Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyČet 03 Nov 2011, 01:53

Sto se mene tice trecu sezonu koju smo igrali i koja je prekinuta bi trebali ponistiti,kao i kup zbog neregularnosti.

U afere su umjesana 4 klana: CBK,KN,JJD,Furija,sto cini tacno pola lige i samim tim ista nije mogla biti regularna i red je da se ponisti.

To je lako,no problem je u tome kako nastaviti igrati lige i ostala takmicenja posle ovakve situacije...Da li cemo uvesti neka nova pravila,kako bi se provjeravalo ko igra,ali cilj ove igrice nije da svi glumimo policajce,vac da ipak imamo povjerenja jedni u druge.Da se osnuje komisija sa vise clanova koji bi zajedno donosili odluke,a ne da o svemu odlucuje pojedinac koji o tome niti je najbolje upucen niti je neutralan.Da li liga treba da se siri,da li pored ovih 7 (ET se najvjerovatnije gasi) klanova koji su igrali 3. sezonu u prvoj ligu,iz druge udju 3 klana,ili jos da se prosir pa da u njoj igraju i neki timovi koji to sa trenutnim rezultatima ne zasluzuju,ali da budu nagradjeni zbog fer ponasanja tokov svih ovih takmicenja jer se radi o klanovima koji igraju vec dosta dugo,koji nisu umjesani u nikakve afere i koji su tu.Misli se na : Vukajliju i Pivopije,uglavnom.

Komisija sastavljena od clanova koje bi svi izabrali da donosi odluke vezane za takmicenja bi mozda bilo dobro rijesenje,vezano se te organizacione probleme i ukoliko se desi nesto slicno ovome.

Kad smo kod uzroka ove situacije to je sumnja na sverc igraca u vise klanova...

I sada da vam kazem,kako ni u 1 od ovih liga koje sam igrao dok sam vodio klan nisam nikada svercovao igraca bi bila laz.U prvoj sezoni nakon napustanja ekipe od nekih clanova,pitao sam maxa da li mogu dovesti igraca kao zamjenu,on je rekao da ne moze jer bi se ostali zalili,ali da nece imati nista protiv ukoliko mi neko zaigra pod laznim nickom,ali naravno da to ostane medju nama.I u tadasnoji sezoni sam na mecu ili 2 svercovao igraca...Pored toga smo se nas dva skoro zakacili,jer je rakao da ce mi minirati igranje za reprezentaciju Crne Gore,ukoliko on bude umjesan na organizaciju turnira,na sta mu ja nisam ostao duzan.

Ti igraci koji su igrali pod drugim nickom nisu bolji od ovih sto su trebli da igraju,vec je bila situacija: protivnicki tim je tu,hoce da igraju,a nas smo 2 i posto je neko vec bio tu,dogovorili smo se ae da odigramo.Mec nikada nisam namjestio niti bi,mislim naravno na pustanje da te neko pobjedi ili on tebe.

Dosta nas se istripovalo ove sezone i sad su sranaj pocela da isplivavaju na povrsinu,licno znam da su bar jos 3 ekipe iz prve lige nekada svercovale igrace,znaju i drugi,ali da je to skoro nemoguce dokazati i nije u tome poenta vec da ipak igramo ovu ligu prijateljski.

Sto se CBK-a tice ukoliko nastavimo ovu ligu tamo gdje smo stali tesko je posle svega cestitati njima i Cleu na tituli,mozda je bolje pustiti drugu ligu da se normalno igra dok se mi ne dogovorimo sta dalje.

Takodje posto je bilo sranja od dosta nas mislim da je mozda bolje da preko svega predjemo,ukoliko se dogovorimo da se slicne stvari vise nece desavati i da dodje do pomirenja.

Evo meni je malo krivo zbog nekih stvari,iako ne smatram da sam ikoga ostetio,vec zbog toga sto je ispalo kako je ispalo i zato se javno izvinjavam clanovima foruma.

To je neko moje misljenje srecan
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyČet 03 Nov 2011, 03:57

Evo imam ja jednu ideju kako prevazići krizu:
Kandidujem se za v.d. (vršilac dužnosti) Admina (čitajte apsolutnog vladara ovog foruma), tako da SVE odluke mogu da donosim samo ja jer ja na ovom forumu sve podjednako mrzim i za sve podjednako mislim da su lošiji od mene u svemu! Posle obavljenog posla kao v.d. Admin bih promenio ustav foruma, sebe proglasio za jedinog Admina i uklonio sve ostale Admine, tako da bih mogao zbog svoje superiornosti da vladam do kraja foruma, zbog gore-navedenih stavova!!!

Šalu na stranu, da su potrebne neke promene, potrebne su, al nisam više pametan da bilo šta predlažem, jer uglavnom šta god predložim od toga ne bude ništa (složili se ljudi samnom ili ne). Ako treba, mogu da budem v.d. Admin xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyPet 04 Nov 2011, 04:05

Dok se ne razrijesi novonastala situacija,mogli bi da organizujemo ovakva takmicenja:

http://www.haxballtube.com/watch?v=dcf73c99

Ragbi,trke,gadjanje....Tu sverca nece biti, niti prevare...

Radi se o cistoj zabavi i mislim da smo se ovako ponasali na pocetku naseg igranja ove igrice.

srecan
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyPet 04 Nov 2011, 05:16

Gerrard... ::

I sada da vam kazem,kako ni u 1 od ovih liga koje sam igrao dok sam vodio klan nisam nikada svercovao igraca bi bila laz.U prvoj sezoni nakon napustanja ekipe od nekih clanova,pitao sam maxa da li mogu dovesti igraca kao zamjenu,on je rekao da ne moze jer bi se ostali zalili,ali da nece imati nista protiv ukoliko mi neko zaigra pod laznim nickom,ali naravno da to ostane medju nama.I u tadasnoji sezoni sam na mecu ili 2 svercovao igraca...Pored toga smo se nas dva skoro zakacili,jer je rakao da ce mi minirati igranje za reprezentaciju Crne Gore,ukoliko on bude umjesan na organizaciju turnira,na sta mu ja nisam ostao duzan.

Ti igraci koji su igrali pod drugim nickom nisu bolji od ovih sto su trebli da igraju,vec je bila situacija: protivnicki tim je tu,hoce da igraju,a nas smo 2 i posto je neko vec bio tu,dogovorili smo se ae da odigramo.Mec nikada nisam namjestio niti bi,mislim naravno na pustanje da te neko pobjedi ili on tebe.

Dosta nas se istripovalo ove sezone i sad su sranaj pocela da isplivavaju na povrsinu,licno znam da su bar jos 3 ekipe iz prve lige nekada svercovale igrace,znaju i drugi,ali da je to skoro nemoguce dokazati i nije u tome poenta vec da ipak igramo ovu ligu prijateljski.


Opet pocinjes... U koju svrhu si otvorio temu??
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyPet 04 Nov 2011, 05:24

Tema ima svoju svrhu...

Nedostaje tvoj konstruktivni komentar.

Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyPet 04 Nov 2011, 05:40

Svoj konstruktivni komentar cu ostaviti u odgovarajucoj temi. U 2/3 tvog uvodnog posta si pisao gluposti koje ce ovde samo nastaviti prepucavanje. Ako cemo nesto da radimo, hajde da radimo kako treba. Bez obzira kako misljenje ostali imali prema tebi, ti imas moje postovanje... Ne bih voleo da bude drugacije i zato zavrsavam ovde ovu prepirku sa tobom.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... EmptyPet 04 Nov 2011, 06:59

Organizovacu repke za koji dan samo da nadjem slobodnog vremena, lige nece biti dok ne budem kontaktirao ostale ''organe vlasti'' (admine , moderatore).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...   Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tema za prijedloge kako prevazici nastalu krizu i sta vi mislite kako bi trebali dalje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Serif Konjevic~Mogu Dalje Sam
» stiffmeister,imam 30 i kusur,a i dalje me zele... :D
» «KAKO SI MOGAO?»
» Kako pobeduva barca???
» Kako se zezaju Bosanci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: