Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds

Ići dole 
+6
Django
Zli Gli
villa
Timmi
BlekKobaz
Calavera
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyPet 09 Dec 2011, 12:17

Subota je, mozda bi mogli u toku dana da odigramo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyPet 09 Dec 2011, 13:47

aj neka neko napiše termin i doviđenja. kobaz ne može posle 7.

dakle nešto pre toga, i ćao. :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyPet 09 Dec 2011, 13:59

I to da završimo do 7, ne da počnemo u 7. A ne mogu ni pre 3, 4 jer do tad spavam verovatno. S toga predlažem 6.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyPet 09 Dec 2011, 14:09

znaci, sutra tacno u 18.30
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyPet 09 Dec 2011, 14:10

o7
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 02:34

ae
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 02:39

Zasto lepo ne bude u 6 pa ko kasni ima vremena da se saceka !
a ne u pola 7 i onda mora da se zavrsi do 7 O.o

ja sam tu ako me slucajno nema dolazim u roku od 10min !
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 07:08

Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 07:40

otprilike

django 4 gola, 1 ass
zli 1 gol
timmi 1 gol, 4 ass
fred 2 gola
h@o 1 ass

kobaz autogol
villa gol i autogol
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 07:52

Ja nisam racunao onaj gol koji ste zabili dok garba nije igrao, pa je samo 9:1.

Gli 1 gol
Django 2 gola, 2 ass
Timmi 2 gola
Fred 2 gola
villa 1 gol

Daj mi te tvoje 4 asistencije, bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 08:11

pa sta si ti to gledao jbt? prvi ili drugi gol u prvom, za freda u drugom, za djanga na liniji nesto i villin autogol. i jedan gol samo.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 08:38

Ma daj ti meni lepo strelce i asistente za svaki gol po redu.
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 09:12

hahah meni si asistirao za autogol srecan ne vazi se to..

losa igra i nezalaganje na terenu, nismo zasluzili da igramo za dres jednog Njukasla.. :(
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 12:35

znaci ovako, jednu asistenciju sam se bi prododao nepravedno :d, jedan djangov gol je moj, a njegova asistencija, i jedan djangov gol ti nisi priznao.

znaci, django 2 gola, 2 ass, timmi 2 gola, 2 ass, ostalo je isto kod mene i kod tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 12:48

A Gli dao prvi, ujedno i odlucujuci gol, sto samim tim vredi mnogo vise od svih vasih!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 13:00

Imam i ja Djanga za po 2 gola i asista, ali odakle tebi te 2 asistencije?
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 13:09

pa rekoh ti, fredu i autogol. ti si djangu pripisao assist kad je odbio loptu od zid, a to je moj. aj sam mu upisao za moj gol.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 14:30

Ono kad je Django odbio o zid, pa ste ti i Fred u istom trenutku udarili loptu sam stavio kao Djangov asist i Fredov gol, tesko je proceniti ko je tu gde udarao. I ne kapiram kako mozes dobiti asistenciju za autogol, na koji mislis?
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptySub 10 Dec 2011, 16:24

Pa ono kad je ubacio u sredinu, nisam stigao da se vratim na vreme i morao da uklizam da presecem pas medjutim lopta je nesrecno usla u gol.. facepalm

Pisi asistenciju, iako nikada nisam video da se nekome pripise asis kod autogola.. Meni svejedno, neka bude kako se dogovorite.. mig
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 05:04

Kao kapiten tima preuzimam odgovornost za ovaj težak poraz.

Ali tražim službeni rezultat za nas jer nisam imao admina u sobi pa nisam mogao da vršim izmene kada je to bilo najpotrebnije. :Džerard-smajli:

A i veliki je problem što smo igrali u 18:30, jer svi znamo da je to baksuzno vreme po numerologiji, kao i to što je teren bio zelen. A i nije nam bio dan. Svako ima pravo da mu ne bude dan, zar ne? :Pižon-smajli:

Usput, da iskoristim priliku da pohvalim sve moje igrače za odličnu igru i za konstantnu ofanzivu ka svom golu (mene kao kapitena, naravno, najviše).
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 05:39

a i onaj sudija
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 05:41

Da da, to sam zaboravio!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 08:23

zeleo bih da pohvalim kobazevu reakciju na poraz! jako kapitenski i strucno...ugledacu se na tebe ako nas u reprezentativnim takmicenjima budu demolirali...:D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 EmptyNed 11 Dec 2011, 08:26

Hvala Garba.
Ako sam za našto sposoban kao kapiten onda je to davanje izjava. A i učio sam od najboljih (prim. aut. Džerarda, kao i Pižona, mada u zadnje vreme i Prosinečkog).
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Sponsored content





KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds   KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KSG Polufinale #2: Newcastle - Leeds
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» KSG Cetvrtfinale #3: Newcastle - Dinamo
» KSG Finale: Ferencvaros - Leeds
» KSG Cetvrtfinale #4: Barcelona - Leeds
» Polufinale: HF - RK
» Polufinale: HF - RK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: