Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 predlozi

Ići dole 
+21
Django
Моћни Миш!
noob
Grobar
oggy
Karabaja
zlotvor
villa
ToMajstor
Cleverson
MaxTribina
L@ki
Лазар Марковић
Gerrard...
Maksimović
garbajosa
Zli Gli
Calavera
stelexD
Timmi
banos bananos
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 03:30

Zli Gli ::
Dzerarde, brate mili, dacu ti ja 200 pluseva i igraces kao da nista nije bilo, samo nemoj pisati vise dok ne resimo sta cemo. Nekako je cudno da ti dajes predloge nakon svih desavanja. Igraj gde hoces, samo malo iskuliraj sa spamovanjem svake teme.

Sto se tice lige, ponovicu ono sto sam napisao sinoc na chatu. Imamo dve opcije. Prva je da nekako nadjemo 8 timova za drugu ligu, ali bi bilo jako lose da to budu likovi koji ce danas ili sutra da dodju na forum. Eventualno da vidimo ko sve od ovih redovnih nema tim i da ih nekako skrpimo, ne znam. Druga opcija je da se igra jedna liga. Timi je rekao da cemo tako ubiti zelju novim likovima da se zadrze na forumu ali se bas i ne slazem, jer nismo ni mi poceli sa ligama i ostalim zajebancija istog dana kad smo se registrovali ovde. Lepo, brate, dodjes na forum, malo igras sa ekipom dok se ne uklopis, chatujes, zajebavas se, pokazes da si normalan... i izdrzis dok ne pocne sledeca liga, a ovo nece trajati godinu dana nego mozda dva meseca. Cak i sa npr. 14 timova u jednoj ligi bi to bilo ok, to je 26 kola. Ove ekipe koje su za sad prijavljene za drugu ligu su sasvim ok i svakako bi bar nekome od prvoligasa bilo tesko da ih dobije, tako da s te strane nema problema.

Skontajte se u narednih par dana pa da pocnemo da peglamo, ja sam se bas uzeleo takmicarske igre.

+
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 03:35

Druga liga ni ne treba da bude sjajna,niti ce ikada biti.
Treba da sluzi za kristalizaciju najozbiljnijih u tom takmicenju.Ne znam ni za jednu drugu ligu Srbije u bilo kojem sportu,a da profesionalna i profitabilna za pojedinca.Novi klan na forumu tamo ce moci da oseti gde mu je mesto.
Meni je zaista zao sto su neki ozbiljni klanovi silom slucaja ostali ovoga puta u 2. ligi(Vukajlija),i sto ce verovatno igrati sa 50% novajlija sa foruma u ligi,ali Boze moj,mnogo klanova je imalo istu sudbinu prosle sezone(citajte Logika).

Ovoga puta bi ta 2. liga trebala biti skoro duplo kraca od 1.,tako da ce se mnogo rano znati ko tamo vredi i koliko.A i imace sansu u kupu,nije da se nece osecati kompetativno :)
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 03:39

Slazem se sa djangom u potpunosti neka bude druge lige,neka je bude makar i sa 6 timova neka igra svako sa svakim 3 puta (Kao sto skoti igraju),a vec posle prve 3-4 utakmice ce se videti ko koliko vredi i ko je gde u tom trenutku....
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 03:48

E dobro sad kad se svi slazu da je druga liga dno i da sluzi za cisto sprdanje i da je bitna prva onda nema problema, i sou moze da pocne!
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 04:00

zlotvor ::
E dobro sad kad se svi slazu da je druga liga dno i da sluzi za cisto sprdanje i da je bitna prva onda nema problema, i sou moze da pocne!

Citas izmedju redova :)

Sluzi za dokazivanje.
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 04:05

xD jao bre sad treba sebe da citiram jezik

zlotvor ::
Ako vec postoje dve lige onda ne postoji opasnost za prvu ligu od neproverenih klanova, dalje druga liga je eto vise kao poligon za trening kao prosle sezone vec neko rece da su novi ljudi odmah dosli (kokeroni i karabaja) i izborili plasman u prvu. Tako da je ipak bolja solucija sa dve lige slazem se. Ne postoji nacin da nekog nateras da igra ako nece ipak sa druge strane postojala je prica kao sto Laki kaze da se novijim klanovima uvedu strozija pravila za osnivanje. Za tako nesto nema vremena i neizvodljivo je pa je odluceno da se prema osecaju dozvoli nekom da igra. Ako nema dovoljno klanova za drugu igra se sa onim koliko nas ima i kraj price.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 04:28

Ma ok sve to, nego gde vi vidite 6 timova u drugoj ligi? To je problem...

Aj da lepo zovemo Arandjelovcane i Radnicki veceras ili sutra, da vidimo jel mogu uopste da se skupe u dogovoreno vreme. Ako ne mogu vikendom, onda do kurca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 04:32

Treba videti sa novim klanovina (Radnicki,Arandjelovcani) da li mogu da budu redovni da ne otkazu posle 2-3 kola ako budu ozbiljni moze onda 2 lige bez problema ali problem i dalje je mali broj prijavljenih ekipa....
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 04:38

prva liga ce imati 10 timova, a druga koliko se prijavi. to vise nemojte da dovodite u pitanje. liga od 14 timova ne postoji kao opcija. jedino sto moze da se promijeni je da se drugaliga odlozi za sedam dana kako bi se skupio veci broj timova i zavrsila u isto vrijeme kao i prva.
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 04:57

Nema potrebe za odlaganje 2 lige jer dovodjenje 'otpada' na forum i pravljenje klanova od istog nema nikakvog smisla a van foruma nema ni 5 igraca koji vrede a i igra mi se liga a verujem da nijedan tim iz 2 ligee ne bih voleo odlaganje ligee tako da po mom misljenju to nije resenje !!!
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:04

Evo jos jedan savet za admine. Da odigramo ponovo ligu sampiona usmesto kupa. Znaci 4 grupe po 4 i djuskaj. Bice vise meceva, drugoligasi ce taman popuniti kvotu jakih utakmica, mi se lozimo jos malo i popularijujemo ovo sranje. Napraviti na glavnoj strani neku reklamu za LS,neko odradi neki video i da vidite kako ce se djuskati
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:04

Ljudi koji su bili najglasniji u zelji da se uvedu pravila u vezi sa formiranjem klanova, bukvalno (da prostite na izrazu) kenjaju sebi u usta moljakanjem random likova (citaj dece) da formiraju klanove... Cini mi se da se ni ne trazi nikakvo opste dobro po pitanju nekog napretka foruma i same lige, vec samo zelite da pocnete vasu ligu sto bezbriznije, jer kad sve pocne, pucace vam savrseno ona stvar ko i kad odustaje u drugoj.. I cilj pravljenja 2 lige nije bio da jedna bude normalna, a druga usiljena i besmislena... bio je cilj da igraju klanovi istih kvaliteta u istoj ligi.. dok ne dodje do odrzavanja konstantnog broja redovnih klanova, Druga liga je, blago receno, kurac
Nazad na vrh Ići dole
ToMajstor
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:14

ispade da u drugoj ligi niko ne igra osim HBSVa, a poznato je da TDE ima dva reprezentativca (mozda trenutno bivsa), a LETECI CIRKUS nekoliko mudolatora. i samo jedna ekipa ide dalje, a ostali igraju baraz protiv prvoligasa koji ce imati dosta vise jakih meceva u nogama.
zato podrzavam predlog za ligu sampiona.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:17

Prosle godine su drugu ligu igrale ekipe poput Logike,RK,Neroazura,Vuke,Delikvenata.. Mozda sam nekoga izostavio. Sezonu pre su igrali Elite team, Mange,JJD.. Sve su dobri klanovi ulazili prvu ligu. Po meni je greska bilo sirenje lige na 10, jer se samim tim u drugoj ligi ostaju max 2 jaka klana,posto je gerrardu ispod casti da igra drugu ligu. Tako da se ne bi slozio da je druga liga oduvek bila kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:17

Liga sampiona podrzavam Cleo +1 serb
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:27

a ko je mogao da zna da ce ove sezone biti samo 14 15 klanova...kad je prosle sezone bilo 20 koji su hteli da igraju...npr je makedonija imala 2 klana u drugoj ligi...ne moze to da se predvidi...slazem se random likovi ne treba da se forsiraju jer ce (kako se do sad ispostavljalo) gasiti klanove posle prvog problema...problem je sto postoji par igraca koji su izasli iz svojih klanova i ima ih gore u temi medjutim niko od njih se nije setio da osnuje novi klan,vec je svima jednostavno lakse da cekaju da ih neka ekipa pozove...fabrizio i villa su obojica bez klana...stiffmaister,kevin prince...to je vec cetvorica...i samo da se razumemo van foruma ima igraca koji znaju...sad to sto im se ne igra ovde ili sto ih niko nije zvao....to je vec druga prica...msm da je liga sampiona ok predlog,jer ce u protivnom ta prica sa drugom ligom biti potpuno bzvz...
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:36

Liga sampiona je svakako ok resenje ali mozda da se uvede neka fora tipa kvalifikacije nek timovi iz prve lige direktno ucestvuju u ligi sampiona ili ekipe koje su bile u prvih 5,a ostali nek igraju kvalifikacije...ali to sa kvalifikacijama moze da uspe samo ako bude vise ekipa od 16 sto je trenutno jako tesko....ali u svakom slucaju bolje i liga sampiona nego da se igra liga sa 6 timova koja ce se zavrsiti za 3 nedelje.....
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:39

prijavio se jos 1 klan za drugu ligu League of legends to su cavani kurajber i ostala druzina oni su osnovali klan ima mesec dana a nisu se raspali tako da nema smisla odlagati 2 ligu jos jedan klan da se prijavi i po meni 7 klana je dovoljno da se liga odigra bez odlaganja serb
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:42

Po meni druga liga moze da pocne neka bude 6 timova sta fali...moze da se igra kao sto sam ranije vec rekao svako sa svakim 3 puta da se zavrsi isto kad i prva liga da ne mora da se odlaze nekoliko nedelja da ne cekamo bezveze..
Nazad na vrh Ići dole
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:43

Mozda bi trebalo sve ovo da se stopira,zapocne LS,i po njenom zavrsetku zapocnemo ovu planiranu sezonu sa 2 lige.A dok traje Liga Sampiona da se potrudimo da popularizujemo sve ovo,pa kad neko dodje da vidi odmah o cemu se radi,i ako je 'normalan' onda ce sacekati kraj LS-a i igrati II ligu..
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:47

Za drugu ligu trenutno se prijavilo 6 ekipa i jos se jedna ceka....nevidim razlog zasto se nebi igrala druga liga...
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 05:59

Da se razumemo, i ja dok sam igrao u Prvoj ligi, mogu da kazem da su mi vristala jaja sta se desava u Drugoj.. i nisam rekao da je Druga liga bila kurac, nego da JE, pogotovo ovo sada sto se planira... Igra mi se jako, makar bila 5 liga, samo je poenta da to sve bude kako treba, a sa ovim Somborcima i Arandjelovcanima mi jednostavno ne mirise na dobro.. zato kazem, cini mi se da se posao otaljava da bi prva liga mogla da se igra normalno, a drugu ko jebe....


Poslednji izmenio Grobar dana Sub 17 Dec 2011, 06:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 06:00

takodjer sam za to da se igra liga sampiona umjesto kupa, + cleo
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 06:10

Ali nije problem liga sampiona umesto kupa problem je svima druga liga....
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 EmptySub 17 Dec 2011, 06:13

-


Poslednji izmenio Gerrard... dana Sub 17 Dec 2011, 06:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





predlozi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predlozi   predlozi - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
predlozi
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: