EmptyPon 19 Dec 2011, 09:05

Nama odgovara neki vecernji termin od pola 11 pa do 2-3,sto se mene tice,moze nedelja..
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri EmptyNed 25 Dec 2011, 01:41

Bicemo tu veceras, pre ili posle derbija u 20.
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri EmptyNed 25 Dec 2011, 01:56

Pre ne mozemo nikako,rekao sam mojima posle derbija..
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri EmptyNed 25 Dec 2011, 02:24

Aj, vidimo se tad onda.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri EmptyPon 26 Dec 2011, 03:36

mi smo tu veceras posle 9...ako mozete,igracemo tada...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri   1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
1. kolo: Seksi Revolucija - Nerazzurri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: