Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Empty
PočaljiNaslov: Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta   Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta EmptyČet 20 Okt 2011, 21:32

Suočeni smo sa malo većim prilivom novih igrača. Većina njih ne zna koncepciju igre, pa odmah po ulasku šalje poruke u vidu ''ubaci me''. Ako ih ne staviš, veći broj, će ti opsovati porodicu, ili te ometati na neke druge načine tokom igre.

Za pola sata provedenih u igri, dobio sam mnogo komplemenata na račun igre, mahom pogrdnih. Uspeo sam da slikam jednu zanimljivu sitaciju, gde je jedan naš igrač odmah po ulasku (još nije ni igrao) počeo da vređa dklanda, samo zato što je druge nacionalnosti.

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta ScreenHunter_01Oct211010

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta ScreenHunter_02Oct211010

Ušao je na teren, i pokazao da nema mirnu nogu. Posle odigranog meča sam ga pitao da li i dalje misli da je on loš. Kasnije, počeo je verbalno da vređa jednog igrača, pa je popio bananu.

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta ScreenHunter_03Oct211011

Ovo su neprijatne situacije u kojima će te se naći svaki dan. Meni još pre nekih godinu dana se desila jedna neobična sitacija, gde me je dotični vređao svim mogućim psovkama (mnogo puta je pominjao majku, zato mu ni dan danas nisam oprostio), koristio je poprilčno ružno ime, bazirano na mojem i još nekim dodacima. Naravno, svaki put kada bi ga uklonio iz sobe on bi se vraćao još spremniji. Onda sam ga pustio da troluje i posle nekoliko većih monologa je otišao.

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta ScreenHunter_05Oct211012

Izgleda da se vremena Kantone vraćaju, samo ovog puta su u igri, još im nema traga na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Empty
PočaljiNaslov: Re: Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta   Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta EmptyPet 21 Okt 2011, 00:06

Ma opusteno, meni svaki put jebu mrtvu majku kad ne ubacim nekoga po redu (i to greskom, posto nikad nisam stavljao nekoga namerno pre nekog drugog). Evo sinoc je bilo zadnji put, zaboravio sam nadimak lika ali je bilo dosta nasih sa foruma pa su videli srecan Takve ubija kuliranje i brzo odu kad su ignorisani, kao i ovaj sinoc.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Empty
PočaljiNaslov: Re: Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta   Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta EmptyPet 21 Okt 2011, 05:25

Ja ne mogu da zaboravim kad sam upao kod nekog lika u sobi 2 na 2, moj nik sve moje srecan i on me pita kolko vremena igras ili jel znas da igras nesto u tom fazonu, iz zezanja kazem bot sam nemam pojma i on me ladno banuje srecan I sta raditi u toj situaciji, dok ja njemu objasnim sta i kako! jezik Tako da Lijo nista ne brini uvek ce biti zajebanih tipova.

Nesto u vezi sa temom!

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Funnyinternetfightcapsl
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Empty
PočaljiNaslov: Re: Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta   Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta EmptyPet 21 Okt 2011, 06:07

zlotvor ::
iz zezanja kazem bot sam nemam pojma i on me ladno banuje

Pa i nisi nešto slagao, a što te je banovao, to je jedino dobro iz ovoga. rolleyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Empty
PočaljiNaslov: Re: Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta   Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Istroija se ponavlja, samo svaki put sve više košta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» SAMO ZA ZLOG GLOG !!!
» više šomika kod lijama u sobi
» Sve ostalo su izmišljotine, samo je ovo igra
» Bunkerasi
» Samo za starije od 18 godina!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Slike i video-
Skoči na: