Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 OBAVESTENJE

Ići dole 
+20
loler
zlotvor
GianLuigi1
Decay
BlekKobaz
Grobar
Djordjevic Czv
Моћни Миш!
pojmaš
JavierMK
banos bananos
noob
AlessandroDP
Timmi
Zli Gli
profa
Miyashi
Cleverson
Gerrard...
Calavera
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:09

nub idi troluj i prodavaj svoje homoseksualne fore negde drugde :D
Nazad na vrh Ići dole
JavierMK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:36

po meni bas glupo je da iz drugoj 3 klana idu dalje. a neko u prvoj da igra baraz meceve. zadnja sezone mucio sam se da idem u prvoj a sad ovi iz drugoj imaju mogucnost da idu direktno u ta liga sa 10 klanova. al eto kako je odluceno tako.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:40

I o tome kako ce da se igra,odlucuju likovi ciji se klan raspao,koji je ispao iz lige i koji su namjestili mec baraza...

Extra...

I kad je sad vec toliko modova i ostalih slicnih,mogao bi neko da zakljuca klansku temu "Furija" jer je taj klan izgleda otisao u legendu.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:46

znaci, sad smo i mi namjestili mec baraza. koji si ti idiot, jbt
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:50

Nego sta ste,pustili ste jer ste odlucili da se ugasite kanije.

Koliko je bilo 9:0? srecan

Zar je to realan rezultat i jos koliko je sverca bilo na tom mecu,direktno ste uticali da ova liga bude neregularna.

I sad vi odlucujete sta je neregularno i ko da se kazni.Pravda je pobjedila...
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:55

Taj mec uopste nije bio namesten. Sa mnom ili bez mene oni bi opet dobili, to je bio zadnji mec PPP-a uopste. Zli mi je rekao da nije imao neku volju da igra, a Zli kad igra nazad moze da bude veoma dobar, a moze i da kiksa. Ni Timmi izgleda nije imao neku volju da igra taj mec, jedino mi je Cala izgledao kao neko kome je stalo da dobiju.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:57

Tesko, ja sam vec tada odlucio da cu u penziju na kraju sezone, cak i da pobedimo.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 06:59

Gdje je u ostalom snimak tog meca?

Namjestili ste vas 6-7 i namjerno niste snimali,da se ne dokaze i ne vidi vasa prevara.

I da Del Piero je tada "bio" clan JJD-a...Koje ste vi prevare,a sada sudite i presudjujete...

Lazovcine...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:08

Sad vec zvucis kao zivo bice, iako lupetas za medalju. Ali polako samo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:09

gerrard, ja i fab smo igrali tad. a mi smo veliki majstori. kraj priče. 8)

mogao je i arris da nam brani koliko oni nisu znali ništa tad. :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:11

Ma nas je boleo kurac, samo toliko. Ali ajde, ako je to bilo potrebno da nam Dzeki malo zivne i napise nekome "lazovcine", nemam nista protiv srecan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
pojmaš
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 2

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:23

Gerrard... ::
I o tome kako ce da se igra,odlucuju likovi ciji se klan raspao,koji je ispao iz lige i koji su namjestili mec baraza...

klanjam ti se

smatram ovaj quote kao veliko priznanje i samo naprijed braco iz PPP, dozivotni predsjednici da budete!
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 08:09

Ne treba ulaziti u diskusiju da li je ovo ispravna odluka ili nije. Prvenstveno Gerrard pa i mi ostali smo odabrali ove momke da rese problem, a sada oni pojedincima ne odgovaraju. Gerrarde, kao prijatelj te savetujem, prihvati stvari kakve jesu. Ja bih se malo zapitao sta nije u redu sa mnom kada bi se skoro ceo forum okrenuo protiv mene. Kreni iznova covece...
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 08:18

Posto vidim da svi pokusavaju lepo sa Dzerardom moram i ja nesto da mu kazem na fin nacin...Dzerard nosi se u kurac niko te ne zeli ovde, ako to nisi dosad skontao vreme ti je da skontas... https://www.youtube.com/watch?v=1TGBs_fYX6o !
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 08:42

Mis fino kaze i mislim da cu ga poslusati.

Ogi placipicko najveca,cmizdri i dalje.To je sve sto imam da ti kazem.
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 08:54

Eto, vidis da ni Cala nije imao zelju da dobiju taj mec. Ocigledno je da su se dogovorili pre tog meca da odigraju taj baraz, pa sta bude. Kakvo namestanje, sta lupetas.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 09:01

Mec je pusten jer oni nisu imali zelju da pobjede,jednostava stvar,dodje na isto.

Namjestili su i oni i vi i to je to.

Nekadasnji tandem PPP-a (koji se raspao jer su bili losi,iako su toliko dugo igrali) i onako se u toku sezone bezveze motao po forumu.

Jedan je fantazirao i vodio fantasy,dok je drugi po chatu trazio igrace za sverc na ESL-u...

Takvi neka vam od sad vode ligu...Neka vam je sa srecom i kad su vec sve odluke donesene,nema potrebe da se opterecujete samnom vise.Pisite o drugim stvaima...srecan
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 09:07

Dzerard, cemu sad ovo.. ili se pomiri sa odlukom, ili putuj igumane..
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 09:12

E znate kako, ja ne bih bio ja da ne dam ovakvo saopštenje za javnost. Paz'te sad:
Pošto vidim da SVI imate višak slobodnog vremena dajem vam jedan veoma komplikovan zadatak, od čijeg rešenja zavisi čitavo čovečanstvo! Znači, na vama su životu svih ljudi na planeti!
Dakle, razmišljao sam nešto danas i došao sam do zaključka da je SVE na ovom svetu psihoaktivno i da sav ovaj svet koji mi vidimo je ustvari trip, tj. da je sve trip i da ništa nije stvarno! Evo kao primer, teorija kaže da je vazduh sam po sebi psihoaktivan i da konzumiranje istog dovodi do jako realističnih tripova.
E sad, pošto ja nisam intelektualac, ne mogu ni da dokažem, ni da opovrgnem ovu teoriju, ali mogu bez dokaza da tvrdim da je tako.
Na vama je da na naučnoj bazi dokažete ili opovrgnete ovo. Pazite, nije ni malo lako, mora stručno naučno da bude!
A i između ostalog ako baš odlučite da se bavite ovim (nerešivim) problemom, i da svaki svoj trenutak slobodnog vremena rešavate isti, to će značajno redukovati spam na ovom forumu jer očigledno nećete imati vremena da se bavite spamovanjem i smišljanjem budućih spamova po par koraka unapred.
I da napomenem još jednom, jako je bitno! Ko reši problem dobija bukvalno ništa, al sva slava ide njemu!
Srećno u rešavanju, verujem u vas!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 09:12

ne odgovarajte mu vise, tako vam boba (dilana).
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 10:41

furija je ostecena
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 11:05

noob ::
Miyashi ::
BOZEEE BRATEEE!!! Dal' je jebeno moguce?!?!? COVECE LUDI!!! jebena onlajn igrica koja sluzi za ubijanje vremena BRE!!! Lige i takmicnja bi trebalo da sluze da samo bude malo zanimljivije, ne da ti zivot zavisi od toga AMAN !!!!

Ako je sve tačno tako kao što ti kažeš, šta ćeš ti ovde na temi onda? :v



najjači ste mi vi koji živite životm, plodite, tralala, ludilo i sl. a ložite se više na ovo nego Gerrard npr. po kome treba da se napravi skala za loženje na hax. :/

Gerr
.
.
.
.
.
Miyashy
.
.
.
.
Banos
.
.
.
.
.
ostali
.
.
.
.
noob
.
.
.
.
0

:D

ok, rispekt, ne bih se vise zadrzavao..
Nazad na vrh Ići dole
GianLuigi1
Izmena
Izmena
GianLuigi1


Posts : 44

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 11:08

furija ostecena, rene nije banovan, todorov isto nije banovan, liga koja je namestena se nastavlja, cleo daje predloge ko ce da vodi ligu, svi zivi prave duple naloge.. haos.. ccc.. :D
mada jebe mi se za to cisto bzvz sam napisao.. neka mi neko samo kaze zasto su me banovali i ko je to uradio? osecam da je neki tezi forumas... i ovom prilikom mu dajem savet neka izadje malo i proseta mozda bude normalniji a ne da mrzi ceo svet .. :)
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 11:23

OBAVESTENJE - Page 2 Tumblr_lo8nvuu8pB1qbrjcdo1_500
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 EmptyPon 07 Nov 2011, 11:50

Ja sam se zaljubio
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OBAVESTENJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
OBAVESTENJE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» OBAVESTENJE
» Obaveštenje
» Zvanicno obavestenje
» NOVO OBAVESTENJE
» Obavestenje za trasfere.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: