Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!

Ići dole 
+10
Miyashi
garbajosa
Моћни Миш!
Kokain
Gerrard...
profa
RadisavOluja
Djordjevic Czv
1312
vucinic SEX!
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyPet 21 Okt 2011, 14:05

momak je previse opasan zajebao je cak norisa isprozivao je 20 nacija sigurno !
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyPet 21 Okt 2011, 14:05

Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyPet 21 Okt 2011, 16:22

hahaha ti si pravljen mokracom , usmrdljivo govno hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyPet 21 Okt 2011, 17:14

hahahahaha :D gusto je bilo ali ipak podijela bodova nakon 100+ minuta

https://2img.net/r/ihimg/f/35/kakatekma.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 22 Okt 2011, 03:47

Kakvi ste retardi vas dvojica :D
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 22 Okt 2011, 13:36

fala ogi :*
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 05 Nov 2011, 12:18

Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 05 Nov 2011, 13:08

thc klempotres nosati oleee
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 33
Location : Sarajevo

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 05 Nov 2011, 13:20

hahahaha sta ovaj fabrizio umislja ne kontam sta mene prozivas s tom slikom jel mislis da sam to ja hahah <3 <3 hahaha vidio sam tvoju sliku imas vilicu kao lopatu a jos si i nosorog by thc
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 05 Nov 2011, 13:24

Meni je odavno poznata nadaleko cuvena i raskosna ljepota naseg thc-a... :d

Iako fabri mislim da nije po pravilima foruma postavljanje tudjih slika ovamo.srecan
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 33
Location : Sarajevo

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 05 Nov 2011, 14:01

ma nemam blage ciju je on fotografio nasao , hahaha ma Gerrard znam da me pokusavas da isproviciras zato sto nisi imao mjesta radi mene u bih reprezentaciji ali nema veze ti si mi bas cool lik dobro se ismijem svakom tvom postu <3 hvala ti na komplimetima <3
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptySub 05 Nov 2011, 23:55

Bolja ti je ona sa sesircicem...
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 01:07

Ajde gerrard i fabrizio mudonje stavite svoje slike
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 02:13

Kako je Gerrard vratio reputaciju?? Bio je 12 u minusu...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 02:16

Fino,davali mi ljudi pluseve,kao sto su i minuse...bio sam i 17 u minisu,ali zar je ovo tema o tome.

Kok sta ce ti moja i Fabrizijeva slika lol

I thc se fino raspisao sa profinim nalogom.


Poslednji izmenio Gerrard... dana Ned 06 Nov 2011, 02:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 02:21

oko slike necu nista da komentarsem...
a stivi je stvarno unajmio tim "davalaca pluseva" ahah :D
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 02:52

Napravio G jos koji nalog na forumu, pa lupa pluseve...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 07:25

Jos malo o thc-u...

Sada sam ga ponovo uhvatio u laziranju nicka i sobe,ali ovaj put imam i dokaze:

https://2img.net/r/ihimizer/img341/7392/folerthc.png

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=f6b59203
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 33
Location : Sarajevo

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 09:34

BANUJTE GERRARDA MOLIM VAS STO LAZES DEBILU JEDAN CITAV DAN SAM BIO KOD RODBINE SLAVIO SAM VJERSKI PRAZNIK , KAKO TE NIJE STID DA LAZIRAS TA SRANJA MAJMUNE JEDAN , AKO NE BANUJETE GERRARDA OVAJ FORUM CE SAMO ICI PREMA DOLE , UNOSI MNOGO NEGATIVNE ENERGIJE U OVAJ FORUM , EVO I OVDJE ZAPOCINJE RASPRAVU I GOVORI DA SAM JA LAZIRAO SVAKA CAST POKAZAO SI SVOJE LICE MOLIM VAS MOLIM VAS BANUJTE GA NIJE ZASLUZIO OVDJE DA BUDE I DA ZAKUHAVA OVDJE , BANUJTE GOVNO .... samo si pokazao kakav si debil da mislis da sam to ja :D mislis da se ja zamaram s tobom :D ,
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 09:55

Presao si i na teske droge,znaci...

I jos tu pises preko tudjeg profila,koji si ti foler.srecan
Nazad na vrh Ići dole
profa
Igrac
Igrac
profa


Posts : 56
Age : 33
Location : Sarajevo

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 10:09

pa naravno zamolio sam profu da mi da pw i username da bi mogao da dogovaram utakmice , a ti si pokazao svoje pravo lice ajde vidimo se izadi iz kuce malo red je bio i nadi kakvu trebu pa je hvataj i gnjavi malo ,nemoj nas ovdje smarati i gnjaviti , živ bio i sto prije s ovog foruma otiso :D
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 12:48

Gerrard... ::
Jos malo o thc-u...

Sada sam ga ponovo uhvatio u laziranju nicka i sobe


ti bre decko imas neki problem ozbiljan..

ccc
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 12:55

gerard lazira laziranje...kontam da je decko neizbezan...kao kad vam ispadne parce hleba i padne na namazanu stranu, ili tako neki kurac, ti kazes momku da je idiot, jaje, retard, ameba, i svasta i on opet tako dolazi na forum i zivi zivot... moja mater uvek pricala 'ima budala sine, pazi s kim se druzis'... poenta price je da dokle god je ovaj forum ziv, gerard je ziv i onda to smara clanove foruma i onda ga napusavam ja,pa ravaneli, pa cleo, pa thc, pa dodje garba pa mu se ispisa u uvo, pa mu ljudi beze iz klana, pa ga juri granicna policija zbog falsifikovanja drzavljanstva, pa onda tako u krug...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 13:07

O cemu ti banos...Svasta.

Uglavnom:

Uhvatim ovu prevaru od thc-a,kako se lazno predstavlja ,a ti meni opet nabrajas gluposti.

Ignorisi me ako ti se ne svidjam,rekoh ti na chatu.Jer nisi ni ti meni nesto posebno drag,mjesas se u nesto o cemu nemas pojma dosta cesto.U aferi si se izvukao i ispao moralista,iako se nije vidjelo gdje trazis pustanje.Pljujes mene i moj klan,kako smo uzasni,a ni na 1 mecu bilo u kupu ili ligi niste nam dobili,izvukli ste 1 bod iz 6-7 odogranih meceva.

Nemam pojma sta si uopste i htjeo da kazes sa ovim svojim komentarom,ne trebaju mi pridike i smaranja,jer ko si mi ti uopste,zato je bolje da se ignorisemo.Ne vidim smisao rasprave sa tobom,a mislim ni ti samnom jer imamo super misljenje jedan o drugom.

A ti Miyashi mi sa one stvari isto sjasi,kad sam te ja prozivao,zato mani me se i gledaj svoja posla.

Edit: i samo nastavite da mi dajete minuse srecan
Nazad na vrh Ići dole
OmaTM87
Igrac
Igrac
OmaTM87


Posts : 58

veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! EmptyNed 06 Nov 2011, 16:30

joj stivi stivi
ne mogu da vjerujem da ti je thc toliki kompleks nabio sa kapitenskom trakom u repki drk
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!   veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
veoma zajeban momak obavezno pogledati !!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Obavezno pročitati !!
» Cistka pod obavezno!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Slike i video-
Skoči na: