Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 REPREZENTACIJA

Ići dole 
+37
FaLcaO
Suarez
Brigate
Al Capone
Kimi
Chicharito
Fredklopp
Karabaja
kokeroni
loler
JavierMK
Cleverson
Giggs
gubitnik
Özil
oho
Markoni
villa
Gerrard...
Rene18
KoLee
MessifromSerbia
noob
MaxTribina
oggy
DelPiero7
JOVANOVIC!
1312
L@ki
Calavera
Timmi
banos bananos
Grobar
Django
Zli Gli
zlotvor
garbajosa
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011, 13:07

А где је био Жонпи кад се ово играло?
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011, 20:51

Kada cemo srbija vs bih ?
Nazad na vrh Ići dole
JOVANOVIC!
Kapiten
Kapiten
JOVANOVIC!


Posts : 136

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPon 21 Nov 2011, 02:48

garba jbg, nisam ulazio par dana na forum nisam bio u toku, igrao sam esl sa mojima...opet sam tu kad bude mec pisi, pozz :))
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 08:29

Garbane, dogovorili smo se ja i Timmi sa Slovencima, Rumunima i Talijanima da opicimo neki kup u ponedeljak 21. Polufinala, finale, i mec za trece mesto, bice i na ESL-u.

I porucio ti Dynamix da mu posaljes support na ESL da hoces da budes novi kapiten pred ovaj kup, da napravis promene u timu i to.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 08:47

svakako...bice ucinjeno! samo sto me zanima jel ovo 21 predstavlja 9 casova uvece ili 21. decembar?
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 08:50

21. je sreda, tako da verovatno 21:00
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 08:52

Utorak 21h ipak.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 09:20

utorak u 21, 4vs4, igra se na big easy valjda, to je bio prvi dogovor. na poluvremenu su dozvoljene izmjene.
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 22:03

pa jel samo srbija ili sve repke s foruma?
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 22:19

Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 22:47

mogli ste vala i bih i cg ubacit tamo kad je vec vezano za forum al haj
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyČet 15 Dec 2011, 23:23

Nije vezano za forum igra se na ESLu a i kad bi vas ubacili ne bi mogli da imamo kostur turnira moralo bi da se ukljuci jos ekipa , a to bi onda izgledalo kao mini evropsko prvenstvo koje tek treba da se odigra, tako da je ovo bolja varijanta ako mene pitas :)
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 05:46

Dakle ovako...zvanicno sam lider tima i na esl-u...kao sto ste upoznati u utorak se igra kup 4 nacije...za taj kup sam izdvojio za sada siri spisak igraca...ima ih 13 (simbolicno,nesrecan broj za nesrecnu ekipu)...ti igraci su:

1. jOVA
2. Del Piero
3. oho

4. calavera
5. loler
6. noob
7. max tribina

8. uriels
9. django
10. zli gli
11. saki nmb 77
12. grobar
13. garbajosa

za turnir cu izdvojiti 8 koji ce biti u protokolu...ni na jednog igraca van ovih 13 ne racunam...svi igraci su u obavezi da se prikljuce esl timu...neka me kontaktiraju svi koji to vec nisu uradili kako bi im dao sifru za pristup! toliko od mene...dalje informacije ovde ili na guestbooku esl stranice nacionalnog tima!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 06:58

Ko je ovaj mladjani vihorni stameni napadac sa brojem 10? Osim sto je ubica u napadu, prica se da nista losije ne igra ni kao zadnji vezni ili golman. A zna se ko je u istoriji fuzbala i haksa nosio broj 10, samo najveci majstori...

Selektore, ipak nisi tolika neznalica kao sto sam mislio... ali ces ipak u kazan!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 08:21

Pristupio sam timu :D napravio sam esl acc zbog repke! šta ti je posvećenost :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 08:29

zar nisi vec imao slepce hahahah :D
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 08:39

ma obrisao sam :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPet 16 Dec 2011, 09:11

ma max posto su cala i timi to org kako su rekli a oni su admini foruma pa sam kontao, al nbtn to sad :D sretno vam :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyPon 19 Dec 2011, 21:57

Ee ovako...veceras se u 21 igra mec sa Rumunijom...u 20 ce biti okupljanje da malo vidimo sta i kako...8 igraca na koje racunam za ovaj turnir od ovih 13 su:

jOVA,Del Piero,Calavera,Uriels,Django,Saki nmb 77,noob(loler je otkazao) i moja manlenkost...

ukoliko neko od pomenutih ne moze da stigne zamolio bih ga da mi se javi sto pre...da bih mogao da kazem ko ce biti njegova zamena...toliko!
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyUto 20 Dec 2011, 05:37

Ja ne mogu.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyUto 20 Dec 2011, 06:00

oho ulazi umesto del piera...
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyUto 20 Dec 2011, 06:12

-


Poslednji izmenio DelPiero7 dana Uto 07 Feb 2012, 10:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyUto 20 Dec 2011, 10:41

Samo da obavestim siru javnost da je reprezentativna ekipa Srbije osvojila pripremni turnir "four nations cup" i tako sa velikim uspehom zapocela zvanicne pripreme za evropsko prvenstvo!

polufinale: Rumunija-Srbija (1-1) 2:5...strelci uriels 3,garbajosa 1...i jedan autogol (asistencije saki 1,garbajosa 2,uriels 1)

finale: Slovenija-Srbija (1-1) 1:2...strelci uriels 2 (asistencija saki...kod prvog gola mislim da nije bilo asistenata)

istakao bih i odlicno igru pojedinaca koji nisu ucestvovali kod postizanja pogodaka! Za calaveru rumuni traze doping kontrolu!

Sansu dobili: oho,noob,calavera,jOVA,saki nmb 77,garbajosa,django i uriels.

toliko za sada...ocekujte jos ovakvih turnira! poz
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyUto 20 Dec 2011, 11:05

Da bog da ti u urgentnom za život davali takve šanse,selektore!
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 EmptyUto 20 Dec 2011, 12:07

highlight finala:

- mozes li cera?
- 200
- da te menjam?
- da

ulazi garba i sprintom ulazi u protivnicki gol manirom jednog ome. :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





REPREZENTACIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REPREZENTACIJA   REPREZENTACIJA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
REPREZENTACIJA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» REPREZENTACIJA
» Mec reprezentacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: