Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Furija - CBK

Ići dole 
+8
banos bananos
Zli Gli
garbajosa
oggy
oho
profa
Cleverson
Gerrard...
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 34
Location : Sarajevo

Furija - CBK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija - CBK   Furija - CBK - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 14:07

vidis da pokusava da lazira dokaz da nije kriv , admini ga trebaju banovat , sve se ovo desava radi njega , njegovim izjava i lazima samo unosi mrznju i negativnu energiju na forumu :D vrijedi pokusati i bez gerrarda , Hocemo glasanje da li da banujemo gerrarda :D kako ja da vjerujem sljedeci put da on nece varati mig svidja mi se ideja da mu bude zabrana vodjenja tima ....
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Furija - CBK - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija - CBK   Furija - CBK - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 14:43

Ako neko dodje do novih epohalnih otkrica u pogledu ove situacije sa svercom, neka posalje nekome od nas trojice (Timmiju, Lakiju ili meni) na PM. U narednih nekoliko dana ce se znati sta ce biti od svega ovoga, do tada vise nema potrebe mlatiti praznu slamu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Furija - CBK
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: arhiva-
Skoči na: