Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.

PrijemRegistruj sePristupiHaxBall

Delite | 

Arris povreda :( ode forma u kurac :S

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Arris
Kapiten
Kapiten

PočaljiNaslov: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Čet 20 Okt 2011, 07:54

Slomio desnu ruku jbg
Odsustvovat cu od haxa do sledeceg cetvrtka.
Pozdravljam sve igrace :)
Sretno mojoj ekipi sve najbolje
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Čet 20 Okt 2011, 07:57

izdajice!!1
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 21 Okt 2011, 05:30

Sad mi je mnogo lakse kad znam sta je s tobom. A ne kao neki ovde, nema coveka nit znas sta ga je snaslo niti kako mu je. Uz Arrisa do oporavka!

_____________________________________________________________________________________________________
¡¿------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!?
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 21 Okt 2011, 05:56

Toplo preporučujem doktore ''Šabačke bolnice''. Ako je ozbiljno naravno, a ako će brzo zarasti onda ništa. Brz oporavak.

_____________________________________________________________________________________________________
Feel like a sir.

Poslednji izmenio L.Uzer dana Pet 21 Okt 2011, 22:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Arris
Kapiten
Kapiten

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 21 Okt 2011, 06:07

Mrzi me zajebavati se s tobom Lijame imam vaznija posla -.-
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 21 Okt 2011, 07:53

a nisi nam rekao kako si je slomio? :D
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 21 Okt 2011, 08:24

Ma na tjelesnom u skoli
Jaran me napucao kosarkaskom loptom direkt u prst ! :(
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Čet 29 Dec 2011, 10:23

jesi slomio ruku il prst ? O.o
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Čet 29 Dec 2011, 13:31

ДивљинаСРБ ::
jesi slomio ruku il prst ? O.o

? ua
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
MessifromSerbia
welcome team
welcome team

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Čet 29 Dec 2011, 22:56

Todorov dal ces na svakoj temi gde divlji nesto napise ili bilo ko drugi da udaris neki smajlic ili takve gluposti xD
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 30 Dec 2011, 00:15

MessifromSerbia ::
Todorov dal ces na svakoj temi gde divlji nesto napise ili bilo ko drugi da udaris neki smajlic ili takve gluposti xD
To je Mario Götze izhakerisao njegov nalog... :D Sad pise preko todorova, jer smo ga kritikovali da spamuje... :D
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   Pet 30 Dec 2011, 06:18

spam

¡¿------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Arris povreda :( ode forma u kurac :S   

Nazad na vrh Ići dole

Arris povreda :( ode forma u kurac :S
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Pricaonica-
Skoči na: